8

Own Goal to taki piłkarski Feat - wszędzie go pełno.

0

Dokładnie.

0

Zemściło się dobijanie overalla niskimi kursami i się przejechałem na romie i chelsea (miało być -5,5)... a wszystko pozostałe wchodzi.

0

zagrałem -5,5 - jak strzelą więcej niż 5 bramek to robię sobie dłuższą przerwę od zakładów.

9

Nie czerwona tylko druga żółta.

2

Gdyby nie dobieganie do linii końcowej to byśmy teraz bezbramkowo remisowali.

0

No jak nie? W życiu bym nie walnął ręką ze świadomością, że mam żółtą kartkę... a gdyby nawet mi się to zdarzyło to wolałbym się przyznać żeby uniknąć drugiej.

2

Shaquira o'Neil, nie znasz?

0

Obok Messiego i Deulofeu najlepszy zawodnik pierwszej połowy.

0

Gerardowi chyba korki wysiadły przy tej akcji... Wiedział że miał żółtą kartkę i takie coś odwalić?

5

Own goal znowu strzela.

3

Mam przyzwoitego link do ruskiego Acestreama, jak ktoś chce to mogę podesłać na priv.

1

Mogę się mylić, ale myślę że od tamtej pory ludzkość trochę ewoluowała.

2

Co za dramat z tym Atletico...

0

A dla mnie to dobry pomysł bo pozwoli to użytkownikom oswoić się z wprowadzanymi zmianami. Nawiasem mówiąc mam nadzieję, że szata graficzna za bardzo się nie zmieni bo aktualna jest idealna.

6

Pamiętam jeszcze te czasy, kiedy nie było dostępu do wszelakiej maści streamów i z zapartym tchem śledziłem relacje tekstowe pisane przez Robertinho. Wielkie podziękowania za ogrom pracy jaki włożyłeś w funkcjonowanie tej fantastycznej strony :)

0

Myślę, że nigdzie nie odejdzie w przeciągu najbliższych kilku sezonów.

0

PSG wejdzie, Neymar będzie chciał sobie postrzelać.

0

Kurczę, to jest dopiero niezła zagadka...

5

Wszystko Twoja wina, żądam zwrotu pieniędzy!

0

2

http://www.futbol24.com/Live/ - polska strona
http://www.livescore.com/ - niepolska strona (ale też bardzo fajna)

0

Zostało tylko BvB :)

0

No to City już praktycznie pewne, Liverpool też, Porto i Lipsk obydwie strzeliły - jeszcze real i ttham, monaco i besiktas i bvb

0

U mnie jest normalnie City Napoli odkodowane.

0

U mnie jest odblokowany na kanale 38.

0

Ja mam normalnie canal+ odkodowany, tak.

0

Na 38 kanale

0

W sensie dla posiadaczy platformy polsatu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?