19

To są co najwyżej sztuczne ognie, a nie bomba.

0

Rafinha nie jedzie bo jeszcze nie jest gotowy do gry ;)

0

No zobaczymy, czy się będzie tak wracał do obrony jak Alves, śmiem wątpić.

5

Znowu skrzydłowy zamiast obrońcy, będzie dziura w obronie że hej.

9

Quaresma miał talent większy od Ronaldo, tyle że niestety nie chciało mu się ciężko trenować przez co niestety nie spełnił pokładanych w nim nadziei. Co do Naniego, to mimo wszystko miał niezły okres w Man Utd i chyba aż tak bardzo nie był zmarnowany.

0

Mów za siebie.

0

Piszesz o ubliżaniu komuś, a sam używasz stwierdzenia "jakie to typowo polsko-katolickie" obrażając w tym momencie mnie i pewnie jeszcze kilku innych użytkowników.

0

Czy jakiś katolik wyrządził Ci osobiście krzywdę, że tak jeździsz po nich?

0

Reanimacja - totalnie poryty komedio-horror. Miałem okazję oglądać go na Transatlantyku 3 lata temu czytany na żywo przez Tomasz Knapika, rewelacja.

0

Dzięki, o to chodziło.

0

No przyzwolenie jest, to oczywiste. Władze krajów laickiej Europy same wpuściły sobie lisa do kurnika tylko nie rozumiem dlaczego teraz chcą tego lisa wpuścić do naszego kurnika.

0

A jak się nazywała seria komedii gdzie Stiller gra rolę Gaylorda Fajfusa?

0

Czyli sugerujesz, że Makrela i Makaron stoją za zamachami? Wtf?

4

Nawet jeśli jakaś tam liczba Polaków żyje z socjalu (na pewnie jest to mniejsza liczba niż w przypadku imigrantów w Niemczech, Francji i Szwecji) to nie robią oni takiego syfu i nie mają żadnych ciągot ekstremistyczno-terrorystycznych.

1

Owszem, ale po to żeby pracować, a nie żerować na państwie które mnie przyjęło.

0

No na pewno nie do Afryki ani nie do Francji, jak już to na Wyspy i do Skandynawii - czyli do krajów o podobnej kulturze i obyczajach jak w Polsce.

8

Gdybym musiał uciekać z terenów objętych działaniami wojennymi to udałbym się do pierwszego bezpiecznego kraju a nie podróżował przez pół świata.

0

Costa sam chciał odejść.

1

Coś ucichło o Azpilicuecie, a to właśnie jego najchętniej widziałbym u nas na prawej obronie, tym bardziej że może zagrać również na środku i na lewej stronie.

1

Podobno Bartomeu już się z nim kontaktował i poprosił go aby wywarł presję na działaczach klubu.

1

Nie ma co się dziwić zresztą, i tak daleko zaszedł.

1

Całym sercem jestem za Mullerem, oby udało mu się awansować.

0

Przez chwilę myślałem, że chodzi o Diego Costę :)

0

Tak właśnie myślałem...

0

Złamana ręka :(

0

To niestety nie daje satysfakcjonujących efektów ;)

1

Pewnie zdaje sobie sprawę, że w PL nie dałby rady, a we Francji może sobie spokojnie odcinać kupony.

0

Mam pytanie do speców od treningu: czy są jakieś ćwiczenia na klatkę piersiową, które nie angażują rąk?

8

"Gra" z Michaelem Douglasem.

0

Co z nim było?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?