2

Nie wiem co ma jeden do drugiego, każdy z nich trenuje indywidualnie z myślą o swoich zespołach i nie sądzę żeby potrzebowali tego rodzaju motywacji do poprawy swoich umiejętności.

1

Jaki za stary, przecież wiadomo, że masz 27 lat tak jak ja ;)

8

Szacunek dla Francisa Kone, dla mnie to on jest największym wygranym tej gali.

3

Kurde zapomniałem o tym meczu... chociaż pewnie gdybym pamiętał to by nie weszło.

13

Wiadomo, że Xavi. W 100% się z nim zgadzam, na takiej murawie nie da się szybko zagrać piłką po ziemi.

1

Jak tak to wybaczone.

0

Dlatego pewnie teraz karta się odwróci ;)

2

Dzięki, odezwę się tak jak pisałem ok. 18 ;)

0

Wysłałem maila.

0

Nie mogę wysyłać priwów na tym komputerze, odezwę się około 18 ok?

edit: podaj mi na priv swojego maila.

1

priv.

4

Jakiś taki krótki ten wywiad ;)

Wielki szacunek za niezwykle zajmującą treść i świetny styl artykułów jakie piszesz, zawsze czytam je z wielkim zainteresowaniem i przyjemnością.

Swoją drogą, gdyby w mojej obecności ktoś zaczął obrażać kobietę to nie skończyłoby się to pomyślnie dla takiej osoby, niezależnie od tego czy musiałbym zbierać swoje zęby jak grzyby po deszczu, czy nie.

2

Tutaj jedna z moich ulubionych kompozycji:

11

Na początku myślałem, że piszesz o Audi A5.

2

Może zacznij od Ludovico Einaudiego, co prawda to współczesny kompozytor, ale jest dość łatwy i przyjemny w słuchaniu.

0

Właśnie ta wilgoć przy automatycznym zawsze mnie denerwowała i chciałbym tego uniknąć.

0

Jak długo już go masz i jak ze szczelnością?

0

Chodzi mi o termos, które wezmę do plecaka na górskie wycieczki, najbardziej zależy mi na szczelności. Dobrze gdyby miał około litr pojemności.

0

Poleci ktoś jakiś porządny termos, który nie przecieka tak do 200 PLN?

0

Ok dzięki, teraz już wiem o co chodzi.

0

O jakim prztyczku mówisz?

0

Nie było tematu.

0

Zgadzam się co do IceMana, zawsze lubiłem jego ostre komentarze bez owijania w bawełnę.

0

8 meczów weszło, zostało PSG do kuponu...

0

Jeszcze nie wszystko stracone ;)

2

Juve 5:2 grając w dziesiątkę, Khedira hat-trick - świat się kończy.

0

Też mi te 3 mecze zostały, z tym że dałem Real z handi 1 i PSG zwycięstwo i over 1,5 gola

0

Przecież Muller twierdził, że nie doznaje kontuzji mięśniowych bo nie ma mięśni.

0

Co tam się stało w meczu Nice ze Strasburgiem, że 2 czerwone kartki na raz wpadły?

1

To swoją drogą, ale po prostu lubię Arsenal i chciałbym żeby wrócili do czołówki. A meczów mam sporo, ale większość z podpórkami więc może coś z tego będzie: https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDI3Njk1NDAwNTAwMDrEkdcYxEl1ZhoAsJY%3D&kind=MAIN

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?