JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Mnie Dybala aż tak nie przekonuje.
0
Oby przeszedł ;)
0
Kto tam na te maliny chodził? :)
0
Nie zdziwię się, jak za parę sezonów do nich przejdzie.
4
I kartę multisport.
1
To lepiej nie odmieniaj, bo wygląda podobnie jakbyś odmieniał Gerarda Piquego ;)
0
Verma ma być czwartym stoperem.
1
I do tego ma fajną fryzurę!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Po prostu tekst w stylu -2 w Madrycie po drugiej kolejce wydaje mi się dość naiwny.
7
Po dwóch kolejkach to rzeczywiście ma znaczenie.
0
Atomic Blonde, Bodyguard Zawodowiec
1
Argentyna
1
Szkoda, że ma niepoukładane w głowie.
3
Icardi ale seria, kolejny mecz z dwiema bramkami na koncie.
4
Który to tier wiarygodności?
Szczerze to wolałbym żeby w ogóle nie było zastępcy, mało mamy pomocników? Jak już to Seri.
0
25 pkt w tej kolejce, na razie dramat.
2
Urwał, ale tylko na chwilę.
0
Fatalny może nie, ale strasznie nierówny. Czasem fajnie powalczył, a czasem głupio wypuszczał sobie piłkę.
0
Poza tym, że grał statycznie i mało kreował to nie ma się absolutnie do czego przyczepić.
1
Uff
6
Digne musi być na ławce bo wtedy Alba nie będzie miał zmiennika.
0
Nie obchodzą mnie opinie ludzi, którzy oceniają jego występ na podstawie 3 minut na boisku. Pogra dłużej to wtedy będzie można go ocenić.
0
Wszedł na ostatnie kilka minut, nie miał zbyt wiele czasu żeby cokolwiek pokazać.
1
Jak to słabo wygląda, zero kreatywności.
1
czeczu lawa? W jakim to języku?
5
"Nie ta bramka, baranie"
0
Pięciu ofensywnych zawodników? Grubo.
8
No to już można oficjalnie powiedzieć że fichado.
1
Rura mu zmiękła.