0

Być może liczyli na sprzedaż swoich zawodników.

0

Wszystko pięknie, tylko skąd pomysł, że cała kasa za Neymara pójdzie na transfery?

0

Jak to wyliczyłeś?

0

Skąd ta pewność? Tak wysoka cena wynika tylko i wyłącznie z tego, że wszyscy wiedzą, że Barca dysponuje obecnie wysokim budżetem dzięki środkom uzyskanym ze sprzedaży Neymara. Jestem pewien, że w innym przypadku kwota transferu na pewno wyniosłaby grubo poniżej 100 mln EUR.

1

Rok temu kosztował 18 milionów.

1

Owszem, ale patrząc na ich politykę transferową jest to mało prawdopodobne.

3

Z takim składem jakim dysponują to nieprędko z niego spadną.

0

O tym samym przed chwilą myślałem z tą presją.

0

Całość kwoty uzyskanej z transferu Neymara na pewno nie pójdzie na transfery.

0

No to już chyba lepiej na allegro :)

0

Pisz na priv do mnie :)

1

Wszystko pięknie, a co jeśli nie będzie oficjalki? ;)

0

Wielkie dzięki :)

W sumie to miał być żart z tymi forami, ale jak już się zdeklarowałeś to nie będę protestował :)

0

No to rzeczywiście łaskawca z niego.

Powiedz to Albie, Masche i Rakiticiowi.

3

A wcześniej jeszcze niezniszczalny Dawid Murek.

3

Ty wiesz, że ja powinienem mieć fory w losowaniu ;)

0

No właśnie nie zasługuje na tyle, bo nie zagrał tu jeszcze ani jednego meczu a z marszu zarabia więcej niż zawodnicy, którzy są w tym klubie od ładnych paru lat i którzy stanowią trzon tej drużyny i którzy sięgali z nią po największe trofea.

0

Mam nadzieję, że to ironia.

0

I nie ogłosił? Pewnie zobaczył, że wzięli Dembele i już nie starczy kasy na niego.

66

paulinho 8 najlepiej zarabiajacy w klubie
lepiej niz alba
tyle co rakitic
i masche

dramat

1

Tzn? Co się stało?

0

Czy wiadomo już jakie są warunki zmiennych przy transferze Dembele?

0

Przyjdzie i nie

0

Pierogi z farszem jajeczno-pieczarkowym przepisu mojej babci - moje ulubione danie, niestety robione tylko na Święta Bożego Narodzenia. A jeśli chodzi o obiad to chyba pyzy z gulaszem i buraczkami.

Z zup to żurek i ogórkowa.

0

Na logikę, jeśli to są pokazy lotnicze to nic nie stoi na przeszkodzie żebyś znalazł sobie jakieś dobre miejsce obserwacyjne poza wyznaczoną strefą i obejrzał pokazy za darmo. Wiadomo, że ewolucje nie będą wtedy wykonywane dokładnie nad Twoją głową, ale i tak powinieneś dość dobrze wszystko widzieć :)

0

Kupię. Tylko chodzi o to żeby nie kupować przez tą stronę jeśli nie jest to absolutnie konieczne.

0

Na viagogo są zawsze duże przebitki, generalnie nie polecam, chyba że jesteś mocno zdesperowany. Ja kiedyś zapłaciłem tam ponad 5 stów za bilet na koncert gdzie normalnie zapłaciłbym około 250.

0

Przecież Seri to zupełnie inna pozycja niż Coutinho...

11

Było parę dni temu.

Chyba, że drugi raz zrobili to samo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?