2

To prawda, nie wiem czy jeszcze takie coś powtórzę, chyba że uciułam z kilku mniejszych wygranych ;)

1

Też mi było siebie szkoda ;)

1

Dzięki :) Zapomniałem tylko rozbić to na 3 kupony żeby uniknąć podatku, ale następnym razem tak zrobię.

49

Najpierw było przełożenie meczu na kolejny dzień. Później pewnie wygrany pierwszy set, ale już w drugim kilkugodzinna przerwa spowodowana deszczem. Koniec końców drugi set padł łupem przeciwników. No to supertiebreak (do 10 wygranych punktów). Przy 3:7 łapałem za klamkę od okna żeby wyskoczyć, przy 10:10 miałem tętno jak Majka przy podjeździe na Tourmalet.

https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDI3Njg0NDk3NDUwMDrnlKi1nhp%2BYvPVqe0%3D&kind=MAIN

Chyba się dzisiaj napiję.

1

10:10, zaraz zejdę na zawał.

0

*Paręnaście

0

No i tak się właśnie dzieje.

0

4:2 w drugim niestety, coś czuję, że będzie super tiebreak...

2

A co mnie obchodzą wymienione przez Ciebie stadiony? Dla mnie Camp Nou to Camp Nou. Niestety takie nastały czasy, że zawodnicy kosztują po 200 mln EUR a kluby niedługo zaczną wchodzić pod stół sponsorom byleby tylko więcej kasy wyciągnąć.

1

Będą grali bez koszulek i będą mieli namalowane nazwy sponsorów na plecach jak w boksie, np. Szwagropol albo Drutex.

0

Come on! :)

1

Chyba będzie tiebreak...

7

Trochę tak, jednak niefajnie byłoby wtopić 2k ;)

0

Gry w Szanghaju wznowione.

2

Busi-Rakitić-Iniesta - w 70 minucie Paulinho za Rakiticia na podmęczonego rywala.

2

A to trzeba być obcokrajowcem żeby kibicować Argentynie?

0

ja też niestety nie mogę oglądać. Podejrzewam, że grają przy odkrytym dachu.

0

Niektóre mecze odbywają się zdaje się na otwartych kortach.

0

A dzisiaj jeszcze Isner gra więc można się spodziewać kolejnych tiebreaków ;)

0

Jeszcze za mało emocji było...

13

Było wczoraj milion razy.

1

Niestety Lopezowie odrobili przełamanie i serwują na 3:3.

0

Tak, Federer wygrał ze Szwartzmanem.

Jest przełamanie dla polsko-brazylijskiej pary! 3:0 prowadzą.

2

No i zaczął się długo wyczekiwany przeze mnie mecz deblowy Kubota i Melo z Lopezami, oby zakończył się jak trzeba.

1

Wyjdź z domu.

38

LuisSalvano dał ciała, pewnie za mało było komputerów w sali informatycznej...

1

Ładne

1

Jak gacie na Kaliszu.

1

Dokładnie, nie sądziłem że przełożą to na jutro, ale mimo wszystko liczę, że się uda :)

0

Miała się opierać, a po części miała się też opierać na tym, że Lopez awansuje dalej w singlu przez co skupiłby się bardziej na tych rozgrywkach niż na deblu, ale niestety przegrał więc zobaczymy jak to będzie. Tak jak mówisz - Kubot i Melo wciąż są faworytami, ale pewności nie ma bo Lopez & Lopez to też jest bardzo dobra para.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?