JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
To prawda, nie wiem czy jeszcze takie coś powtórzę, chyba że uciułam z kilku mniejszych wygranych ;)
1
Też mi było siebie szkoda ;)
1
Dzięki :) Zapomniałem tylko rozbić to na 3 kupony żeby uniknąć podatku, ale następnym razem tak zrobię.
49
Najpierw było przełożenie meczu na kolejny dzień. Później pewnie wygrany pierwszy set, ale już w drugim kilkugodzinna przerwa spowodowana deszczem. Koniec końców drugi set padł łupem przeciwników. No to supertiebreak (do 10 wygranych punktów). Przy 3:7 łapałem za klamkę od okna żeby wyskoczyć, przy 10:10 miałem tętno jak Majka przy podjeździe na Tourmalet.
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDI3Njg0NDk3NDUwMDrnlKi1nhp%2BYvPVqe0%3D&kind=MAIN
Chyba się dzisiaj napiję.
1
10:10, zaraz zejdę na zawał.
0
*Paręnaście
0
No i tak się właśnie dzieje.
0
4:2 w drugim niestety, coś czuję, że będzie super tiebreak...
2
A co mnie obchodzą wymienione przez Ciebie stadiony? Dla mnie Camp Nou to Camp Nou. Niestety takie nastały czasy, że zawodnicy kosztują po 200 mln EUR a kluby niedługo zaczną wchodzić pod stół sponsorom byleby tylko więcej kasy wyciągnąć.
1
Będą grali bez koszulek i będą mieli namalowane nazwy sponsorów na plecach jak w boksie, np. Szwagropol albo Drutex.
0
Come on! :)
1
Chyba będzie tiebreak...
7
Trochę tak, jednak niefajnie byłoby wtopić 2k ;)
0
Gry w Szanghaju wznowione.
2
Busi-Rakitić-Iniesta - w 70 minucie Paulinho za Rakiticia na podmęczonego rywala.
2
A to trzeba być obcokrajowcem żeby kibicować Argentynie?
0
ja też niestety nie mogę oglądać. Podejrzewam, że grają przy odkrytym dachu.
0
Niektóre mecze odbywają się zdaje się na otwartych kortach.
0
A dzisiaj jeszcze Isner gra więc można się spodziewać kolejnych tiebreaków ;)
0
Jeszcze za mało emocji było...
13
Było wczoraj milion razy.
1
Niestety Lopezowie odrobili przełamanie i serwują na 3:3.
0
Tak, Federer wygrał ze Szwartzmanem.
Jest przełamanie dla polsko-brazylijskiej pary! 3:0 prowadzą.
2
No i zaczął się długo wyczekiwany przeze mnie mecz deblowy Kubota i Melo z Lopezami, oby zakończył się jak trzeba.
1
Wyjdź z domu.
38
LuisSalvano dał ciała, pewnie za mało było komputerów w sali informatycznej...
1
Ładne
1
Jak gacie na Kaliszu.
1
Dokładnie, nie sądziłem że przełożą to na jutro, ale mimo wszystko liczę, że się uda :)
0
Miała się opierać, a po części miała się też opierać na tym, że Lopez awansuje dalej w singlu przez co skupiłby się bardziej na tych rozgrywkach niż na deblu, ale niestety przegrał więc zobaczymy jak to będzie. Tak jak mówisz - Kubot i Melo wciąż są faworytami, ale pewności nie ma bo Lopez & Lopez to też jest bardzo dobra para.