JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
19
To są co najwyżej sztuczne ognie, a nie bomba.
0
Rafinha nie jedzie bo jeszcze nie jest gotowy do gry ;)
0
No zobaczymy, czy się będzie tak wracał do obrony jak Alves, śmiem wątpić.
5
Znowu skrzydłowy zamiast obrońcy, będzie dziura w obronie że hej.
9
Quaresma miał talent większy od Ronaldo, tyle że niestety nie chciało mu się ciężko trenować przez co niestety nie spełnił pokładanych w nim nadziei. Co do Naniego, to mimo wszystko miał niezły okres w Man Utd i chyba aż tak bardzo nie był zmarnowany.
0
Mów za siebie.
0
Piszesz o ubliżaniu komuś, a sam używasz stwierdzenia "jakie to typowo polsko-katolickie" obrażając w tym momencie mnie i pewnie jeszcze kilku innych użytkowników.
0
Czy jakiś katolik wyrządził Ci osobiście krzywdę, że tak jeździsz po nich?
0
Reanimacja - totalnie poryty komedio-horror. Miałem okazję oglądać go na Transatlantyku 3 lata temu czytany na żywo przez Tomasz Knapika, rewelacja.
0
Dzięki, o to chodziło.
0
No przyzwolenie jest, to oczywiste. Władze krajów laickiej Europy same wpuściły sobie lisa do kurnika tylko nie rozumiem dlaczego teraz chcą tego lisa wpuścić do naszego kurnika.
0
A jak się nazywała seria komedii gdzie Stiller gra rolę Gaylorda Fajfusa?
0
Czyli sugerujesz, że Makrela i Makaron stoją za zamachami? Wtf?
4
Nawet jeśli jakaś tam liczba Polaków żyje z socjalu (na pewnie jest to mniejsza liczba niż w przypadku imigrantów w Niemczech, Francji i Szwecji) to nie robią oni takiego syfu i nie mają żadnych ciągot ekstremistyczno-terrorystycznych.
1
Owszem, ale po to żeby pracować, a nie żerować na państwie które mnie przyjęło.
0
No na pewno nie do Afryki ani nie do Francji, jak już to na Wyspy i do Skandynawii - czyli do krajów o podobnej kulturze i obyczajach jak w Polsce.
8
Gdybym musiał uciekać z terenów objętych działaniami wojennymi to udałbym się do pierwszego bezpiecznego kraju a nie podróżował przez pół świata.
0
Costa sam chciał odejść.
1
Coś ucichło o Azpilicuecie, a to właśnie jego najchętniej widziałbym u nas na prawej obronie, tym bardziej że może zagrać również na środku i na lewej stronie.
1
Podobno Bartomeu już się z nim kontaktował i poprosił go aby wywarł presję na działaczach klubu.
1
Nie ma co się dziwić zresztą, i tak daleko zaszedł.
1
Całym sercem jestem za Mullerem, oby udało mu się awansować.
0
Przez chwilę myślałem, że chodzi o Diego Costę :)
0
Tak właśnie myślałem...
0
Złamana ręka :(
0
To niestety nie daje satysfakcjonujących efektów ;)
1
Pewnie zdaje sobie sprawę, że w PL nie dałby rady, a we Francji może sobie spokojnie odcinać kupony.
0
Mam pytanie do speców od treningu: czy są jakieś ćwiczenia na klatkę piersiową, które nie angażują rąk?
8
"Gra" z Michaelem Douglasem.
0
Co z nim było?