20

Zobacz o ile mniej meczów ma Messi.

0

Średniak, który od 20 lat nie wypadł z top 5 - ciekawe podejście.

8

Użyj chloroformu, on zawsze skutecznie przekonuje.

0

A ile macie lat?

1

Na początku jak przeczytałem "bromans" to myślałem, że się machnąłeś, ale jak natknąłem się na tę zbitkę drugi raz to dopiero spostrzegłem jaka to fajna gra słów ;)

Nie uważasz, że paradoksalnie Barcelona sprzedała Neymara w najlepszym (dla klubu i dla zawodnika [?]) momencie? Patrząc na krzywą talentu Brazylijczyków i obserwując poczynania Latynosów o podobnym usposobieniu pozaboiskowym (R10, Adriano, Robinho) odnoszę wrażenie, że Neymar nie pokazałby już więcej w Barcelonie i za rok dostalibyśmy za niego mniej niż 100 mln EUR. Pamiętam, że R10 po przejściu do Milanu też na początku czarował, a potem już (niestety) parafrazując klasyka "zapierdzielał w dół równi pochyłej" i mam dziwne przeczucie, że z Neymarem będzie tak samo w PSG.

1

Nie odgwizdali karnego na nim,

5

Jak luźna sugestia to ja chciałbym atak Ronaldinho, Batistuta, Bergkamp, Messi.

0

Ale Neymara już nie ma w Barcelonie i nie rozumiem kupna Cavaniego jak mamy Suareza.

1

Nie polecaj tylko odpowiedz, bom ciekaw ;)

25

Może ładnie na nich wyszła.

4

Jakie są te Twoje podejrzenia?

0

Na jakim kanale będą skróty LM?

0

Szkoda, że nie ma u nas lewego skrzydła. Alba sam tam biega i nie ma z kim grać.

11

Buffon odczarowany :)

0

Edit: Dele Alli, źle napisałem imię.

8

Tottenham - Delli Alli

2

"rewelacyjne" za 3 2 1

6

Ja mam nadzieję, że jeszcze pokaże na co go stać, ale martwi to opóźnienie w powrocie do zdrowia...

7

Proponuję urządzić strajk głodowy do skutku - aż nie zmniejszą mu ratingu.

10

Na jakiej podstawie tak twierdzisz?

2

A Busquets ława?

16

No nie wiem, nie widać błota.

0

Roma Atletico bym się bał.

19

Coś czuję, że ta pozycja znajdzie się na mojej półce.

2

Ja myślę jednak, że decyzje polityczne mają większy wpływ na sondaże niż memy.

0

W głowie chyba też nie miał do końca poukładane.

11

Ten Jesus Navas koło Messiego, Griezmanna i Ronaldo pasuje jak wół do karety.

Czy nie powinno być ziemia obiecana, zamiast obiecująca ziemia?

46

Każda ma to zamontowane fabrycznie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?