JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
300 mln EUR na dwóch zawodników to lekka przesada, nie sądzisz?
1
Jaki problem? I tak większość pewnie ma paszporty UK.
0
Aaa, ok źle zrozumiałem Twój poprzedni post.
0
Co
0
Ciekawe. Swego czasu nieźle zapowiadał się też Thorgan.
0
Co potrzeba?
2
1,5 millones to za mało za tak perspektywicznego zawodnika.
0
50 mln i niech idzie.
3
Ateiści nadal nie wierzą w boga xd xd
1
Nie ma ponad 30 lat.
0
Liga hinduska.
2
Nasri też niezły zjazd zaliczył, ale to zawsze był leń.
0
Griezmann mógłby spokojnie grać niżej od Lukaku.
3
To wracaj, bo jeszcze nie ma fichado Coutinho :)
0
Oszaleli z tym Van Dijkiem.
0
Skład dobry na słabszych rywali, mimo wszystko potrzeba jeszcze jednego bardziej defensywnego zawodnika.
3
Jeden z nielicznych publikowanych tutaj kawałów, który mnie rozbawił :)
4
Jak było na malinach? ;)
0
A właśnie, że się zajmował przez krótki czas :) Nie wiem jak to teraz wygląda.
0
Czyli byłem blisko :)
0
Byłem pewien że zgadłem :) To mi teraz ćwieka zabiłeś...
0
Andryi Shevchenko?
0
Barca B niestety zbiera baty z Teneryfą... przegrywa 0:3.
0
Nie wiem, po prostu do tej pory wykręcał dość przeciętne statystyki jak na potencjalnego następcę Messiego jak tu się go często kreuje. Wiadomo, że statystyki to nie wszystko, itp. ale po prostu w moim subiektywnym odczuciu to nie jest zawodnik, który miałby kiedyś znaleźć się w top 3 na świecie.
0
Żartowałem :)
0
:)
89
Może skład był zbyt słaby.
1
Mnie Dybala aż tak nie przekonuje.
0
Oby przeszedł ;)
0
Kto tam na te maliny chodził? :)