6

Sprawdź, czy gdzieś w pobliżu gniazda nie mają.

1

Brak jakiegokolwiek dementi o plotkach transferowych ze strony Neymara, to jest dla mnie główny argument.

0

No ja myślę, że jednak patrząc na aktualną sytuację to więcej jest argumentów przemawiających za jego odejściem.

0

Za chwile pewnie będzie w PSG, cierpliwości.

24

Śmieszą mnie te wszystkie komentarze, że to wszystko plotki, że Neymar nie odejdzie. Gdyby rzeczywiście Neymar nigdzie się nie wybierał to już dawno zdementowałby rzekome plotki, a tymczasem nie wydał żadnego oświadczenia w tej sprawie.

0

A w przyszłym roku zagramy w LE z Arką Gdynia.

1

Alibi.com - świetna francuska komedia. Byłem sceptycznie nastawiony a bardzo miło się zaskoczyłem kiedy ją obejrzałem.

Paryż może poczekać - również komedia, ale bardziej romantyczna, w której pojawia się wiele wspaniałych potraw i pięknych miejsc we Francji.

Dunkierka - co prawda jeszcze nie oglądałem, ale z tego co mówili znajomi to zdecydowanie film warty zobaczenia.

5

Proponuję skok na bungee z wieży Eiffla.

37

Przed budynkiem, w którym zeznaje Cristiano zamontowano zewn. lampy, dzięki którym CR ma lepiej wyglądać na zdjęciach.

Neurophate

0

Miał powiedzieć takie coś przed oficjalnym ogłoszeniem odejścia przez klub? To tak nie działa.

1

Tylko szkoda, że są takie małe... Gdzie można kupić taki wielopak jak na Twoim awatarze?

0

A już miałem się kłaść, dobra robota Redakcjo!

1

Dzięki! :)

0

Jak się nazywała ta gra, gdzie grali w siatkówkę na trawie i piłka mogła się raz odbić od murawy?

1

Też uważam, że trochę przesadza się z gloryfikowaniem Dybali. Bardziej cenię np Belottiego, który w ligowym średniaku potrafił strzelić pokaźną liczbę goli.

0

Klikasz lewym na zawodnika i tam powinna być opcja zmiany kapitana.

15

Insigne? Za wysokie progi dla niego.

1

A kto jest na zbliżonym poziomie poza Messim i Suarezem?

2

Bo jest jednym z najlepszych piłkarzy na świecie?

0

Po ewentualnej sprzedaży Neymara to nie powinien być problem.

0

Isco też niby marzył o grze w Barcelonie, więc takie gadanie trzeba traktować z przymrużeniem oka.

0

Myślę, że z jego szybkością i dryblingiem z łatwością poradziłby sobie na pozycji Neymara.

0

Jakie dwa? Zagrał jeden przyzwoity sezon w BvB. Wolałbym jego niż Dembele.

0

Mbappe, przy założeniu, że Neymar odejdzie.

0

Widzieliśmy, kilka razy już było ;)

1

No na pewno nie przytulili się i nie poszli razem do szatni uśmiechnięci od ucha do ucha.

1

10 mln?

0

Skąd pomysł, że PSG chce się pozbyć Verrattiego?

1

A ile genialnych sezonów zagrał Dembele, którego wszyscy tak tutaj chcą?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?