JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
KdB jest usposobiony bardziej ofensywnie. Chyba wybrałbym Thiago.
4
Żeby nie powtarzać nominacji wielu znamienitych użytkowników, których nicki przewijały się w komentarzach chciałbym nominować osobę, która poza tym że jest kibicem Barcelony udziela się charytatywnie i której akcje miałem przyjemność wesprzeć. No i poza tym obiecała mi piwo ;)
JacobFCB
Korzystając z okazji chciałbym pozdrowić (kolejność przypadkowa) następujących użytkowników: pax (genialny statystyk, na początku spierałem się z Tobą co do gry Alvesa, ale oczywiście miałeś rację - z wielką przyjemnością czytam Twoje merytoryczne posty), Cochise (przepiękna polszczyzna - każdy Twój post to intelektualna uczta), Don Corleone (Jedyny w swoim rodzaju, zdrowia Mistrzu! Argentyna jeszcze będzie wielka!), Cosinus90 (do tej pory jedyny użytkownik, z którym miałem przyjemność spotkać się w "realu" ;) oraz Mekston i StrawberryFields, którzy podobnie jak ja są fanatykami tenisa (pamiętajcie żeby grać jutro Shapovalova z Escobedo i Zvereva z Ymerem!)
edit: zapomniałem o użytkowniku kamilo0066, który obejrzał chyba wszystkie możliwe filmy i seriale!
0
Czuję, że tu jeszcze wrócę. Jaki kurs łączny?
4
Czeczeną - chyba wystarczy mi la Rambli na dziś.
9
Niektórzy nie zauważyliby ironii nawet gdyby spadła im na głowę.
13
Nom.
1
aa, ok nie zauważyłem. W takim razie powinno być ok.
7
Kolejny hat-trick do kolekcji :)
0
Benfica - Utd - 02
City - Napoli - 10
0
Do tego za duży handicap dla Atletico.
0
No właśnie ;)
5
Straszne :(
0
W Szanghaju sporo kreczów było, ale myślę że Misza da radę.
0
Chung, Zverev, Shapovalov, Dolgopolov - takich pewniaków mam i coś z nich wybiorę
1
Co z tego, skoro wciąż to nie jest poziom odpowiedni na grę w Barcelonie.
3
"On biegał, walczył coś tam pograł" - naprawdę to kwalifikuje jego występ do miana pozytywnego zaskoczenia?
2
Rakitić jest bardzo przydatny zespołowi i to nie przypadek, że zwykly wychodzi w wyjściowej jedenastce.
0
Nie zrozumiałeś ironii.
0
Dzisiaj Nadal nie miał tenisowych argumentów, backhand nie istniał, sporo niewymuszonych błędów. Federer natomiast trzymał wysoki poziom przez całe spotkanie.
4
To wygląda tak jak kibice Realu porównują Messiego do Ronaldo:
gra głową: Ronaldo
siła: Ronaldo
prawa noga: Ronaldo
złote piłki: Ronaldo
zdobyte Mistrzostwa Europy: Ronaldo
0
I kto obok Umtitiego? Jeszcze słabszy Masche?
2
Rakiticia bym się nie czepiał bo ma bardzo dobre przerzuty i zanotował dzisiaj sporo odbiorów, moim zdaniem powinien grać trochę wyżej i częściej próbować strzałów z dystansu.
11
Technikę to on ma, ale jest kompletnie bezjajeczny i brak mu dynamiki, tym bardziej dziwie mnie wystawienie go nie dość że od pierwszej minuty to jeszcze na skrzydle.
2
Witamy w Premier League.
0
Jak tam gra Najlepszy Piłkarz na Świecie? Udało mu się już strzelić pierwszą bramkę w lidze?
0
No to chyba obydwie nie strzelą...
1
Chyba właśnie Brazylia i Francja - ewentualnie Hiszpania.
0
Something In The Way, Love Buzz.
0
Jutro gram tylko Nadala z Ciliciem, bo Federera trochę się boję, ale w sumie można zaryzykować.
1
Jest, znajdź sobie Anglia 3 i tam będzie :)