JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Coś pięknego, odłączony układ nerwowy.
0
Mój ulubiony tenisista, niestety zniszczony przez kontuzje, słabą psychikę i zbyt defensywny styl gry. Niemniej tak jak kolega wyżej wspomniał, Messim tenisa jest Federer.
3
A skąd założenie, że wszystkie pieniądze ze sprzedaży Neymara poszły na transfery?
15
Około 189 meczów? A dokładnie to ile? ;)
0
Ja już pucharowych nie gram, za duże ryzyko.
0
Współczuję, ile było do wygrania?
0
Deulofeu może irytować, ale daje drużynie to co najważniejsze (gole i asysty) i to nie tylko w meczach z trzecioligowcami.
1
Po prostu jestem nauczony doświadczeniem jego poprzedników (Cuenca, Tello, Jeffren, Adama, Munir) - każdy z nich błyszczał ze słabiakami, a później nic z tego nie było. Dlatego trudno mi wierzyć, że nagle Arnaiz będzie tym złotym chłopcem, niemniej bardzo mu tego życzę.
4
Żadna.
1
Jestem na 99% przekonany, że nic z niego nie będzie. Życzę mu jak najlepiej i obym się mylił, ale mecz z 3 ligową drużyną to żaden wyznacznik talentu. Trzeba poczekać jak potoczą się jego dalsze losy w Barcelonie B.
0
Ja mam i wciąż wolę używać polskich nazw zamiast angielskich, to wcale nie jest takie trudne.
1
Podziwiam, że przy takim natłoku zajęć wypełniacie jeszcze (i to w jakim stylu!) obowiązki redakcyjne, tak trzymać!
2
Deulofeu bramka i asysta dziś, w ligowym meczu też bramka. Można narzekać, że jest jeźdźcem bez głowy, ale jego gra daje wymierne efekty w postaci goli i asyst.
0
Ładnie weszło :)
0
Strzelił dwie bramki z tego co widziałem.
1
W Rakiticia też wbijają szpilki pomimo solidnych występów.
1
oglądam w hd więc mi się akurat nikt nie myli.
1
Innym piłkarzom nie przeszkadza to pokazywać się z dobrej strony.
2
Pierwsze prostopadłe podanie Rakiticia - już zrobił więcej w ofensywie niż Gomes.
2
Alena gra całkiem nieźle, ale zgadzam się, że Denis bezbarwny.
1
Hudson właśnie porównał Roberto do szwajcarskiego scyzoryka - trzeba przyznać, że to bardzo trafne porównanie.
0
Ładny wolej Paco.
1
Ale odpalił racę! Brawo Arnaiz!
1
Deulofeu poleciał jak burek ze wsi, którego z łańcucha spuścili.
3
Aliez przestało działać... poratuje ktoś linkiem? Może byc acestream
0
Uratowałeś mi mecz :)
0
Mi Anderson zepsuł zabawę i Querrey.
0
Malaga już prowadzi.
0
Malaga z podpórką, reszta czyste zwycięstwa (fajny kurs na Betis, liczę że Sanabria coś ustrzeli).
5
Jeśli miałby przyjść za darmo lub za jakieś niewielkie pieniądze to czemu nie, trzeba tylko jednak najpierw pozbyć się szrotu zalegającego w klubie.