JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
*Odwodzie
Ja pisałem w kontekście najbliższego spotkania, gdzie i Pique i Umtiti są zagrożeni i naturalnym rozwiązaniem wydawałoby się wystawienie Vermaelena, ale czy tak postąpi Valverde? Ciężko przewidzieć.
7
Zobaczymy, czy jest na tyle "happy", że wystawi Vermaelena przeciwko Leganes...
0
Nie zdziw się jak wyjdziemy z Pique i Umtitim.
0
Lepiej kupić porządne buty, które posłużą z 5 lat niż kupować co 2 lata.
0
Messi i tak operuje częściej w głębi pola.
0
Myślę, że Valverde jakoś by to poukładał, nawet w drugiej linii mógłby zagrać. Sprawdziłby się też w ustawieniu 4-4-2 w parze z Suarezem.
0
Statystyki, które przytoczyłeś nie oddają pracy jaką Francuz wykonuje w defensywie często cofając się na własną połowę. Właśnie taki zawodnik jest nam potrzebny.
0
O Panie, współczuję...
4
Tylko livescore'a.
1
Nie kuś ;)
1
Chodziło o Atletico, nie o Barcę.
0
(Darmian w Man Utd też gra na lewej stronie) No niestety trafił się taki trener i nie dziwię się De Rossiemu, że odmówił wejścia na boisko.
0
Trudno o inną grę, kiedy przeciwnik parkuje autobus w swoim polu karnym.
5
Dramat Włochów... Szkoda bo to jedna z moich ulubionych reprezentacji.
30
"Ronaldo ma więcej dzieci, niż bramek w La Liga w tym sezonie"
;)
17
Kuponem złożonym z meczów towarzyskich nie da się przełamać złej passy, próbowałem trzy razy.
11
te 60 milionów pomnóż razy dwa, bo za 60-80 mln to co najwyżej Wanyame nam wcisną.
0
I tak nie było możliwości wystawienia optymalnego składu.
0
Chyba po to są mecze towarzyskie żeby szukać nowych rozwiązań...
0
Co jest z Travoltą?
0
Ryzykownie.
0
No to jestem spokojny o kupon - remis lub zwycięstwo Urugwaju.
0
Gdyby zagrał na 9 to wpasowałby się idealnie, IMHO.
6
Jak miał się nadawać skoro był wystawiany na skrzydle, gdzie jego przydatność dla drużyny była znikoma, a mimo to i tak potrafił wykręcić niezłe statystyki (ponad 20 goli w pierwszym sezonie gry).
1
Zaraz pół La Rambli zwali Ci się na głowę ;)
0
Anglia - Niemcy - tu każdy wynik jest możliwy.
0
Być może, ale nie wiem czy znajdzie się chętny, który będzie chciał wejść w to bagno.
0
Obawiałbym się Belgii, a reszta raczej ok.
0
Na pewno trenerzy będą walić drzwiami i oknami.
0
Jedyny mecz, który mi nie wszedł https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDI3NzEzNjM2OTkwMDpJqoQe0SAW%2B%2FdYxvM%3D&kind=MAIN