JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szkoda mi go, podobnie jak Gundogana czy Vermaelena.
0
Krecz Stephens - anulują Tobie ten mecz?
0
A co z Reusem?
0
Brakuje Kownackiego.
1
Verdasco to mój ulubiony leworęczny tenisista, kiedyś miałem nadzieję, że na dłużej zagości w czołówce męskiego tenisa, ale niestety jego psychika nie szła w parze z umiejętnościami, niemniej cieszę się, że jeszcze w ostatnim etapie kariery potrafi nawiązać walkę z czołowymi zawodnikami.
0
Na razie wystarczy mi tych emocji ;) Co do Verdasco to też go mam, ale zastanawiam się czy nie zrobię early cash-out jak wejdzie mi Delpo, Bo Verdasco zawsze był strasznie chimeryczny, a Sock zagrał dobry mecz z Pouillem.
0
Jeśli chodzi o tenis to możesz postawić na Cilicia z Benneteau i na Del Potro z Isnerem, chociaż oni grają już około 14:00.
1
wygrałem 25 złotych zamiast 190, bo nie mogłem wpłacić pieniędzy na konto bo wyskakiwał jakiś błąd i musiałem grać za 3 złote :)
0
Ciągle wierzę ;) Btw, widziałeś moją wczorajszą akcję z przegraną wygraną?
0
Jest to gdzieś dostępne na youtube?
2
Dodaję komentarz żeby tu wrócić.
0
Ciekawe czy Arsenal coś strzeli, bo tylko on został mi na kuponie zakładając, że Bilbao dowiezie wynik.
0
Ale pech...
4
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDM3NzA1NzIwNDkwMDoBDOdCIwtqGVUuT0U%3D&kind=MAIN - chciałem postawić na te mecze więcej pieniędzy, ale był jakiś błąd na stronie i mogłem skorzystać tylko z 3 złotych jakie mi zostały na koncie - nawet jak wygrywam to przegrywam. Co Ty na to, Socjopato?
0
Przez Payu?
0
Też macie problem z doładowaniem konta na Fortunie?
0
Trochę z przymrużeniem oka to napisałem. Jak jest naprawdę tego nigdy się nie dowiemy ;)
1
Tak mało jest teraz charyzmatycznych artystów...
2
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDE3NzAyMzg4NjMwMDp5D97caWy8qpheFbc%3D&kind=MAIN - już dawno żaden przegrany kupon nie sprawił mi tyle radości co ten :)
0
Poratuje ktoś linkiem do acestreama na priv?
2
Czy wielu to bym dyskutował - Aubameyang, Pulisić ewentualnie Piszczek i to wszystko. Reus podatny na kontuzje prawie nie gra, Kagawa, Yarmolenko i inni to są średniaki.
2
Kolejny słaby mecz w ich wykonaniu, ta drużyna powoli się rozpada, co raz mniej jakości.
0
BvB wraca wreszcie do czasów sprzed Lewandowskiego.
1
Mam dokładnie tak samo :)
1
Kolejna wygrana Valencii, piękna seria podtrzymana.
0
Świetny koncert dał wczoraj Gary Numan w Łodzi:
0
Bardzo dziękuję za głosy i szczerze mówiąc, jestem zaskoczony, że aż tyle osób zwraca uwagę na moje komentarze, to bardzo miłe.
Oczywiście chciałem pogratulować "zawodnikom" którzy znaleźli się na podium, bo każdy z nich na swój sposób wnosi bardzo wiele do komentarzy i bez nich ta strona nie byłaby taka sama - fajnie że jesteście :)
0
Wybiera się ktoś jutro na koncert Gary'ego Numana do Łodzi?
1
Nie każdy może sobie pozwolić kilka razy w roku na podróż 400 km żeby zapalić znicze na grobach bliskich - np. ja nie mogę.
4
Nie każdy jest Jamim Vardym.