JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Za godzinę się zamyka.
0
Hahaha
0
A Llorente gdzie poszedł?
0
Jest jeszcze Girona w odwodzie.
0
Oby to było tylko międzylądowanie.
0
Wow, rzeczywiście 171 cm powala na kolana. Gościu zastosował zwykłą hiperbolę a tutaj wielkie oburzenie.
1
Kogo kupili poza Howedesem?
1
Hehehehe hehe he
1
To dlatego Cię tu ostatnio nie widziałem :)
0
Na pewno na to pójdą.
0
Jakie trzy?
0
Nie porównujmy ligi francuskiej do ligi hiszpańskiej.
Przy okazji taki Rakitić miał statystyki niewiele gorsze, a cała la Rambla chce go sprzedać.
0
Bo jesteśmy.
0
Ja do lodówki kładłem, ale jednak z perspektywy czasu uważam to za błąd bo była twarda i przez to trudno się smarowało.
13
1. Bierzesz chleb
2. Bierzesz masło
3. Bierzesz nutellę
3. Bierzesz nóż
4. Smarujesz masło nożem na chlebie
5. Smarujesz nutellę na chlebie posmarowanym masłem
5. Jesz
Całkiem smaczne, jak jest bez masła to trochę za suche dla mnie.
0
Lemar i Coutinho na raz? To by już był przesyt w pomocy (zresztą już jest).
6
Ja zawsze smaruję najpierw masłem a potem nutellą, chociaż dawno już nie jadłem.
6
Może jeszcze starczyłoby na Pepe i Arbeloę.
0
Przeciętniak, który miał lepsze statystyki od uwielbianego tutaj przez wielu Di Marii i jest o 7 lat młodszy od wąskiego.
0
Jest też co najmniej o 60 mln EUR tańszy.
0
Ale jednak jakościowo Lemar stoi o półkę wyżej.
0
Myślę, że u nas na prawej też by się odnalazł i mógłby łamać do środka jak Messi za najlepszych lat.
0
Dembele może grać również na prawej stronie. Lemar jest młody i dynamiczny i jestem pewien że by się sprawdził.
2
Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Ja nie znoszę tego zawodnika, ale niewątpliwie parę sezonów temu byłby klasowym wzmocnieniem, natomiast nie wiem czy jego przyjście właśnie teraz byłoby wzmocnieniem.
0
Seri to niestety zamknięty temat.
8
Jeśli Lemar kosztowałby w granicach 80-90 mln EUR to zdecydowanie wolałbym żeby to on przyszedł zamiast wydawać 160 mln na Coutinho....
0
Jakie 2?
91
Nie:
1. Kolejny zawodnik w wieku prawie 30 lat
2. Średni poziom sportowy
3. Madrycki epizod
4. Zabieranie miejsca młodszym zawodnikom
0
Nam = Barcelonie.Nnapisałeś, że może by odpalił czyli wnioskuję że jesteś za jego transferem.
10
"Dzień dobry, poproszę jednego Dybalę" - tak będzie.