4

KdB jest usposobiony bardziej ofensywnie. Chyba wybrałbym Thiago.

4

Żeby nie powtarzać nominacji wielu znamienitych użytkowników, których nicki przewijały się w komentarzach chciałbym nominować osobę, która poza tym że jest kibicem Barcelony udziela się charytatywnie i której akcje miałem przyjemność wesprzeć. No i poza tym obiecała mi piwo ;)



JacobFCB



Korzystając z okazji chciałbym pozdrowić (kolejność przypadkowa) następujących użytkowników: pax (genialny statystyk, na początku spierałem się z Tobą co do gry Alvesa, ale oczywiście miałeś rację - z wielką przyjemnością czytam Twoje merytoryczne posty), Cochise (przepiękna polszczyzna - każdy Twój post to intelektualna uczta), Don Corleone (Jedyny w swoim rodzaju, zdrowia Mistrzu! Argentyna jeszcze będzie wielka!), Cosinus90 (do tej pory jedyny użytkownik, z którym miałem przyjemność spotkać się w "realu" ;) oraz Mekston i StrawberryFields, którzy podobnie jak ja są fanatykami tenisa (pamiętajcie żeby grać jutro Shapovalova z Escobedo i Zvereva z Ymerem!)

edit: zapomniałem o użytkowniku kamilo0066, który obejrzał chyba wszystkie możliwe filmy i seriale!

0

Czuję, że tu jeszcze wrócę. Jaki kurs łączny?

4

Czeczeną - chyba wystarczy mi la Rambli na dziś.

9

Niektórzy nie zauważyliby ironii nawet gdyby spadła im na głowę.

13

Nom.

1

aa, ok nie zauważyłem. W takim razie powinno być ok.

7

Kolejny hat-trick do kolekcji :)

0

Benfica - Utd - 02
City - Napoli - 10

0

Do tego za duży handicap dla Atletico.

0

No właśnie ;)

5

Straszne :(

0

W Szanghaju sporo kreczów było, ale myślę że Misza da radę.

0

Chung, Zverev, Shapovalov, Dolgopolov - takich pewniaków mam i coś z nich wybiorę

1

Co z tego, skoro wciąż to nie jest poziom odpowiedni na grę w Barcelonie.

3

"On biegał, walczył coś tam pograł" - naprawdę to kwalifikuje jego występ do miana pozytywnego zaskoczenia?

2

Rakitić jest bardzo przydatny zespołowi i to nie przypadek, że zwykly wychodzi w wyjściowej jedenastce.

0

Nie zrozumiałeś ironii.

0

Dzisiaj Nadal nie miał tenisowych argumentów, backhand nie istniał, sporo niewymuszonych błędów. Federer natomiast trzymał wysoki poziom przez całe spotkanie.

4

To wygląda tak jak kibice Realu porównują Messiego do Ronaldo:
gra głową: Ronaldo
siła: Ronaldo
prawa noga: Ronaldo
złote piłki: Ronaldo
zdobyte Mistrzostwa Europy: Ronaldo

0

I kto obok Umtitiego? Jeszcze słabszy Masche?

2

Rakiticia bym się nie czepiał bo ma bardzo dobre przerzuty i zanotował dzisiaj sporo odbiorów, moim zdaniem powinien grać trochę wyżej i częściej próbować strzałów z dystansu.

11

Technikę to on ma, ale jest kompletnie bezjajeczny i brak mu dynamiki, tym bardziej dziwie mnie wystawienie go nie dość że od pierwszej minuty to jeszcze na skrzydle.

2

Witamy w Premier League.

0

Jak tam gra Najlepszy Piłkarz na Świecie? Udało mu się już strzelić pierwszą bramkę w lidze?

0

No to chyba obydwie nie strzelą...

1

Chyba właśnie Brazylia i Francja - ewentualnie Hiszpania.

0

Something In The Way, Love Buzz.

0

Jutro gram tylko Nadala z Ciliciem, bo Federera trochę się boję, ale w sumie można zaryzykować.

1

Jest, znajdź sobie Anglia 3 i tam będzie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?