1

Też mnie kusiło żeby na Stosur postawić.

1

A ilu go tu chciało w trakcie letniego okienka...

0

Na szczęście 1 set dla Szwajcara, teraz powinno pójść łatwiej.

0

Trochę żal, ale za późno o tym pomyślałem :P

4

Dzięki. Kobiet raczej nie obstawiam, bo tam jest taka loteria, że nawet nie warto sobie tym głowy zaprzątać. Może gdybym miał dojście do ich cyklów menstrualnych to wtedy bym popróbował ;)

3

Może brudna była.

0

Ja już się dzisiaj na Goffinie przejechałem, a zaraz jeszcze może być podobnie z Andersonem.

0

Zaczął się 3. set.

0

Na razie prowadzi w drugim secie i zanosi się na 3-setówkę, więc raczej nie odpuści ;)

0

No przydałoby się, dla odmiany. Na razie czekam na rozwój sytuacji w meczu singlowym.

0

Ciekawa sytuacja dla obstawiaczy. Przed chwilą zaczął się mecz Feliciano Lopeza z Alexandrem Dolgopolovem. Zaraz po tym meczu Lopez ma zagrać w parze przeciwko Kubotowi i Melo. Myślę, że jest spora szansa, że ten mecz albo się w ogóle nie odbędzie albo Lopez będzie na tyle podmęczony, że polsko-brazylijska para nie powinna mieć większych trudności żeby wygrać to spotkanie. Kurs 1,6, sam się zastanawiam, czy nie puścić pojedynczego kuponu za 2k.

0

Odnosiłem się do Twojego wpisu. Jeśli spojrzymy o ile mniej rozegranych meczÓW ma Messi to wtedy dopiero zauważymy jak duża jest ta różnica asyst.

2

Policz jeszcze ile meczów obydwaj mają rozegranych.

0

Wiek krwi też opowiada o wydarzeniach II WŚ?

0

Dzisiaj Bedene krecz ze Zverevem, a wczoraj też chyba z 5 podobnych przypadków.

0

Jak oceniasz te książki, które przeczytałeś?

0

"Tylko każdy mecz musi być perfekcyjny" - Ot taka drobnostka.

4

Dybala to nie jest zawodnik, który odnajdzie się na lewej stronie. Takie upychanie na siłę nic dobrego nie przyniesie.

4

Dramat. Tak jakby licealista grał z dziesięcioma przedszkolakami na boisku.

1

Mascherano w reprezentacji jest cieniem siebie z Barcelony.

0

Śledzi ktoś może dokładniej turniej ATP w Szanghaju? Skąd tak duża liczba poddanych meczów?

4

To spójrz sobie jakie plany odnośnie głosowania ma użytkownik LuisSalvano.

0

Koncert w wykonaniu Messiego, warto było wstać i obejrzeć ten mecz chociaż po pierwszej minucie myślałem, że to się tak dobrze nie skończy.

18

Na dodatek z błędem to napisał.

0

Czas Apokalipsy, Helikopter w Ogniu.

1

Nie wiem jak się skończył mecz Francji z Luksemburgiem, ale ktoś tam musi mieć jakieś kwity na kogoś ;)

7

Postawiłem na Ekwador z podpórką, bo inaczej Argentyna nie ma szans wygrać.

0

Top 10 może i tak. top 5 niekoniecznie.

0

To najważniejsze :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?