JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie miał przypadkiem wrócić dopiero w 2018r.?
9
Dla mnie Alcacer to zawodnik podobnego typu co Munir - brak szybkości, siły, techniki, wykończenie przeciętne. To są zawodnicy na kluby pokroju Alaves albo Girony, a nie Barcelony.
5
"gdzie pozostanie mu oglądanie telewizji czy granie w gry wideo."
Czy w dobie smartfonów, internetów, selfie nikt już nie czyta książek?
0
Alhambra, Ronda
0
Messi
Aubameyang
Icardi
Lukaku
Neymar
29
Barcelona ruszyła z piskiem opon, a Real dalej pali gumę.
13
Jak awansują o jedno miejsce to będą mogli spróbować swoich sił w LE.
2
-7 - dzisiaj Madryt nie płonie, dzisiaj Madryt zamarza.
0
Żyje, wysuszony w ryżu :)
0
Telefon sam się z jeziora nie mógł wyłowić niestety...
15
...
Ja
0
Swoją drogą było tutaj znacznie więcej komentarzy, które zasługiwały na mistrzów ;)
0
Ano taki:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Volvo_960/S90/V90
0
Miał ktoś bliższą styczność z Volvo S90 (poprzedni model)? Jak wygląda kwestia spalania i kosztów?
0
Zgadza się, chociaż on jednak miał na boisku więcej zadań ofensywnych niż defensywnych jak Paulinho, ale profil podobny :)
33
Niesamowicie imponuje mi swoją postawą Paulinho - gość, którego jak większość z kibiców Barcelony nie traktowałem zbyt poważnie i jego przyjście odbierałem w kategorii kolejnego wałka Bartomeu, a tym czasem sposób w jaki się zaaklimatyzował naprawdę robi wrażenie. Tego nam brakowało w ostatnich latach - twardego wybieganego pomocnika, od którego przeciwnicy się odbijają i który ma ciąg na bramkę. Wiadomo, że jesteśmy dopiero na początku sezonu i jak na razie przeciwników mamy dość przeciętnych, ale mimo wszystko za przestawienie się na barceloński styl gry po dłuższym okresie spędzonym w ogórkowej lidze należy się Brazylijczykowi duży szacunek. Co prawda nie ustrzegł się wczoraj kilku prostych błędów, ale i tak zaskoczył mnie zdecydowanie na plus.
0
Poziom umiejętności też.
0
To samo można mówić o Dembele.
2
Mbappe miał 18 lat kiedy strzelał regularnie bramki w fazie grupowej ligi mistrzów. Nie rozumiem w jaki sposób ma być "nahypowany".
0
Aaa, racja. No to jednak trochę tego czasu zaoszczędził.
0
Już za późno niestety, ale dzięki.
0
Są teraz jakieś bonusy przy zakładaniu konta na Fortunie?
0
Mnie nie boli, mnie to bawi :)
0
Spójrz na pierwszy wpis.
4
Przecież to się nijak ma do religii. Równie dobrze mogę powiedzieć, że jestem piłkarzem, bo czasem kopnę piłkę ze znajomymi.
1
Ale co to ma wspólnego z religią?
47
Ciężko powiedzieć, wszystko zależy od postępów w rehabilitacji.
Mam nadzieję, że dobrze wykorzystałeś czas zaoszczędzony na skróceniu 4-literowego słowa o dwie litery.
0
Widocznie z tym zarządem się nie da.
4
Mimo wszystko dałbym nagrodę Mbappe. Najmłodszy z ww. trójki a z powodzeniem radził sobie w Lidze Mistrzów.
22
Ok, to przekonaj go żeby się zgodził na taką klauzulę.