JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Federera mogą złamać kontuzje, już do US Open przystępował niedoleczony.
1
Rayo, Zaragoza
1
Rozumiem, że Błaszczykowski gra za 2000 brutto miesięcznie?
0
Przewiduję, że jeszcze spokojnie ze 2 razy wygra RG, ale mam nadzieję, że Federera nie przegoni w liczbie zdobytych szlemów.
0
Pewnie się zrówna.
0
Teraz się zgadza.
0
Przed kanapą?
12
Pomoc PGR robi swoje!
5
Asysta Dembele palce lizać, to będzie idealny zawodnik na szybkie kontry.
0
Nie sądzę, Busta wygra w trzech, Nadal w czterech.
1
Carreno Busta przełamuje Andersona i jest 3:2 dla Hiszpana.
0
Czy wie ktoś jak można przywrócić poprzedni wygląd Youtube?
0
traktowałbym te rewelacje z przymrużeniem oka.
0
Jaki hipis?
5
Takie słowa od Granero? Aż nie wierzę w to co czytam.
11
Iniesta całą swoją karierą i postawą na boisku i poza nim zasłużył na podwyżkę jak nikt inny.
23
Mnóstwo ludzi, którzy potrafią jeździć oblewa z różnych powodów.
1
Powodzenia!
1
Jeśli będą opłacać wynagrodzenie to spoko, tylko że jak wróci to nikomu już go nie sprzedamy - jestem tego pewien.
1
1
0
Możesz wszystko napisać o Federerze, ale na pewno nie to, że jest nudny. To jest tenisista grający najlepszy tenis w historii, Messi tenisa. Nie wiem jak można nazwać go nudnym...
0
Federer też jest jednym z liderów swojej dyscypliny. Każdy sport indywidualny ma swoje gwiazdy i zawodników, którzy pojawiają się na dalszym planie.
Nie każdy musi się udzielać w mediach i trzeba to uszanować. Wbrew pozorom wśród sportowców są ludzie, którzy cenią swoją prywatność i nie dokumentują swojego życia na instagramach czy innych snapchatach.
4
Szkoda, że nie ma video.
0
A dlaczego ludzie na całym świecie pasjonują się Messim, Ronaldo i Neymarem? Bo są najlepsi, proste. Zawsze tak było, jest i będzie, że o najlepszych będzie się mówiło najwięcej, bo to się najbardziej sprzedaje. Mówisz, że Federera oszczędzają kontuzje. Ok, ale nawet mimo tego gra na tak wysokim poziomie w wieku 36 lat to jest fenomen, bo który zawodnik z ery open potrafił być tak długo na topie? Connors, Courier i może Agassi, ale trzeba pamiętać, że teraz gra stała się bardziej wymagająca fizycznie niż kiedykolwiek i tym bardziej należy docenić postawę Federera, który daje łupnia zawodnikom o 16 lat młodszym od siebie.
Kto będzie chciał się dowiedzieć czegoś o Andersonie to bez problemu znajdzie sobie potrzebne informacje, nie rozumiem Twojego oburzenia. To trochę tak jakby dziwić się, że ciągle mówi się o Messim i Ronaldo zamiast o Alcacerze i Lucasie Vazquezie.
2
W ostatnich latach podniecano się na okrągło Djokoviciem, a Federer pokazał młokosom, że jeszcze nie odpuszcza i chwała mu za to. Na pewno zasłużył na to żeby się o nim tyle mówiło.
0
Mi bardziej podoba się CLS, ale pierwsza generacja, ale to kwestia gustu.
0
Oj to się szykuje zarwana nocka, a w sobotę sam gram turniej.
1
Wydaje się spoko.
0
Delpo już nie ma niestety zdrowia na wygrywanie wielkich szlemów.
0
Oficjalnie pauzuje bo przeszedł operację bodajże nadgarstka.