JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie wiem, ale za każdego będą wtedy wołać powyżej 200 mln EUR.
1
0
Pożyjemy zobaczymy.
0
Najpierw nie przyjdzie i niech tyle strzeli w lidze innej niż ogórkowe League 1.
0
Każdy z nich jest w stanie spokojnie wykręcić statystyki na poziomie 20 goli 20 asyst we wszystkich rozgrywkach, a w połączeniu z wygranymi trofeami to może wystarczyć.
0
Pewnie taki był pomysł trenera i zagra w drugim meczu eliminacyjnym.
1
Nie jest już od dawna.
1
Coś czuję, że ktoś z dwójki Isco-Asensio zdobędzie wkrótce Złotą Piłkę.
1
Mnie chodzi o to, że nie ma co skreślać Paulinho jeszcze przed rozpoczęciem gry, choć sam uważam ten transfer za porażkę.
0
Sam sobie zaprzeczasz. Mówisz, że transfer Kaki w momencie przyjścia nie mógł być uznawany za nieudany, a już w kontekście Paulinho (którego sam zwolennikiem nie jestem) piszesz, że szkoda strzępić.
13
Kaka 65 mln, Iniesta 0 mln - punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.
0
To jest takie mydlenie oczu, że rzygać mi się chce jak to czytam.
1
Belotti
1
Gdyby nie ten zarząd mielibyśmy tryplet.
2
- Neymar? Se queda.
2
Masakra, oby szybko doszedł do zdrowia.
0
A o którym myślisz?
4
A co się stało?
22
Nie róbcie trzody na stronie. Chcecie się wyżyć to idźcie przewietrzyć, pobiegać, poćwiczyć, itp.
0
Maxi Lopez już był.
5
Komentarz usunięty
0
Ładnie gra ta Dania, obstawiam że skończy się 3:0.
2
To chyba nie widziałeś kalendarzy robionych przez użytkownika KamilQX
0
Zostawiam komentarz żeby do tego wrócić
1
Widzę, że masz w tyki u władz Tottenhamu.
1
Jeden gorszy od drugiego.
0
Nie, sądzę że wszystko się rozejdzie po kościach i obydwie strony przejdą nad tym do porządku dziennego. Coutinho wróci po zgrupowaniu i zacznie normalnie trenować z zespołem.
0
A ja uważam, że nie.
0
A przeprosi?
2
Po to żeby nie wisiał na ławce i nie trzeba było mu wypłacać wynagrodzenia.