1

Chyba: trzymaj wielbłąda ;)

0

Pierwszy przedmiot brzmi całkiem spoko, sam bym sobie takie coś postudiował :)

0

Z tego co kojarzę to Thiago nie chce wrócić do Barcelony.

0

Nie wykazuje bo dopiero co przedłużył kontrakt z Bayernem, a do tego nie jest na sprzedaż.

0

Skąd ten Meunier? To już pewne?

1

Racja, o XXI chodziło :) Albertini to jeden z symboli Milanu lat 90. Oczywiście, kiedy przychodził do Barcy przekonany przez Pepa był już u schyłku swojej kariery, ale swój udział w zdobyciu Mistrzostwa Hiszpanii miał :)

1

Brawo, wymieniłeś nawet Mottę o którym też zawsze myślałem jako o Brazylijczyku :)

0

Przez to że późna pora to mało osób tu widzę, poczekam do jutra ;)

0

Zmieniając trochę temat na bardziej sportowy, mam małą zagadkę, zobaczymy kto ją rozwiąże ;) W XX wieku w Barcelonie grało tylko 3 Włochów, kto wymieni ich nazwiska? :) (jeśli ktoś będzie pamiętał bez wiki to już w ogóle bomba)

0

No to już widzę jaką prowizję zaśpiewa przy ewentualnym transferze Marco.

0

Niech się więc nie dziwi, że robi się afera.

2

Sam wywołujesz aferę wrzucając sondaż polityczny na stronę sportową.

0

Koniecznie!

1

Zeszłoroczną "Przełęcz Ocalonych" też można zaliczyć do czołówki filmów tego gatunku, też nie mogę się doczekać "Dunkierki".

0

Pensje dla zawodników są już uwzględnione w sprawozdaniu...

0

Patrząc na przychody to zysk netto jest śmiesznie niski.

0

No i ma fajną fryzurę :)

0

Z całym szacunkiem dla Muguruzy, ale stawianie jej jako legendy w jednym rzędzie z Federerem to gruba przesada. Rozumiem, że jest pierwszą Hiszpanką od czasów Conchity Martinez, która wygrała Wimbla, ale to skłonność pismaków do wyolbrzymiania wszystkiego jest żenująca.

2

Gra z kontuzją...

1

Czyli lepiej uprzeć się przy 20 i w ogóle nie sprzedać? To jest dopiero świetny styl zarządzania.

5

Jedna z moich ulubionych historii :)

2

Atak Lacazette - Mbappe to by było coś pięknego...

0

Wtedy pójdzie pewnie tradycyjna skarga do FIFA i dadzą nam bana na transfery.

2

Pink Floyd - Several Species of Small Furry Animals Gathered Together in a Cave and Grooving with a Pict

0

No bez jaj, co za porażka...

1

Aaa, to gorzej. W takim razie mam nadzieję, że to plota.

0

Wystarczy tak rotować żeby nie zagrał tych 50 meczów, proste.

17

Kluczem do tego co napisałeś jest fraza "nie wiem".

9

Bo Berdych grał bardzo dobrze, ale i tak nie daję większych szans Ciliciowi. Federer wygrał 26 seta z rzędu.

1

Achtung domowej roboty ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?