1

Mnie Dybala aż tak nie przekonuje.

0

Oby przeszedł ;)

0

Kto tam na te maliny chodził? :)

0

Nie zdziwię się, jak za parę sezonów do nich przejdzie.

4

I kartę multisport.

1

To lepiej nie odmieniaj, bo wygląda podobnie jakbyś odmieniał Gerarda Piquego ;)

0

Verma ma być czwartym stoperem.

1

I do tego ma fajną fryzurę!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Po prostu tekst w stylu -2 w Madrycie po drugiej kolejce wydaje mi się dość naiwny.

7

Po dwóch kolejkach to rzeczywiście ma znaczenie.

0

Atomic Blonde, Bodyguard Zawodowiec

1

Argentyna

1

Szkoda, że ma niepoukładane w głowie.

3

Icardi ale seria, kolejny mecz z dwiema bramkami na koncie.

4

Który to tier wiarygodności?

Szczerze to wolałbym żeby w ogóle nie było zastępcy, mało mamy pomocników? Jak już to Seri.

0

25 pkt w tej kolejce, na razie dramat.

2

Urwał, ale tylko na chwilę.

0

Fatalny może nie, ale strasznie nierówny. Czasem fajnie powalczył, a czasem głupio wypuszczał sobie piłkę.

0

Poza tym, że grał statycznie i mało kreował to nie ma się absolutnie do czego przyczepić.

1

Uff

6

Digne musi być na ławce bo wtedy Alba nie będzie miał zmiennika.

0

Nie obchodzą mnie opinie ludzi, którzy oceniają jego występ na podstawie 3 minut na boisku. Pogra dłużej to wtedy będzie można go ocenić.

0

Wszedł na ostatnie kilka minut, nie miał zbyt wiele czasu żeby cokolwiek pokazać.

1

Jak to słabo wygląda, zero kreatywności.

1

czeczu lawa? W jakim to języku?

5

"Nie ta bramka, baranie"

0

Pięciu ofensywnych zawodników? Grubo.

8

No to już można oficjalnie powiedzieć że fichado.

1

Rura mu zmiękła.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?