0

Eto'o.

5

Albo ktoś już schował taką grę w dziale z odkurzaczami i potem sobie przyjdzie ją kupić ;)

0

Owszem, ale w klubie nic nie gra, więc nie sądzę żeby Valverde go wystawił.

0

Valverde na pewno nie wystawi nieogranego zawodnika na Valencię.

29

Cristiano Ronaldo has not made a single tackle or interception, one of only 6 out of 267 players in the Spanish League this season who have played over 100 minutes(4 are goalkeepers and the one other outfield player has not started a match).

Najlepszy piłkarz na świecie...

8

Szczupły to jest Busquets.

0

Dobrze się zapowiada.

0

Krążą plotki, że ma jeszcze wrócić Sobolewski i Cantoro.

0

Tak, u mnie to samo.

1

Zagrałem, kto nie ryzykuje ten nie je.

0

Co z tą Wisłą? Grać czy nie grać?

0

Ech ten Szachtar...

2

No i to by było na tyle jeśli chodzi o powoływanie zawodników Barcy B.

0

Borussia z podpórką.

33

Znając życie pewnie wszystko byś przepuścił na kuponach ;)

42

Na RM.pl pojawił się bardzo ciekawy artykuł o zawodniku, który na początku XX wieku grał dla Realu i Barcelony i rzekomo miał polskie korzenie. Trzeba docenić wysiłek jaki autor tego artykułu włożył w dotarcie do materiałów i sam styl tego artykułu http://www.realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci&id=77344

Tekst jest długi, ale bardzo ładnie napisany.

0

Wszystko fajnie, pięknie, ale nie wiem skąd założenie, że z transferu Neymara zostało 100 mln EUR. Naprawdę myślisz, że cała ta kwota za Neymara została przeznaczona na transfery?

0

Ok.

6

Jak nie ma kto pracować jak przed chwilą pisałeś, że jest duże bezrobocie?

0

A skąd?

0

Tak bardzo słabe, że najwyższe w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

1

A po co taki relikt czasów komunistycznych? Może jeszcze przywróćmy wszędzie nazwy ulic z czasów komuny i w co drugim mieście będzie Aleja Armii Czerwonej...

1

A teraz nikt nie ma pracy? Obecnie bezrobocie jest na najniższym poziomie od 1989 roku, a wzrost PKB osiągnie w tym roku poziom 4,4% - a te ploty o wysadzeniu PKiN można traktować równie poważnie jak doniesienia o powrocie Neymara do Barcelony.

3

U mnie skrótem myślowym było wpis o pro-niemieckiej polityce PO, co można było zauważyć chociażby po ruchach Donalda T. w Parlamencie Europejskim.

2

Co nie znaczy, że tylko ludzie o takim wykształceniu i mieszkający na obszarach wiejskich (notabene, co raz więcej ludzi z dużych miast przenosi się na wieś) oraz w małych i średnich miastach głosują na PiS, ergo manipulujesz.

2

A Tobie nie wstyd manipulować pisząc, że ludzie głosujący na PiS to wyłącznie niewykształceni mieszkańcy wsi?

5

A jakie masz alternatywy dla PiSu? Proniemieckie PO i antypolska Nowoczesna pelna rozmaitych dewiantów, bo inne partie tak naprawdę się nie liczą.

3

Może po prostu nie masz znajomych?

Edit: widzę, że znasz wszystkich wyborców PISu.

12

Tak, zwłaszcza za 40 mln EUR.

0

To będzie dobry moment na zaplanowanie urlopu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?