JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Eto'o.
5
Albo ktoś już schował taką grę w dziale z odkurzaczami i potem sobie przyjdzie ją kupić ;)
0
Owszem, ale w klubie nic nie gra, więc nie sądzę żeby Valverde go wystawił.
0
Valverde na pewno nie wystawi nieogranego zawodnika na Valencię.
29
Cristiano Ronaldo has not made a single tackle or interception, one of only 6 out of 267 players in the Spanish League this season who have played over 100 minutes(4 are goalkeepers and the one other outfield player has not started a match).
Najlepszy piłkarz na świecie...
8
Szczupły to jest Busquets.
0
Dobrze się zapowiada.
0
Krążą plotki, że ma jeszcze wrócić Sobolewski i Cantoro.
0
Tak, u mnie to samo.
1
Zagrałem, kto nie ryzykuje ten nie je.
0
Co z tą Wisłą? Grać czy nie grać?
0
Ech ten Szachtar...
2
No i to by było na tyle jeśli chodzi o powoływanie zawodników Barcy B.
0
Borussia z podpórką.
33
Znając życie pewnie wszystko byś przepuścił na kuponach ;)
42
Na RM.pl pojawił się bardzo ciekawy artykuł o zawodniku, który na początku XX wieku grał dla Realu i Barcelony i rzekomo miał polskie korzenie. Trzeba docenić wysiłek jaki autor tego artykułu włożył w dotarcie do materiałów i sam styl tego artykułu http://www.realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci&id=77344
Tekst jest długi, ale bardzo ładnie napisany.
0
Wszystko fajnie, pięknie, ale nie wiem skąd założenie, że z transferu Neymara zostało 100 mln EUR. Naprawdę myślisz, że cała ta kwota za Neymara została przeznaczona na transfery?
0
Ok.
6
Jak nie ma kto pracować jak przed chwilą pisałeś, że jest duże bezrobocie?
0
A skąd?
0
Tak bardzo słabe, że najwyższe w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.
1
A po co taki relikt czasów komunistycznych? Może jeszcze przywróćmy wszędzie nazwy ulic z czasów komuny i w co drugim mieście będzie Aleja Armii Czerwonej...
1
A teraz nikt nie ma pracy? Obecnie bezrobocie jest na najniższym poziomie od 1989 roku, a wzrost PKB osiągnie w tym roku poziom 4,4% - a te ploty o wysadzeniu PKiN można traktować równie poważnie jak doniesienia o powrocie Neymara do Barcelony.
3
U mnie skrótem myślowym było wpis o pro-niemieckiej polityce PO, co można było zauważyć chociażby po ruchach Donalda T. w Parlamencie Europejskim.
2
Co nie znaczy, że tylko ludzie o takim wykształceniu i mieszkający na obszarach wiejskich (notabene, co raz więcej ludzi z dużych miast przenosi się na wieś) oraz w małych i średnich miastach głosują na PiS, ergo manipulujesz.
2
A Tobie nie wstyd manipulować pisząc, że ludzie głosujący na PiS to wyłącznie niewykształceni mieszkańcy wsi?
5
A jakie masz alternatywy dla PiSu? Proniemieckie PO i antypolska Nowoczesna pelna rozmaitych dewiantów, bo inne partie tak naprawdę się nie liczą.
3
Może po prostu nie masz znajomych?
Edit: widzę, że znasz wszystkich wyborców PISu.
12
Tak, zwłaszcza za 40 mln EUR.
0
To będzie dobry moment na zaplanowanie urlopu.