1

Ale jak możesz wyrażać swoją opinię nie oglądając nawet meczu... To tak jakbym powiedział, że jesteś głupi chociaż Ciebie nie znam.

1

Dla mnie daleko tutaj było do rozwalenia.

2

No to błąd, bo gdyby nie niewidomy sędzia to mecz mógłby się potoczyć zupełnie inaczej.

0

Jak zrobiłeś przekreślenie tekstu?

0

Lamela to już nie gra od pół roku jak nie dłużej.

1

Ja bardzo dużo w dwójkę grałem i czasem jeszcze też grywam :)

0

W które części Civ grasz?

5

Lacazette bramka dla Arsenalu, oby tak dalej.

6

Co na to kamer Neya?

0

Super podsumowanie tylko jedna rzecz mi się rzuciła w oczy: Afellay zamiast Affelay ;)

0

No przecież zanotował asystę ;)

0

Jak uargumentujesz słabą grę Vidala?

29

Ty myślisz że cały czas będziemy taką taktyką grać?

1

Długie podania były podyktowane tym, że obrona Girony grała bardzo wysoko i stąd liczne próby długich podań na wolne pole.

1

Dzień Świstaka to bardziej to obejrzenia z dziewczyną. Zobacz sobie Reanimator, jeden z bardziej porytych filmów jakie w życiu widziałem. Powinien dobrze Ci się spodobać sądząc po nicku.

0

Jak poszło? ;)

12

Fajnie, że po tych wszystkich kontuzjach i nieudanych epizodach na Wyspach był w stanie wrócić do wysokiej dyspozycji strzeleckiej.

11

To ja pierdzielę taką panią doktor, która się stresuje przed operacją, wolałbym się sam kroić.

6

Było ;)

0

Odważnie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Mógłby ktoś polecić jakąś sprawdzoną stronę z torbami na ramię?

1

To Ci się udało, Bob.

0

Chociaż gdybym miał się pokusić o wybór najlepszego wolnego w historii, to chyba wybrałbym ten:



Strzał R. Carlosa w meczu z Francją już mi się trochę znudził ;)

2

Pierluigi Colina.

0

To by była rewelacja, poczekajmy jednak na rozwój sytuacji. Wolę się miło zaskoczyć niż niemile rozczarować.

0

Juninho, Ronaldinho, van Hooijdonk, Mihajlović, Pirlo - taką kolejność chyba bym wybrał.

0

Lepiej żeby spokojnie to zaleczył niż miałbym wracać zbyt wcześnie. Choć oczywiście chętnie zobaczyłbym go znów na boisku.

0

Nie miał przypadkiem wrócić dopiero w 2018r.?

9

Dla mnie Alcacer to zawodnik podobnego typu co Munir - brak szybkości, siły, techniki, wykończenie przeciętne. To są zawodnicy na kluby pokroju Alaves albo Girony, a nie Barcelony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?