0

Federera mogą złamać kontuzje, już do US Open przystępował niedoleczony.

1

Rayo, Zaragoza

1

Rozumiem, że Błaszczykowski gra za 2000 brutto miesięcznie?

0

Przewiduję, że jeszcze spokojnie ze 2 razy wygra RG, ale mam nadzieję, że Federera nie przegoni w liczbie zdobytych szlemów.

0

Pewnie się zrówna.

0

Teraz się zgadza.

0

Przed kanapą?

12

Pomoc PGR robi swoje!

5

Asysta Dembele palce lizać, to będzie idealny zawodnik na szybkie kontry.

0

Nie sądzę, Busta wygra w trzech, Nadal w czterech.

1

Carreno Busta przełamuje Andersona i jest 3:2 dla Hiszpana.

0

Czy wie ktoś jak można przywrócić poprzedni wygląd Youtube?

0

traktowałbym te rewelacje z przymrużeniem oka.

0

Jaki hipis?

5

Takie słowa od Granero? Aż nie wierzę w to co czytam.

11

Iniesta całą swoją karierą i postawą na boisku i poza nim zasłużył na podwyżkę jak nikt inny.

23

Mnóstwo ludzi, którzy potrafią jeździć oblewa z różnych powodów.

1

Powodzenia!

1

Jeśli będą opłacać wynagrodzenie to spoko, tylko że jak wróci to nikomu już go nie sprzedamy - jestem tego pewien.

1

1

0

Możesz wszystko napisać o Federerze, ale na pewno nie to, że jest nudny. To jest tenisista grający najlepszy tenis w historii, Messi tenisa. Nie wiem jak można nazwać go nudnym...

0

Federer też jest jednym z liderów swojej dyscypliny. Każdy sport indywidualny ma swoje gwiazdy i zawodników, którzy pojawiają się na dalszym planie.

Nie każdy musi się udzielać w mediach i trzeba to uszanować. Wbrew pozorom wśród sportowców są ludzie, którzy cenią swoją prywatność i nie dokumentują swojego życia na instagramach czy innych snapchatach.

4

Szkoda, że nie ma video.

0

A dlaczego ludzie na całym świecie pasjonują się Messim, Ronaldo i Neymarem? Bo są najlepsi, proste. Zawsze tak było, jest i będzie, że o najlepszych będzie się mówiło najwięcej, bo to się najbardziej sprzedaje. Mówisz, że Federera oszczędzają kontuzje. Ok, ale nawet mimo tego gra na tak wysokim poziomie w wieku 36 lat to jest fenomen, bo który zawodnik z ery open potrafił być tak długo na topie? Connors, Courier i może Agassi, ale trzeba pamiętać, że teraz gra stała się bardziej wymagająca fizycznie niż kiedykolwiek i tym bardziej należy docenić postawę Federera, który daje łupnia zawodnikom o 16 lat młodszym od siebie.

Kto będzie chciał się dowiedzieć czegoś o Andersonie to bez problemu znajdzie sobie potrzebne informacje, nie rozumiem Twojego oburzenia. To trochę tak jakby dziwić się, że ciągle mówi się o Messim i Ronaldo zamiast o Alcacerze i Lucasie Vazquezie.

2

W ostatnich latach podniecano się na okrągło Djokoviciem, a Federer pokazał młokosom, że jeszcze nie odpuszcza i chwała mu za to. Na pewno zasłużył na to żeby się o nim tyle mówiło.

0

Mi bardziej podoba się CLS, ale pierwsza generacja, ale to kwestia gustu.

0

Oj to się szykuje zarwana nocka, a w sobotę sam gram turniej.

1

Wydaje się spoko.

0

Delpo już nie ma niestety zdrowia na wygrywanie wielkich szlemów.

0

Oficjalnie pauzuje bo przeszedł operację bodajże nadgarstka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?