JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Być może liczyli na sprzedaż swoich zawodników.
0
Wszystko pięknie, tylko skąd pomysł, że cała kasa za Neymara pójdzie na transfery?
0
Jak to wyliczyłeś?
0
Skąd ta pewność? Tak wysoka cena wynika tylko i wyłącznie z tego, że wszyscy wiedzą, że Barca dysponuje obecnie wysokim budżetem dzięki środkom uzyskanym ze sprzedaży Neymara. Jestem pewien, że w innym przypadku kwota transferu na pewno wyniosłaby grubo poniżej 100 mln EUR.
1
Rok temu kosztował 18 milionów.
1
Owszem, ale patrząc na ich politykę transferową jest to mało prawdopodobne.
3
Z takim składem jakim dysponują to nieprędko z niego spadną.
0
O tym samym przed chwilą myślałem z tą presją.
0
Całość kwoty uzyskanej z transferu Neymara na pewno nie pójdzie na transfery.
0
No to już chyba lepiej na allegro :)
0
Pisz na priv do mnie :)
1
Wszystko pięknie, a co jeśli nie będzie oficjalki? ;)
0
Wielkie dzięki :)
W sumie to miał być żart z tymi forami, ale jak już się zdeklarowałeś to nie będę protestował :)
0
No to rzeczywiście łaskawca z niego.
Powiedz to Albie, Masche i Rakiticiowi.
3
A wcześniej jeszcze niezniszczalny Dawid Murek.
3
Ty wiesz, że ja powinienem mieć fory w losowaniu ;)
0
No właśnie nie zasługuje na tyle, bo nie zagrał tu jeszcze ani jednego meczu a z marszu zarabia więcej niż zawodnicy, którzy są w tym klubie od ładnych paru lat i którzy stanowią trzon tej drużyny i którzy sięgali z nią po największe trofea.
0
Mam nadzieję, że to ironia.
0
I nie ogłosił? Pewnie zobaczył, że wzięli Dembele i już nie starczy kasy na niego.
66
paulinho 8 najlepiej zarabiajacy w klubie
lepiej niz alba
tyle co rakitic
i masche
dramat
1
Tzn? Co się stało?
0
Czy wiadomo już jakie są warunki zmiennych przy transferze Dembele?
0
Przyjdzie i nie
0
Pierogi z farszem jajeczno-pieczarkowym przepisu mojej babci - moje ulubione danie, niestety robione tylko na Święta Bożego Narodzenia. A jeśli chodzi o obiad to chyba pyzy z gulaszem i buraczkami.
Z zup to żurek i ogórkowa.
0
Na logikę, jeśli to są pokazy lotnicze to nic nie stoi na przeszkodzie żebyś znalazł sobie jakieś dobre miejsce obserwacyjne poza wyznaczoną strefą i obejrzał pokazy za darmo. Wiadomo, że ewolucje nie będą wtedy wykonywane dokładnie nad Twoją głową, ale i tak powinieneś dość dobrze wszystko widzieć :)
0
Kupię. Tylko chodzi o to żeby nie kupować przez tą stronę jeśli nie jest to absolutnie konieczne.
0
Na viagogo są zawsze duże przebitki, generalnie nie polecam, chyba że jesteś mocno zdesperowany. Ja kiedyś zapłaciłem tam ponad 5 stów za bilet na koncert gdzie normalnie zapłaciłbym około 250.
0
Przecież Seri to zupełnie inna pozycja niż Coutinho...
1
Davinson Sanchez w Tottenhamie za około 42 mln GBP
http://www.transfermarkt.co.uk/tottenham-sign-defender-davinson-sanchez-for-reported-club-record-fee/view/news/285725
11
Było parę dni temu.
Chyba, że drugi raz zrobili to samo.