JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
https://pliki.meczyki.pl/video/597f001be01af.mp4
6
Sprawdź, czy gdzieś w pobliżu gniazda nie mają.
1
Brak jakiegokolwiek dementi o plotkach transferowych ze strony Neymara, to jest dla mnie główny argument.
0
No ja myślę, że jednak patrząc na aktualną sytuację to więcej jest argumentów przemawiających za jego odejściem.
0
Za chwile pewnie będzie w PSG, cierpliwości.
24
Śmieszą mnie te wszystkie komentarze, że to wszystko plotki, że Neymar nie odejdzie. Gdyby rzeczywiście Neymar nigdzie się nie wybierał to już dawno zdementowałby rzekome plotki, a tymczasem nie wydał żadnego oświadczenia w tej sprawie.
0
A w przyszłym roku zagramy w LE z Arką Gdynia.
1
Alibi.com - świetna francuska komedia. Byłem sceptycznie nastawiony a bardzo miło się zaskoczyłem kiedy ją obejrzałem.
Paryż może poczekać - również komedia, ale bardziej romantyczna, w której pojawia się wiele wspaniałych potraw i pięknych miejsc we Francji.
Dunkierka - co prawda jeszcze nie oglądałem, ale z tego co mówili znajomi to zdecydowanie film warty zobaczenia.
5
Proponuję skok na bungee z wieży Eiffla.
37
Przed budynkiem, w którym zeznaje Cristiano zamontowano zewn. lampy, dzięki którym CR ma lepiej wyglądać na zdjęciach.
Neurophate
0
Miał powiedzieć takie coś przed oficjalnym ogłoszeniem odejścia przez klub? To tak nie działa.
1
Tylko szkoda, że są takie małe... Gdzie można kupić taki wielopak jak na Twoim awatarze?
0
A już miałem się kłaść, dobra robota Redakcjo!
1
Dzięki! :)
0
Jak się nazywała ta gra, gdzie grali w siatkówkę na trawie i piłka mogła się raz odbić od murawy?
1
Też uważam, że trochę przesadza się z gloryfikowaniem Dybali. Bardziej cenię np Belottiego, który w ligowym średniaku potrafił strzelić pokaźną liczbę goli.
0
Klikasz lewym na zawodnika i tam powinna być opcja zmiany kapitana.
15
Insigne? Za wysokie progi dla niego.
1
A kto jest na zbliżonym poziomie poza Messim i Suarezem?
2
Bo jest jednym z najlepszych piłkarzy na świecie?
0
Po ewentualnej sprzedaży Neymara to nie powinien być problem.
0
Isco też niby marzył o grze w Barcelonie, więc takie gadanie trzeba traktować z przymrużeniem oka.
0
Myślę, że z jego szybkością i dryblingiem z łatwością poradziłby sobie na pozycji Neymara.
0
Jakie dwa? Zagrał jeden przyzwoity sezon w BvB. Wolałbym jego niż Dembele.
0
Mbappe, przy założeniu, że Neymar odejdzie.
0
Widzieliśmy, kilka razy już było ;)
1
No na pewno nie przytulili się i nie poszli razem do szatni uśmiechnięci od ucha do ucha.
1
10 mln?
0
Skąd pomysł, że PSG chce się pozbyć Verrattiego?
1
A ile genialnych sezonów zagrał Dembele, którego wszyscy tak tutaj chcą?