0

Nie miał przypadkiem wrócić dopiero w 2018r.?

9

Dla mnie Alcacer to zawodnik podobnego typu co Munir - brak szybkości, siły, techniki, wykończenie przeciętne. To są zawodnicy na kluby pokroju Alaves albo Girony, a nie Barcelony.

5

"gdzie pozostanie mu oglądanie telewizji czy granie w gry wideo."

Czy w dobie smartfonów, internetów, selfie nikt już nie czyta książek?

0

Alhambra, Ronda

0

Messi
Aubameyang
Icardi
Lukaku
Neymar

29

Barcelona ruszyła z piskiem opon, a Real dalej pali gumę.

13

Jak awansują o jedno miejsce to będą mogli spróbować swoich sił w LE.

2

-7 - dzisiaj Madryt nie płonie, dzisiaj Madryt zamarza.

0

Żyje, wysuszony w ryżu :)

0

Telefon sam się z jeziora nie mógł wyłowić niestety...

15

...
Ja

0

Swoją drogą było tutaj znacznie więcej komentarzy, które zasługiwały na mistrzów ;)

0

0

Miał ktoś bliższą styczność z Volvo S90 (poprzedni model)? Jak wygląda kwestia spalania i kosztów?

0

Zgadza się, chociaż on jednak miał na boisku więcej zadań ofensywnych niż defensywnych jak Paulinho, ale profil podobny :)

33

Niesamowicie imponuje mi swoją postawą Paulinho - gość, którego jak większość z kibiców Barcelony nie traktowałem zbyt poważnie i jego przyjście odbierałem w kategorii kolejnego wałka Bartomeu, a tym czasem sposób w jaki się zaaklimatyzował naprawdę robi wrażenie. Tego nam brakowało w ostatnich latach - twardego wybieganego pomocnika, od którego przeciwnicy się odbijają i który ma ciąg na bramkę. Wiadomo, że jesteśmy dopiero na początku sezonu i jak na razie przeciwników mamy dość przeciętnych, ale mimo wszystko za przestawienie się na barceloński styl gry po dłuższym okresie spędzonym w ogórkowej lidze należy się Brazylijczykowi duży szacunek. Co prawda nie ustrzegł się wczoraj kilku prostych błędów, ale i tak zaskoczył mnie zdecydowanie na plus.

0

Poziom umiejętności też.

0

To samo można mówić o Dembele.

2

Mbappe miał 18 lat kiedy strzelał regularnie bramki w fazie grupowej ligi mistrzów. Nie rozumiem w jaki sposób ma być "nahypowany".

0

Aaa, racja. No to jednak trochę tego czasu zaoszczędził.

0

Już za późno niestety, ale dzięki.

0

Są teraz jakieś bonusy przy zakładaniu konta na Fortunie?

0

Mnie nie boli, mnie to bawi :)

0

Spójrz na pierwszy wpis.

4

Przecież to się nijak ma do religii. Równie dobrze mogę powiedzieć, że jestem piłkarzem, bo czasem kopnę piłkę ze znajomymi.

1

Ale co to ma wspólnego z religią?

47

Ciężko powiedzieć, wszystko zależy od postępów w rehabilitacji.

Mam nadzieję, że dobrze wykorzystałeś czas zaoszczędzony na skróceniu 4-literowego słowa o dwie litery.

0

Widocznie z tym zarządem się nie da.

4

Mimo wszystko dałbym nagrodę Mbappe. Najmłodszy z ww. trójki a z powodzeniem radził sobie w Lidze Mistrzów.

22

Ok, to przekonaj go żeby się zgodził na taką klauzulę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?