JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Złoto i brąz w rzucie młotem!
0
Super :)
9
Żadnego. Lepiej dać na biedne dzieci.
0
Jakie zmiany?
0
Najniższe bezrobocie od 26 lat, mi to pasuje :)
1
Udanego wypoczynku! W które góry jedziesz?
0
No właśnie, i od 19 lat wciąż jest na topie - fenomen. Ponad 1000 wygranych meczów, dla mnie bezsprzecznie jeden z najwybitniejszych sportowców w historii.
3
Jak nie zdominował? 19 tytułów Wielkiego Szlema, nikt nigdy nawet nie zbliży się do tego osiągnięcia. Tenis to nie biegi, nie da się wygrać każdego meczu.
6
Coleman 14 lat? Co ten Babiarz ćpie?
0
"Nietykalni" na TVN 7.
0
Ależ bieg Faraha.
0
I gdzie go ustawisz? Na prawym skrzydle?
1
Nie twierdzę, że to będzie crack, ale ocenianie go na podstawie meczu towarzyskiego, na dodatek po ciężkiej kontuzji nie jest zbyt miarodajne.
0
Na którym transmisja?
1
Czyli nie widziałeś, ok.
5
Zeszły sezon w Milanie miał bardzo dobry, nie rozumiem o jaką presję chodzi.
8
Jakiej presji? Koleś zagrał pierwszy mecz po dłuższej absencji, a wymagacie od niego nie wiadomo czego.
0
A widziałeś jego mecze w Milanie?
1
Gra pierwszy raz od kilku tygodni...
1
http://jzrvv7.blogspot.com/p/1.html - powinno działać
1
http://jzrvv7.blogspot.com/p/1.html
0
PA 17!
0
Ciekawe kto przyjdzie pierwszy: Coutinho czy Dembele.
0
http://jzrvv7.blogspot.com/p/1.html
0
Wow, nie wiedziałem, że Digne tak umie.
0
Były jakieś zmiany w przerwie?
0
Ok, teraz to wygląda dość sensownie, choć wątpię żeby ktokolwiek dał 25 mln za Denisa.
0
Podobno coś miało być organizowane, ale z tego co mi wiadomo to sprawa ucichła. Na pewno niełatwo jest ogarnąć takie przedsięwzięcie.
5
Akurat Samper jak dla mnie jeden z lepszych, reszta dno.
1
Nie wiem jak Tobie wyszło te 120 mln z niepotrzebnych piłkarzy...