0

On nawet z czarną robotą sobie nie radzi.

1

Do tyłu to gra Mączyński. Koleś jest bardziej schematyczny i bojaźliwy od Gumbau, a to nie lada wyczyn.

3

Milik strzeliłby podobną bramkę jak Ronnie Seamanowi w 2002.

0

Mi się podobało, nie było nadmiaru strzelanin, efektów specjalnych i scen miłosnych więc jak najbardziej na plus. Jeśli ktoś wie na co idzie to mu się spodoba.

4

Bombazo to ja dzisiaj miałem w toalecie.

1

Dunkierka, Atomic Blonde, Bodyguard Zawodowiec, Barry Seal, Alibi.com, Paryż Może Poczekać (te dwa to francuskie komedie)

4

Oby został, nie wyobrażam sobie Barcelony bez niego.

1

A to zdjęcie skąd pochodzi? Nie przypadkiem z mediów?

0

Dopóki Messi jest w Barcelonie to Icardi jest spalony.

1

Zgadza się.

0

Mi też jeszcze ładnych parę lat brakuje.

18

Messi już od dawna nie dysponuje wielką szybkością, oczywiście wciąż imponuje przyspieszeniem na pierwszych kilku metrach, ale jeśli chodzi o dłuższe dystanse to już nie jest niestety to co kiedyś.

48

To uczucie, kiedy jesteś na emeryturze i już masz wolne.

4

Nie wiedziałem, że jeden mecz kwalifikuje się pod "często".

0

Może przez to, że Modrić jest bardziej kreatywny i więcej daje drużynie, przynajmniej w moim odczuciu.

4

Poszedł głos na Modricia.

43

Sprzedane.

1

Tymczasem Nadal przegrał pierwszego seta z Leonardo Mayerem 7:6 (7:3) - zapowiada się ciekawy mecz.

0

Nie wiem, ale za każdego będą wtedy wołać powyżej 200 mln EUR.

1


0

Pożyjemy zobaczymy.

0

Najpierw nie przyjdzie i niech tyle strzeli w lidze innej niż ogórkowe League 1.

0

Każdy z nich jest w stanie spokojnie wykręcić statystyki na poziomie 20 goli 20 asyst we wszystkich rozgrywkach, a w połączeniu z wygranymi trofeami to może wystarczyć.

0

Pewnie taki był pomysł trenera i zagra w drugim meczu eliminacyjnym.

1

Nie jest już od dawna.

1

Coś czuję, że ktoś z dwójki Isco-Asensio zdobędzie wkrótce Złotą Piłkę.

1

Mnie chodzi o to, że nie ma co skreślać Paulinho jeszcze przed rozpoczęciem gry, choć sam uważam ten transfer za porażkę.

0

Sam sobie zaprzeczasz. Mówisz, że transfer Kaki w momencie przyjścia nie mógł być uznawany za nieudany, a już w kontekście Paulinho (którego sam zwolennikiem nie jestem) piszesz, że szkoda strzępić.

13

Kaka 65 mln, Iniesta 0 mln - punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

0

To jest takie mydlenie oczu, że rzygać mi się chce jak to czytam.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?