JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Nie wiem co ma jeden do drugiego, każdy z nich trenuje indywidualnie z myślą o swoich zespołach i nie sądzę żeby potrzebowali tego rodzaju motywacji do poprawy swoich umiejętności.
1
Jaki za stary, przecież wiadomo, że masz 27 lat tak jak ja ;)
8
Szacunek dla Francisa Kone, dla mnie to on jest największym wygranym tej gali.
3
Kurde zapomniałem o tym meczu... chociaż pewnie gdybym pamiętał to by nie weszło.
13
Wiadomo, że Xavi. W 100% się z nim zgadzam, na takiej murawie nie da się szybko zagrać piłką po ziemi.
1
Jak tak to wybaczone.
0
Dlatego pewnie teraz karta się odwróci ;)
2
Dzięki, odezwę się tak jak pisałem ok. 18 ;)
0
Wysłałem maila.
0
Nie mogę wysyłać priwów na tym komputerze, odezwę się około 18 ok?
edit: podaj mi na priv swojego maila.
1
priv.
4
Jakiś taki krótki ten wywiad ;)
Wielki szacunek za niezwykle zajmującą treść i świetny styl artykułów jakie piszesz, zawsze czytam je z wielkim zainteresowaniem i przyjemnością.
Swoją drogą, gdyby w mojej obecności ktoś zaczął obrażać kobietę to nie skończyłoby się to pomyślnie dla takiej osoby, niezależnie od tego czy musiałbym zbierać swoje zęby jak grzyby po deszczu, czy nie.
2
Tutaj jedna z moich ulubionych kompozycji:
11
Na początku myślałem, że piszesz o Audi A5.
2
Może zacznij od Ludovico Einaudiego, co prawda to współczesny kompozytor, ale jest dość łatwy i przyjemny w słuchaniu.
0
Właśnie ta wilgoć przy automatycznym zawsze mnie denerwowała i chciałbym tego uniknąć.
0
Jak długo już go masz i jak ze szczelnością?
0
Chodzi mi o termos, które wezmę do plecaka na górskie wycieczki, najbardziej zależy mi na szczelności. Dobrze gdyby miał około litr pojemności.
0
Poleci ktoś jakiś porządny termos, który nie przecieka tak do 200 PLN?
0
Ok dzięki, teraz już wiem o co chodzi.
0
O jakim prztyczku mówisz?
0
Nie było tematu.
0
Zgadzam się co do IceMana, zawsze lubiłem jego ostre komentarze bez owijania w bawełnę.
0
8 meczów weszło, zostało PSG do kuponu...
0
Jeszcze nie wszystko stracone ;)
2
Juve 5:2 grając w dziesiątkę, Khedira hat-trick - świat się kończy.
0
Też mi te 3 mecze zostały, z tym że dałem Real z handi 1 i PSG zwycięstwo i over 1,5 gola
0
Przecież Muller twierdził, że nie doznaje kontuzji mięśniowych bo nie ma mięśni.
0
Co tam się stało w meczu Nice ze Strasburgiem, że 2 czerwone kartki na raz wpadły?
1
To swoją drogą, ale po prostu lubię Arsenal i chciałbym żeby wrócili do czołówki. A meczów mam sporo, ale większość z podpórkami więc może coś z tego będzie: https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDI3Njk1NDAwNTAwMDrEkdcYxEl1ZhoAsJY%3D&kind=MAIN