0

Nie wiem, ale za każdego będą wtedy wołać powyżej 200 mln EUR.

1


0

Pożyjemy zobaczymy.

0

Najpierw nie przyjdzie i niech tyle strzeli w lidze innej niż ogórkowe League 1.

0

Każdy z nich jest w stanie spokojnie wykręcić statystyki na poziomie 20 goli 20 asyst we wszystkich rozgrywkach, a w połączeniu z wygranymi trofeami to może wystarczyć.

0

Pewnie taki był pomysł trenera i zagra w drugim meczu eliminacyjnym.

1

Nie jest już od dawna.

1

Coś czuję, że ktoś z dwójki Isco-Asensio zdobędzie wkrótce Złotą Piłkę.

1

Mnie chodzi o to, że nie ma co skreślać Paulinho jeszcze przed rozpoczęciem gry, choć sam uważam ten transfer za porażkę.

0

Sam sobie zaprzeczasz. Mówisz, że transfer Kaki w momencie przyjścia nie mógł być uznawany za nieudany, a już w kontekście Paulinho (którego sam zwolennikiem nie jestem) piszesz, że szkoda strzępić.

13

Kaka 65 mln, Iniesta 0 mln - punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

0

To jest takie mydlenie oczu, że rzygać mi się chce jak to czytam.

1

Belotti

1

Gdyby nie ten zarząd mielibyśmy tryplet.

2

- Neymar? Se queda.

2

Masakra, oby szybko doszedł do zdrowia.

0

A o którym myślisz?

4

A co się stało?

22

Nie róbcie trzody na stronie. Chcecie się wyżyć to idźcie przewietrzyć, pobiegać, poćwiczyć, itp.

0

Maxi Lopez już był.

5

Komentarz usunięty

0

Ładnie gra ta Dania, obstawiam że skończy się 3:0.

2

To chyba nie widziałeś kalendarzy robionych przez użytkownika KamilQX

0

Zostawiam komentarz żeby do tego wrócić

1

Widzę, że masz w tyki u władz Tottenhamu.

1

Jeden gorszy od drugiego.

0

Nie, sądzę że wszystko się rozejdzie po kościach i obydwie strony przejdą nad tym do porządku dziennego. Coutinho wróci po zgrupowaniu i zacznie normalnie trenować z zespołem.

0

A ja uważam, że nie.

0

A przeprosi?

2

Po to żeby nie wisiał na ławce i nie trzeba było mu wypłacać wynagrodzenia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?