0

Szkoda mi go, podobnie jak Gundogana czy Vermaelena.

0

Krecz Stephens - anulują Tobie ten mecz?

0

A co z Reusem?

0

Brakuje Kownackiego.

1

Verdasco to mój ulubiony leworęczny tenisista, kiedyś miałem nadzieję, że na dłużej zagości w czołówce męskiego tenisa, ale niestety jego psychika nie szła w parze z umiejętnościami, niemniej cieszę się, że jeszcze w ostatnim etapie kariery potrafi nawiązać walkę z czołowymi zawodnikami.

0

Na razie wystarczy mi tych emocji ;) Co do Verdasco to też go mam, ale zastanawiam się czy nie zrobię early cash-out jak wejdzie mi Delpo, Bo Verdasco zawsze był strasznie chimeryczny, a Sock zagrał dobry mecz z Pouillem.

0

Jeśli chodzi o tenis to możesz postawić na Cilicia z Benneteau i na Del Potro z Isnerem, chociaż oni grają już około 14:00.

1

wygrałem 25 złotych zamiast 190, bo nie mogłem wpłacić pieniędzy na konto bo wyskakiwał jakiś błąd i musiałem grać za 3 złote :)

0

Ciągle wierzę ;) Btw, widziałeś moją wczorajszą akcję z przegraną wygraną?

0

Jest to gdzieś dostępne na youtube?

2

Dodaję komentarz żeby tu wrócić.

0

Ciekawe czy Arsenal coś strzeli, bo tylko on został mi na kuponie zakładając, że Bilbao dowiezie wynik.

0

Ale pech...

4

https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDM3NzA1NzIwNDkwMDoBDOdCIwtqGVUuT0U%3D&kind=MAIN - chciałem postawić na te mecze więcej pieniędzy, ale był jakiś błąd na stronie i mogłem skorzystać tylko z 3 złotych jakie mi zostały na koncie - nawet jak wygrywam to przegrywam. Co Ty na to, Socjopato?

0

Przez Payu?

0

Też macie problem z doładowaniem konta na Fortunie?

0

Trochę z przymrużeniem oka to napisałem. Jak jest naprawdę tego nigdy się nie dowiemy ;)

1

- jaka szkoda, że nie ma go już wśród nas (tylko żyje w ukryciu ;). Oglądając jego występy można zauważyć braki w warsztacie, kondycji, ale nigdy nie brakło mu charyzmy przez co podbił serca tylu ludzi na całym świecie.

Tak mało jest teraz charyzmatycznych artystów...

2

0

Poratuje ktoś linkiem do acestreama na priv?

2

Czy wielu to bym dyskutował - Aubameyang, Pulisić ewentualnie Piszczek i to wszystko. Reus podatny na kontuzje prawie nie gra, Kagawa, Yarmolenko i inni to są średniaki.

2

Kolejny słaby mecz w ich wykonaniu, ta drużyna powoli się rozpada, co raz mniej jakości.

0

BvB wraca wreszcie do czasów sprzed Lewandowskiego.

1

Mam dokładnie tak samo :)

1

Kolejna wygrana Valencii, piękna seria podtrzymana.

0

Świetny koncert dał wczoraj Gary Numan w Łodzi:

0

Bardzo dziękuję za głosy i szczerze mówiąc, jestem zaskoczony, że aż tyle osób zwraca uwagę na moje komentarze, to bardzo miłe.

Oczywiście chciałem pogratulować "zawodnikom" którzy znaleźli się na podium, bo każdy z nich na swój sposób wnosi bardzo wiele do komentarzy i bez nich ta strona nie byłaby taka sama - fajnie że jesteście :)

0

Wybiera się ktoś jutro na koncert Gary'ego Numana do Łodzi?

1

Nie każdy może sobie pozwolić kilka razy w roku na podróż 400 km żeby zapalić znicze na grobach bliskich - np. ja nie mogę.

4

Nie każdy jest Jamim Vardym.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?