JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
20
Zobacz o ile mniej meczów ma Messi.
0
Średniak, który od 20 lat nie wypadł z top 5 - ciekawe podejście.
1
https://www.change.org/p/ibartomeu-fora-de-club-4?recruiter=542024798&utm_source=share_petition&utm_medium=copylink&utm_campaign=share_petition&utm_term=triggered&utm_content=nafta_copylink_shortlink_1%3Acontrol
Warto się podpisać w słusznej sprawie.
8
Użyj chloroformu, on zawsze skutecznie przekonuje.
0
A ile macie lat?
1
Na początku jak przeczytałem "bromans" to myślałem, że się machnąłeś, ale jak natknąłem się na tę zbitkę drugi raz to dopiero spostrzegłem jaka to fajna gra słów ;)
Nie uważasz, że paradoksalnie Barcelona sprzedała Neymara w najlepszym (dla klubu i dla zawodnika [?]) momencie? Patrząc na krzywą talentu Brazylijczyków i obserwując poczynania Latynosów o podobnym usposobieniu pozaboiskowym (R10, Adriano, Robinho) odnoszę wrażenie, że Neymar nie pokazałby już więcej w Barcelonie i za rok dostalibyśmy za niego mniej niż 100 mln EUR. Pamiętam, że R10 po przejściu do Milanu też na początku czarował, a potem już (niestety) parafrazując klasyka "zapierdzielał w dół równi pochyłej" i mam dziwne przeczucie, że z Neymarem będzie tak samo w PSG.
1
Nie odgwizdali karnego na nim,
5
Jak luźna sugestia to ja chciałbym atak Ronaldinho, Batistuta, Bergkamp, Messi.
0
Ale Neymara już nie ma w Barcelonie i nie rozumiem kupna Cavaniego jak mamy Suareza.
1
Nie polecaj tylko odpowiedz, bom ciekaw ;)
25
Może ładnie na nich wyszła.
4
Jakie są te Twoje podejrzenia?
0
Na jakim kanale będą skróty LM?
0
Szkoda, że nie ma u nas lewego skrzydła. Alba sam tam biega i nie ma z kim grać.
11
Buffon odczarowany :)
0
Edit: Dele Alli, źle napisałem imię.
8
Tottenham - Delli Alli
2
"rewelacyjne" za 3 2 1
6
Ja mam nadzieję, że jeszcze pokaże na co go stać, ale martwi to opóźnienie w powrocie do zdrowia...
7
Proponuję urządzić strajk głodowy do skutku - aż nie zmniejszą mu ratingu.
10
Na jakiej podstawie tak twierdzisz?
2
A Busquets ława?
16
No nie wiem, nie widać błota.
0
Roma Atletico bym się bał.
19
Coś czuję, że ta pozycja znajdzie się na mojej półce.
2
Ja myślę jednak, że decyzje polityczne mają większy wpływ na sondaże niż memy.
0
W głowie chyba też nie miał do końca poukładane.
11
Ten Jesus Navas koło Messiego, Griezmanna i Ronaldo pasuje jak wół do karety.
Czy nie powinno być ziemia obiecana, zamiast obiecująca ziemia?
46
Każda ma to zamontowane fabrycznie.
0
http://www.stolikkibica.pl/bar/88283-U-Bocka).