0

A dlaczego ludzie na całym świecie pasjonują się Messim, Ronaldo i Neymarem? Bo są najlepsi, proste. Zawsze tak było, jest i będzie, że o najlepszych będzie się mówiło najwięcej, bo to się najbardziej sprzedaje. Mówisz, że Federera oszczędzają kontuzje. Ok, ale nawet mimo tego gra na tak wysokim poziomie w wieku 36 lat to jest fenomen, bo który zawodnik z ery open potrafił być tak długo na topie? Connors, Courier i może Agassi, ale trzeba pamiętać, że teraz gra stała się bardziej wymagająca fizycznie niż kiedykolwiek i tym bardziej należy docenić postawę Federera, który daje łupnia zawodnikom o 16 lat młodszym od siebie.

Kto będzie chciał się dowiedzieć czegoś o Andersonie to bez problemu znajdzie sobie potrzebne informacje, nie rozumiem Twojego oburzenia. To trochę tak jakby dziwić się, że ciągle mówi się o Messim i Ronaldo zamiast o Alcacerze i Lucasie Vazquezie.

2

W ostatnich latach podniecano się na okrągło Djokoviciem, a Federer pokazał młokosom, że jeszcze nie odpuszcza i chwała mu za to. Na pewno zasłużył na to żeby się o nim tyle mówiło.

0

Mi bardziej podoba się CLS, ale pierwsza generacja, ale to kwestia gustu.

0

Oj to się szykuje zarwana nocka, a w sobotę sam gram turniej.

1

Wydaje się spoko.

0

Delpo już nie ma niestety zdrowia na wygrywanie wielkich szlemów.

0

Oficjalnie pauzuje bo przeszedł operację bodajże nadgarstka.

0

Czyli w piątek wieczorem?

2

Cały turniej jest specyficzny, bo nie ma połowy zawodników z pierwszej 10, do tego obfituje w niespodzianki.

0

Ciekawe, czy półfinał z Fedem/Delpo poleci w nocy czy po południu naszego czasu.

1

Myślałem, że bardziej mu się postawi, ale widać było że sparaliżowała go stawka meczu i przeciwnik, z którym przyszło mu się mierzyć.

0

Jeszcze przyjdzie jego czas, na razie - za wysokie progi.

0

Brakuje teraz takich barwnych postaci w futbolu.

0

Młody jest spięty, może jeszcze się ogarnie, ale obawiam się że już na to za późno.

1

Fabregas, GdS, Bojan

1

Mina Don Andresa mówi sama za siebie.

1

Świetne ujęcie Ter Stegena.

0

Niby ma kopyto, a wszyscy tutaj piszą, że jest słaby i chcą go sprzedać. Iniesta i Xavi nigdy nie byli golleadorami, nie wspominając o Gomesie. Po prostu w Barcelonie nie stosuje się strzałów z dystansu, co jest w pewnym stopniu nawet logiczne, bo zawodnicy wolą klepać do usranej śmierci (nie mylić z tiki-taką) w poprzek boiska niż oddać strzał, który mógłby zostać złapany lub zablokowany i narazić się na ewentualną kontrę.

1

"jeśli Messi, Suarez i Ney zostali spacyfikowani to był koniec meczu." - chodzi mi o to, że żaden trener nic nie poradzi jeżeli trzech jego kluczowych piłkarzy zostanie wyłączonych z gry.

3

A czy jeśli wybitnemu trenerowi wyleci ze składu trójka najlepszych zawodników i zespół zanotuje zjazd to też będzie miernym trenerem?

Nie bronię Lucho, ale akurat ten argument uważam za chybiony.

0

Jedno i drugie :) Szkoda, że nie spotkają się w finale.

0

Chyba "przesądza" miało być ;) Po cichu liczę, że Rublev sprawi niespodziankę w meczu z Nadalem, ale wszystko wskazuje niestety na gładkie zwycięstwo Hiszpana.

0

A z Peru grają u siebie czy na wyjeździe?

0

Dire Straitsów czy Metalliki?

0

Ciekawa sprawa, skoro taki dobry film a nie było go w kinach, a jestem na bieżąco jeśli chodzi o premiery kinowe.

0

A tego nie grali w kinach w ogóle?

0

Z którego roku ten film?

edit, sprawdzę sobie

0

Ramsey strzelił bramkę...

0

Jak grał Deulofeu?

0

Jedno jest pewne: afrykańskie i południowo-amerykańskie drużyny rozjadą nas pod względem motorycznym.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?