0

*Odwodzie

Ja pisałem w kontekście najbliższego spotkania, gdzie i Pique i Umtiti są zagrożeni i naturalnym rozwiązaniem wydawałoby się wystawienie Vermaelena, ale czy tak postąpi Valverde? Ciężko przewidzieć.

7

Zobaczymy, czy jest na tyle "happy", że wystawi Vermaelena przeciwko Leganes...

0

Nie zdziw się jak wyjdziemy z Pique i Umtitim.

0

Lepiej kupić porządne buty, które posłużą z 5 lat niż kupować co 2 lata.

0

Messi i tak operuje częściej w głębi pola.

0

Myślę, że Valverde jakoś by to poukładał, nawet w drugiej linii mógłby zagrać. Sprawdziłby się też w ustawieniu 4-4-2 w parze z Suarezem.

0

Statystyki, które przytoczyłeś nie oddają pracy jaką Francuz wykonuje w defensywie często cofając się na własną połowę. Właśnie taki zawodnik jest nam potrzebny.

0

O Panie, współczuję...

4

Tylko livescore'a.

1

Nie kuś ;)

1

Chodziło o Atletico, nie o Barcę.

0

(Darmian w Man Utd też gra na lewej stronie) No niestety trafił się taki trener i nie dziwię się De Rossiemu, że odmówił wejścia na boisko.

0

Trudno o inną grę, kiedy przeciwnik parkuje autobus w swoim polu karnym.

5

Dramat Włochów... Szkoda bo to jedna z moich ulubionych reprezentacji.

30

"Ronaldo ma więcej dzieci, niż bramek w La Liga w tym sezonie"

;)

17

Kuponem złożonym z meczów towarzyskich nie da się przełamać złej passy, próbowałem trzy razy.

11

te 60 milionów pomnóż razy dwa, bo za 60-80 mln to co najwyżej Wanyame nam wcisną.

0

I tak nie było możliwości wystawienia optymalnego składu.

0

Chyba po to są mecze towarzyskie żeby szukać nowych rozwiązań...

0

Co jest z Travoltą?

0

Ryzykownie.

0

No to jestem spokojny o kupon - remis lub zwycięstwo Urugwaju.

0

Gdyby zagrał na 9 to wpasowałby się idealnie, IMHO.

6

Jak miał się nadawać skoro był wystawiany na skrzydle, gdzie jego przydatność dla drużyny była znikoma, a mimo to i tak potrafił wykręcić niezłe statystyki (ponad 20 goli w pierwszym sezonie gry).

1

Zaraz pół La Rambli zwali Ci się na głowę ;)

0

Anglia - Niemcy - tu każdy wynik jest możliwy.

0

Być może, ale nie wiem czy znajdzie się chętny, który będzie chciał wejść w to bagno.

0

Obawiałbym się Belgii, a reszta raczej ok.

0

Na pewno trenerzy będą walić drzwiami i oknami.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?