22

Oby tym pomocnikiem był Seri.

0

Spuśćmy zasłonę milczenia na ten strzał.

12

Abstrahując od tego, że kontuzja Vermaelena była spowodowana ostrym wejściem przeciwnika to za te pojazdy po Belgu niektórym tutaj przydałby się kop w miejsce, gdzie plecy tracą swoją szlachetną nazwę.

0

Kontuzja Vermaelena nie była przypadkiem spowodowana ostrym wejściem gracza Nastic?

1

0

Może na transfermarkcie będą klauzule?

0

Za darmo nie odchodzi.

0

Większe?

1

Ronaldinho i Messi.

5

Nie mogą przejść przeglądu?

0

No właśnie - było. Niestety teraz to już tak nie wygląda.

1

Przydałoby się co najmniej dwóch zawodników, którzy będą coś dawać w defensywie.

0

Aż jeden defensywny pomocnik, mocno.

0

A skąd wiadomo, że Dembele jest w tym momencie lepszy od Deulofeu?

2

Masz artykuł na głównej...

5

Może jeszcze eurogąbki do tego?

0

"Przez te lata" - brzmi jakby spędził w klubie co najmniej z 10 lat.

1

Luis Salvano

1

Albo można by kupić pięciu Paulinhów i jeszcze by zostało na prowizję dla agenta.

1

Ja tu widzę praktycznie tylko dwie kandydatury, a mianowicie Dembele i Mbappe, z tym że jednak to jest duże ryzyko wrzucając od razu tak młodych zawodników na głęboką wodę, tym bardziej że to nie BvB ani Monaco tylko FC Barcelona.

Pozostaje jeszcze Coutinho, ale pytanie czy lewe skrzydło to odpowiednia pozycja dla niego...

2

Stanowisku Bayernu brzmi: nie na sprzedaż, więc wnioskuję, że byłaby to niezwykle karkołomna operacja.

5

Jak mi brakowało Twoich postów. Zgadzam się w stu procentach z tym co napisałeś. Pytanie tylko, czy uda się znaleźć kogoś, kto godnie zastąpi Neymara, bo kandydatów aż tak znowu dużo nie ma.

0

Przypomnę o zakładzie jak odejdzie.

2

W jaki sposób odbiera się wolność?

Jakoś nie widziałem żeby policja lub wojsko rozpędzało tych wszystkich ludzi, którzy protestowali pod Sądem Najwyższym.

0

Jak tak dalej pójdzie to od jet laga dostanie jeszcze bardziej na łeb.

0

Ok

0

Kto jest tym 26-letnim graczem?

7

Mamy niewielu młodych piłkarzy w zespole, po co kupować kolejnego urodzonego przed 1990 rokiem, który w dodatku nie gwarantuje wysokiej jakości?

5

To by było coś. Skoro sam Thierry Henry mówi o nim, że to jego następca to nie jest to raczej "one-season wonder".

0

CR zdementował po pewnym czasie, tak długo się to nie ciągnęło. Coś więcej? Chyba ogólny szum wokół tej sprawy, za długo się to ciągnie żeby to nie miało być prawdą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?