JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Own Goal to taki piłkarski Feat - wszędzie go pełno.
0
Dokładnie.
0
Jednak więcej mi nie weszło, może to i dobrze.
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDY3NjkxNzIxNjYwMDrxfoHvIxhZOsywZ6w%3D&kind=MAIN
0
Zemściło się dobijanie overalla niskimi kursami i się przejechałem na romie i chelsea (miało być -5,5)... a wszystko pozostałe wchodzi.
0
zagrałem -5,5 - jak strzelą więcej niż 5 bramek to robię sobie dłuższą przerwę od zakładów.
9
Nie czerwona tylko druga żółta.
2
Gdyby nie dobieganie do linii końcowej to byśmy teraz bezbramkowo remisowali.
0
No jak nie? W życiu bym nie walnął ręką ze świadomością, że mam żółtą kartkę... a gdyby nawet mi się to zdarzyło to wolałbym się przyznać żeby uniknąć drugiej.
2
Shaquira o'Neil, nie znasz?
0
Obok Messiego i Deulofeu najlepszy zawodnik pierwszej połowy.
0
Gerardowi chyba korki wysiadły przy tej akcji... Wiedział że miał żółtą kartkę i takie coś odwalić?
5
Own goal znowu strzela.
3
Mam przyzwoitego link do ruskiego Acestreama, jak ktoś chce to mogę podesłać na priv.
1
Mogę się mylić, ale myślę że od tamtej pory ludzkość trochę ewoluowała.
2
Co za dramat z tym Atletico...
0
A dla mnie to dobry pomysł bo pozwoli to użytkownikom oswoić się z wprowadzanymi zmianami. Nawiasem mówiąc mam nadzieję, że szata graficzna za bardzo się nie zmieni bo aktualna jest idealna.
6
Pamiętam jeszcze te czasy, kiedy nie było dostępu do wszelakiej maści streamów i z zapartym tchem śledziłem relacje tekstowe pisane przez Robertinho. Wielkie podziękowania za ogrom pracy jaki włożyłeś w funkcjonowanie tej fantastycznej strony :)
0
Myślę, że nigdzie nie odejdzie w przeciągu najbliższych kilku sezonów.
0
PSG wejdzie, Neymar będzie chciał sobie postrzelać.
0
Kurczę, to jest dopiero niezła zagadka...
5
Wszystko Twoja wina, żądam zwrotu pieniędzy!
0
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDE3NjkwNDY1NzkwMDqK81ZQo68UmrPDaLM%3D&kind=MAIN - ale to już nie ma znaczenia, bo Socjopata też ma BvB w swoim kuponie ;)
2
http://www.futbol24.com/Live/ - polska strona
http://www.livescore.com/ - niepolska strona (ale też bardzo fajna)
0
Zostało tylko BvB :)
0
No to City już praktycznie pewne, Liverpool też, Porto i Lipsk obydwie strzeliły - jeszcze real i ttham, monaco i besiktas i bvb
0
U mnie jest normalnie City Napoli odkodowane.
0
U mnie jest odblokowany na kanale 38.
0
Ja mam normalnie canal+ odkodowany, tak.
0
Na 38 kanale
0
W sensie dla posiadaczy platformy polsatu.