3

Coś pięknego, odłączony układ nerwowy.

0

Mój ulubiony tenisista, niestety zniszczony przez kontuzje, słabą psychikę i zbyt defensywny styl gry. Niemniej tak jak kolega wyżej wspomniał, Messim tenisa jest Federer.

3

A skąd założenie, że wszystkie pieniądze ze sprzedaży Neymara poszły na transfery?

15

Około 189 meczów? A dokładnie to ile? ;)

0

Ja już pucharowych nie gram, za duże ryzyko.

0

Współczuję, ile było do wygrania?

0

Deulofeu może irytować, ale daje drużynie to co najważniejsze (gole i asysty) i to nie tylko w meczach z trzecioligowcami.

1

Po prostu jestem nauczony doświadczeniem jego poprzedników (Cuenca, Tello, Jeffren, Adama, Munir) - każdy z nich błyszczał ze słabiakami, a później nic z tego nie było. Dlatego trudno mi wierzyć, że nagle Arnaiz będzie tym złotym chłopcem, niemniej bardzo mu tego życzę.

4

Żadna.

1

Jestem na 99% przekonany, że nic z niego nie będzie. Życzę mu jak najlepiej i obym się mylił, ale mecz z 3 ligową drużyną to żaden wyznacznik talentu. Trzeba poczekać jak potoczą się jego dalsze losy w Barcelonie B.

0

Ja mam i wciąż wolę używać polskich nazw zamiast angielskich, to wcale nie jest takie trudne.

1

Podziwiam, że przy takim natłoku zajęć wypełniacie jeszcze (i to w jakim stylu!) obowiązki redakcyjne, tak trzymać!

2

Deulofeu bramka i asysta dziś, w ligowym meczu też bramka. Można narzekać, że jest jeźdźcem bez głowy, ale jego gra daje wymierne efekty w postaci goli i asyst.

0

Ładnie weszło :)

0

Strzelił dwie bramki z tego co widziałem.

1

W Rakiticia też wbijają szpilki pomimo solidnych występów.

1

oglądam w hd więc mi się akurat nikt nie myli.

1

Innym piłkarzom nie przeszkadza to pokazywać się z dobrej strony.

2

Pierwsze prostopadłe podanie Rakiticia - już zrobił więcej w ofensywie niż Gomes.

2

Alena gra całkiem nieźle, ale zgadzam się, że Denis bezbarwny.

1

Hudson właśnie porównał Roberto do szwajcarskiego scyzoryka - trzeba przyznać, że to bardzo trafne porównanie.

0

Ładny wolej Paco.

1

Ale odpalił racę! Brawo Arnaiz!

1

Deulofeu poleciał jak burek ze wsi, którego z łańcucha spuścili.

3

Aliez przestało działać... poratuje ktoś linkiem? Może byc acestream

0

Uratowałeś mi mecz :)

0

Mi Anderson zepsuł zabawę i Querrey.

0

Malaga już prowadzi.

0

Malaga z podpórką, reszta czyste zwycięstwa (fajny kurs na Betis, liczę że Sanabria coś ustrzeli).

5

Jeśli miałby przyjść za darmo lub za jakieś niewielkie pieniądze to czemu nie, trzeba tylko jednak najpierw pozbyć się szrotu zalegającego w klubie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?