JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
On nawet z czarną robotą sobie nie radzi.
1
Do tyłu to gra Mączyński. Koleś jest bardziej schematyczny i bojaźliwy od Gumbau, a to nie lada wyczyn.
3
Milik strzeliłby podobną bramkę jak Ronnie Seamanowi w 2002.
0
Mi się podobało, nie było nadmiaru strzelanin, efektów specjalnych i scen miłosnych więc jak najbardziej na plus. Jeśli ktoś wie na co idzie to mu się spodoba.
4
Bombazo to ja dzisiaj miałem w toalecie.
1
Dunkierka, Atomic Blonde, Bodyguard Zawodowiec, Barry Seal, Alibi.com, Paryż Może Poczekać (te dwa to francuskie komedie)
4
Oby został, nie wyobrażam sobie Barcelony bez niego.
1
A to zdjęcie skąd pochodzi? Nie przypadkiem z mediów?
0
Dopóki Messi jest w Barcelonie to Icardi jest spalony.
1
Zgadza się.
0
Mi też jeszcze ładnych parę lat brakuje.
18
Messi już od dawna nie dysponuje wielką szybkością, oczywiście wciąż imponuje przyspieszeniem na pierwszych kilku metrach, ale jeśli chodzi o dłuższe dystanse to już nie jest niestety to co kiedyś.
48
To uczucie, kiedy jesteś na emeryturze i już masz wolne.
4
Nie wiedziałem, że jeden mecz kwalifikuje się pod "często".
0
Może przez to, że Modrić jest bardziej kreatywny i więcej daje drużynie, przynajmniej w moim odczuciu.
4
Poszedł głos na Modricia.
43
Sprzedane.
1
Tymczasem Nadal przegrał pierwszego seta z Leonardo Mayerem 7:6 (7:3) - zapowiada się ciekawy mecz.
0
Nie wiem, ale za każdego będą wtedy wołać powyżej 200 mln EUR.
1
0
Pożyjemy zobaczymy.
0
Najpierw nie przyjdzie i niech tyle strzeli w lidze innej niż ogórkowe League 1.
0
Każdy z nich jest w stanie spokojnie wykręcić statystyki na poziomie 20 goli 20 asyst we wszystkich rozgrywkach, a w połączeniu z wygranymi trofeami to może wystarczyć.
0
Pewnie taki był pomysł trenera i zagra w drugim meczu eliminacyjnym.
1
Nie jest już od dawna.
1
Coś czuję, że ktoś z dwójki Isco-Asensio zdobędzie wkrótce Złotą Piłkę.
1
Mnie chodzi o to, że nie ma co skreślać Paulinho jeszcze przed rozpoczęciem gry, choć sam uważam ten transfer za porażkę.
0
Sam sobie zaprzeczasz. Mówisz, że transfer Kaki w momencie przyjścia nie mógł być uznawany za nieudany, a już w kontekście Paulinho (którego sam zwolennikiem nie jestem) piszesz, że szkoda strzępić.
13
Kaka 65 mln, Iniesta 0 mln - punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.
0
To jest takie mydlenie oczu, że rzygać mi się chce jak to czytam.