0

On nie zabija ;)

2

Zgadzam się, ale mimo wszystko poczekajmy do końca.

3

Nie do wyjęcia, Mourinho jak i sam zawodnik mówili że nie ma mowy o transferze.

0

Nadal też miał gładko przejść Mullera a wszyscy widzieliśmy co się stało, więc wolę poczekać do końca.

2

Zobaczymy jak będzie, póki co Wimbledon jeszcze trwa i nic nie jest pewne ;)

0

A może Federer pójdzie za ciosem? ;)

5

Jeden z moich ulubionych piłkarzy i niestety niespełniony talent przez swój charakter.

3

Brawo Muller, co za spotkanie, wielki szacunek dla Gillesa za to, że w walce z tak wielkim rywalem jak Rafa Nadal walczył do końca i dał z siebie wszystko. Warto zauważyć, iż pomimo tak wymagającego spotkania żaden z zawodników nie potrzebował pomocy medycznej. Teraz niech Muller ładuje akumulatory przed meczem z Ciliciem, chociaż pewnie to spotkanie będzie go wiele kosztowało, jednak kto wie, może znowu będziemy świadkami niespodzianki? ;)

Za wspólną relację dziękuje JimMorrisonFCB, możecie teraz wracać do swoich plotek transferowych :)

0

Świetny jest ten wyrzucający serwis Mullera. Robi mu całą robotę i dzięki niemu trzyma w szachu Nadala.

0

Aż będzie zbyt ciemno żeby kontynuować grę.

0

Agassi - Sampras jeszcze ;)

0

5 set, 12:12.

0

Akurat tym razem się z Tobą nie zgodzę ;)

3

W Wimbledonie nie ma. Tam trzymają się tradycji na szczęście.

1

Ale tutaj przynajmniej komentowane są realne wydarzenia, a nie wróży się z fusów jak w przypadku plotek transferowych ;) Po prostu trwa najbardziej dramatyczny mecz tegorocznego Wimbledonu i stąd tyle emocji.

0

Rób w przerwach między gemami ;)

4

Co tam się dzieje! Niech to trwa jak najdłużej :D

0

Muller już słabnie niestety.

1

No jak ktoś się nie interesuje tenisem to może faktycznie mieć problem :)

13

lepsze to niż transferowe plotki.

0

Ależ Muller pewnie gra przy swoim serwisie.

1

Genialny mecz Rogera, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt z jakim przeciwnikiem musiał się zmierzyć. Oby utrzymał formę do końca turnieju.

3

Król Roger jak za najlepszych lat, oby wygrał cały turniej.

1

Grał bardzo dobrze i praktycznie nie popełniał błędów, ale Nadal zaczął się rozkręcać i zapewne wygra 5 seta.

0

Tam już niespodzianki nie będzie, Muller nie wytrzyma.

1

Piękny tenis w meczu Federera z Dimitrovem - kto może niech ogląda.

1

Jest! Ale jaja :D

0

Akurat patrzyłem na Zvereva z Raoniciem :(

0

Po 2011 miał serię kontuzji, dlatego później ciężko było mu wrócić, zobaczymy jak będzie ale nie nastawiam się niestety na sensację tutaj.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?