JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Chyba: trzymaj wielbłąda ;)
0
Pierwszy przedmiot brzmi całkiem spoko, sam bym sobie takie coś postudiował :)
0
Z tego co kojarzę to Thiago nie chce wrócić do Barcelony.
0
Nie wykazuje bo dopiero co przedłużył kontrakt z Bayernem, a do tego nie jest na sprzedaż.
0
Skąd ten Meunier? To już pewne?
1
Racja, o XXI chodziło :) Albertini to jeden z symboli Milanu lat 90. Oczywiście, kiedy przychodził do Barcy przekonany przez Pepa był już u schyłku swojej kariery, ale swój udział w zdobyciu Mistrzostwa Hiszpanii miał :)
1
Brawo, wymieniłeś nawet Mottę o którym też zawsze myślałem jako o Brazylijczyku :)
0
Przez to że późna pora to mało osób tu widzę, poczekam do jutra ;)
0
Zmieniając trochę temat na bardziej sportowy, mam małą zagadkę, zobaczymy kto ją rozwiąże ;) W XX wieku w Barcelonie grało tylko 3 Włochów, kto wymieni ich nazwiska? :) (jeśli ktoś będzie pamiętał bez wiki to już w ogóle bomba)
0
No to już widzę jaką prowizję zaśpiewa przy ewentualnym transferze Marco.
0
Niech się więc nie dziwi, że robi się afera.
2
Sam wywołujesz aferę wrzucając sondaż polityczny na stronę sportową.
0
Koniecznie!
1
Zeszłoroczną "Przełęcz Ocalonych" też można zaliczyć do czołówki filmów tego gatunku, też nie mogę się doczekać "Dunkierki".
0
Pensje dla zawodników są już uwzględnione w sprawozdaniu...
0
Patrząc na przychody to zysk netto jest śmiesznie niski.
0
No i ma fajną fryzurę :)
0
Z całym szacunkiem dla Muguruzy, ale stawianie jej jako legendy w jednym rzędzie z Federerem to gruba przesada. Rozumiem, że jest pierwszą Hiszpanką od czasów Conchity Martinez, która wygrała Wimbla, ale to skłonność pismaków do wyolbrzymiania wszystkiego jest żenująca.
2
Gra z kontuzją...
1
Czyli lepiej uprzeć się przy 20 i w ogóle nie sprzedać? To jest dopiero świetny styl zarządzania.
5
Jedna z moich ulubionych historii :)
2
Atak Lacazette - Mbappe to by było coś pięknego...
0
Wtedy pójdzie pewnie tradycyjna skarga do FIFA i dadzą nam bana na transfery.
2
Pink Floyd - Several Species of Small Furry Animals Gathered Together in a Cave and Grooving with a Pict
0
No bez jaj, co za porażka...
1
Aaa, to gorzej. W takim razie mam nadzieję, że to plota.
0
Wystarczy tak rotować żeby nie zagrał tych 50 meczów, proste.
17
Kluczem do tego co napisałeś jest fraza "nie wiem".
9
Bo Berdych grał bardzo dobrze, ale i tak nie daję większych szans Ciliciowi. Federer wygrał 26 seta z rzędu.
1
Achtung domowej roboty ;)