JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
Insigne? Za wysokie progi dla niego.
1
A kto jest na zbliżonym poziomie poza Messim i Suarezem?
2
Bo jest jednym z najlepszych piłkarzy na świecie?
0
Po ewentualnej sprzedaży Neymara to nie powinien być problem.
0
Isco też niby marzył o grze w Barcelonie, więc takie gadanie trzeba traktować z przymrużeniem oka.
0
Myślę, że z jego szybkością i dryblingiem z łatwością poradziłby sobie na pozycji Neymara.
0
Jakie dwa? Zagrał jeden przyzwoity sezon w BvB. Wolałbym jego niż Dembele.
0
Mbappe, przy założeniu, że Neymar odejdzie.
0
Widzieliśmy, kilka razy już było ;)
1
No na pewno nie przytulili się i nie poszli razem do szatni uśmiechnięci od ucha do ucha.
1
10 mln?
0
Skąd pomysł, że PSG chce się pozbyć Verrattiego?
1
A ile genialnych sezonów zagrał Dembele, którego wszyscy tak tutaj chcą?
0
Upadającej Barcy?
0
Totti, Bergkamp, Batistuta.
0
Suzuki Swift - ekonomiczny, solidny, bezawaryjny, dynamiczny.
1
Rmf classic
0
Jeśli to prawda to będzie to kolejny świetny transfer Arsenalu w tym okienku.
0
Ale od ilu lat wpuszczają, czy od której otwarte? ;)
Sprawdziłem, tylko piątek i sobota otwarte :(
0
Sopot, Unique Club & Lounge
0
Ponoć już w poprzednich sezonach dobrze się spisywał poza tym nie kosztowałby tyle co głośne nazwiska.
2
Roberto to bardziej taki box to box, a potrzeba kogoś kto rozegra, wyreguluje tempo, myślę, że to byłby dobry transfer.
5
Gdyby udało się ściągnąć Coutinho i do tego jeszcze Seriego to byłoby to rewelacyjne okienko. Problem w tym, że byłby wtedy zdecydowany przesyt pomocników (zresztą już jest).
1
To "xD" na końcu mnie zmyliło.
13
Prawie jak Porto swego czasu.
94
Po przejściu do Barcelony Mathieu był jednym z najszybszych zawodników w klubie.
4
Niech idzie nawet za darmo, byleby mu wynagrodzenia nie płacić.
0
Idź biegać przed meczem.
1
Jak na socjopatę to jakoś za bardzo zależy Ci na dzieciach :P
1
Przez całą karierę za bardzo się żyłował i teraz to wszystko wychodzi, podobnie było w przypadku Nadala - obydwaj mają bardzo wyniszczających dla swoich organizmów styl gry i nie pozostaje to bez wpływu na ich kariery.