JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A próbowałeś przeciągnąć i upuścić wybrane utwory w media playerze? Kiedyś seryjnie nagrywałem sobie muzykę, ale już dość dawno tego nie robiłem.
1
Myślałem, że Alena został już piłkarzem pierwszego zespołu.
13
Chora kwota, więcej niż 100 mln bym nie dał.
2
Ale za to w ubiegłym sezonie był kluczowym zawodnikiem Milanu i wydaje się, że wreszcie dojrzał do bycia piłkarzem Barcelony. Jeśli mamy wydawać 150 mln EUR na Dembele to ja wolę zostać z Deulofeu.
4
Szczerze mówiąc wystarczy dla mnie, że przyjdzie Dembele albo Coutinho + Seri i będę zadowolony.
2
Podaj nr konta na priv to zrobię przelew, bo nie chce mi się ogarniać kuriera.
2
Chodzi o to, że zebrała się grupka sfrustrowanych zbanowanych użytkowników, którzy nie potrafili pogodzić się z karą zebrała się i zaczęła się wyrażać dość niepochlebnie o Redakcji na różnych forach, a z tego co słyszałem to były też prywatne wiadomości o obraźliwej treści.
Pomijam fakt słuszności tych banów, ale samo takie zachowanie jest żenujące i świadczy o poziomie tych osób.
2
ktoś jest
1
http://weszlo.com/2017/03/12/nikt-nas-nie-lubi-mamy-to-gdzies/
1
Panathinaikos, Millwall, Galatasaray, Fenerbahce
1
Ale po co piszesz tutaj swój życiorys?
0
Funkcjonariusza MO chcesz banować?
1
Żyjesz! Ale Cię dawno nie było.
0
Dopiero teraz zauważyłem :)
2
Filipe Luis nie jest nawet najlepszym LO w Brazylii, ani nawet drugim.
0
Jakim mocnym środkiem pola?
0
Masche jest łysiejszy.
0
Trochę ludziom namieszałeś tymi myślnikami.
1
Co Kszczot pobiegł! Idealnie taktycznie i mamy srebro!
0
Coś czuję, że karawana opuści dortmundzką oazę nie spełniwszy swoich planów i uda się w dalszą wędrówkę.
0
Ja myślę, ze w ogóle go nie puszczą.
0
Skąd pewność, że Ttham puści jednego ze swoich najlepszy piłkarzy i to w dodatku za mniej niż 100 mln EUR?
11
Chora cena, to będzie ponad 120 mln EUR.
2
Jeśli piłkarz będzie chciał odejść to klub i tak nie będzie w stanie go zatrzymać, tym bardziej, że to nie jest paryski kalifat.
0
Nie wszystko tylko informacje z tych źródeł, które uważają za w miarę rzetelne.
2
Redakcja nie przedstawia własnego stanowiska w sprawie transferu, tylko publikuje artykuły z prasy hiszpańskiej.
3
Panie też w niej są ;)
0
A ile miał tych dobrych sezonów?
0
Znajdź takiego, który będzie chciał przejść i którego będzie chciał puścić dotychczasowy klub.
0
Podzieli się ktoś linkiem do meczu bo mi dźwięk się rozjeżdża...