0

A próbowałeś przeciągnąć i upuścić wybrane utwory w media playerze? Kiedyś seryjnie nagrywałem sobie muzykę, ale już dość dawno tego nie robiłem.

1

Myślałem, że Alena został już piłkarzem pierwszego zespołu.

13

Chora kwota, więcej niż 100 mln bym nie dał.

2

Ale za to w ubiegłym sezonie był kluczowym zawodnikiem Milanu i wydaje się, że wreszcie dojrzał do bycia piłkarzem Barcelony. Jeśli mamy wydawać 150 mln EUR na Dembele to ja wolę zostać z Deulofeu.

4

Szczerze mówiąc wystarczy dla mnie, że przyjdzie Dembele albo Coutinho + Seri i będę zadowolony.

2

Podaj nr konta na priv to zrobię przelew, bo nie chce mi się ogarniać kuriera.

2

Chodzi o to, że zebrała się grupka sfrustrowanych zbanowanych użytkowników, którzy nie potrafili pogodzić się z karą zebrała się i zaczęła się wyrażać dość niepochlebnie o Redakcji na różnych forach, a z tego co słyszałem to były też prywatne wiadomości o obraźliwej treści.

Pomijam fakt słuszności tych banów, ale samo takie zachowanie jest żenujące i świadczy o poziomie tych osób.

2

ktoś jest

1

Panathinaikos, Millwall, Galatasaray, Fenerbahce

1

Ale po co piszesz tutaj swój życiorys?

0

Funkcjonariusza MO chcesz banować?

1

Żyjesz! Ale Cię dawno nie było.

0

Dopiero teraz zauważyłem :)

2

Filipe Luis nie jest nawet najlepszym LO w Brazylii, ani nawet drugim.

0

Jakim mocnym środkiem pola?

0

Masche jest łysiejszy.

0

Trochę ludziom namieszałeś tymi myślnikami.

1

Co Kszczot pobiegł! Idealnie taktycznie i mamy srebro!

0

Coś czuję, że karawana opuści dortmundzką oazę nie spełniwszy swoich planów i uda się w dalszą wędrówkę.

0

Ja myślę, ze w ogóle go nie puszczą.

0

Skąd pewność, że Ttham puści jednego ze swoich najlepszy piłkarzy i to w dodatku za mniej niż 100 mln EUR?

11

Chora cena, to będzie ponad 120 mln EUR.

2

Jeśli piłkarz będzie chciał odejść to klub i tak nie będzie w stanie go zatrzymać, tym bardziej, że to nie jest paryski kalifat.

0

Nie wszystko tylko informacje z tych źródeł, które uważają za w miarę rzetelne.

2

Redakcja nie przedstawia własnego stanowiska w sprawie transferu, tylko publikuje artykuły z prasy hiszpańskiej.

3

Panie też w niej są ;)

0

A ile miał tych dobrych sezonów?

0

Znajdź takiego, który będzie chciał przejść i którego będzie chciał puścić dotychczasowy klub.

0

Podzieli się ktoś linkiem do meczu bo mi dźwięk się rozjeżdża...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?