0

Cechy wymienione w nagłówku idealnie pasują do roli chłopca do podawania piłek... Przypadek?

0

Chelsea w zeszłym sezonie była zdecydowanie najlepszym zespołem PL i moim zdaniem to jest spokojnie poziom Juve.

3

Naprawdę przywołujesz spotkanie towarzyskie jako realne odzwierciedlenie siły zespołu?

31

Oho, widzę że nadszedł czas jakże emocjonujących losowań i chwalenia się co komu wyszło - to znak, że trzeba zniknąć z La Rambli do czasu właściwego losowania.

0

To samo mogą mówić kibice wymienionych przez Ciebie drużyn o obecnej Barcelonie.

0

Źródło?

0

Sam sobie odpowiedziałeś na swoje pytanie. Do tego lata świetności ma już za sobą. To może jeszcze Lavezziego kupmy?

1

Zero logiki, po co pytał o łańcuchy do jawy skoro było mu wszystko jedno czym bije...

0

Teraz obojętnie na kogo trafimy w LM każdy będzie groźny. To nie jest już taka sytuacja jak parę lat temu, kiedy wszyscy trzęśli portkami przed Barcą.

0

Patrząc na obecną kadrę to tak, uważam to za sukces.

3

Nie ruszają mnie już te plotki transferowe, będzie co ma być, szkoda tylko, że nie ma praktycznie u nas szybkich i dynamicznych zawodników, może poza Semedo i Vidalem. Będę się bardzo cieszył jak uda nam się być w top3 na koniec sezonu.

0

Ja nie widziałem.

3

W życiu bym go nie chciał za takie pieniądze. Sezon temu Liverpool wziąłby za niego połowę tej kwoty z pocałowaniem ręki.

2

Ligue 1 - Primera Division

5

Każdy zawodnik, którego będzie chciała kupić Barca będzie miał wygórowaną cenę.

0

Czy jest gdzieś w TV transmisja meczu Nicei z Napoli?

0

Po użyciu Bench Boost punktują dodatkowo wszyscy zawodnicy z ławki, Free Hit działa jak Wild Card, z tym że po użyciu Free Hit w następnej kolejce wraca skład jaki miałeś wcześniej.

1

To już wiem czemu tak często do niego podaje...

0

Super transfery, nie ma co.

2

A umiesz czytać?

0

A kogo chcesz?

0

dokładnie, pirz jak hcerz.

6

Dzięki wszystkim! Bartomeu powinni na taczce z gnojem wywieźć za tego Paulinho...

4

Nie było mnie parę dni i nie jestem na bieżąco? Co z przyjściem Dembele i Coutinho i czy transfer Paulinho już oficjalnie przyklepany?

0

TO chyba ten C-Max tak jak kolega wyżej pisał to będzie najlepsza opcja :)

0

No to lipa... a tak liczyłem na jego transfer.

1

Focus II kombi może? Solidne auto.

0

Skąd to dementi?

1

Inne kluby jakoś mogą dokonywać wzmocnień bez wydawania takich horrendalnych kwot. Dlaczego mamy się dać dymać innym klubom tylko dlatego, że (jeszcze nie) dotaliśmy 222 mln EUR za Neymara? City dokonało paru wzmocnień, a na żadnego piłkarza nie wydało więcej niż 100 mln EUR, Bayern, Chelsea i United podobnie.

0

Żeby przyszedł i Dembele i Coutinho będzie trzeba wydać prawie 300 mln EUR. To jest tak chora kwota, że rozważyłbym rozejrzenie się za jakimiś innymi, tańszymi opcjami chociaż w tej chwili nikt konkretny nie przychodzi mi do głowy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?