JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak czasem bywa niestety, zwłaszcza w niższych ligach, ale dyszkę postawię ;)
0
Fajny kurs Shrewsbury na wyjeździe - 2.05. Grają z ostatnim Plymouth.
0
Tak, niestety jest bardzo ograniczona.
0
Opcja na dziś:
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDI3Njg2NDM5NDcwMDpDSlxC5J%2BZ9FGZeQ8%3D&kind=MAIN
Opcję na weekend wrzucę wieczorem.
0
Ja zrobiłem przed chwilą taki:
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDI3Njg2NDM5NDcwMDpDSlxC5J%2BZ9FGZeQ8%3D&kind=MAIN
0
Na czym polegają Mistrzostwa Typerów na Fortunie?
9
http://weszlo.com/2017/10/11/ostatni-bastion-paryzu-ktory-poddal-sie-neymarowi/ - ciekawy artykuł o innym Paryżu.
6
Monte to poezja, można pić to w nieskończoność chociaż potrafi położyć w najmniej spodziewanym momencie.
W sumie jak wszystko, kurde...
0
Potwierdzam, Gra jest genialna.
0
Nieźle :O
2
Jestem podobnego zdania, co DaPi, tylko zawsze zastanawiało mnie dlaczego te cywilizacje nie podejmują próby kontaktu z nami. Chyba, że za takie próby przyjąć wszystkie anomalie związane z niezidentyfikowanymi obiektami latającymi, czy różne dziwne budowle.
0
Odpowiedź na pytanie za 500k też wiedziałem, ale wcześniej bym się przejechał.
1
aaa both teams to score :)
0
co to jest to btts?
0
Może też coś takiego puszczę chociaż mam jeszcze 2 inne kupony zaplanowane.
0
Jaki łączny kurs masz?
0
Stawiasz na Juve, Inter i Utd?
0
Ok, tak właśnie przypuszczałem dzięki :)
1
(coś się stało z edycją postów) Generalnie warto sobie zerknąć na tę stronę: http://scorepredictor.net/index.php?section=football
0
Ja jutro postawię Tottenham, real (handi), city bayern (handi), fenerbahce i Barcę.
0
Czy to normalne, że w Fortunie widzę całą wygraną kwotę pomimo że złożyłem zlecenie wypłaty?
0
Już nie mam zamiaru tyle stawiać, chyba że uzbieram tyle z mniejszych zakładów ;)
1
Postawiłem na wygraną bez handi, do tego dałem totenham, real (handi), city bayern (handi) i fenerbahce.
0
Tym razem zagram spokojniej :) 20 złotych wystarczy.
1
Jak myślicie: Barca da radę wygrać z Ateltico więcej niż jedną bramką? Bo kurs kusi...
0
Ładnych parę lat, ale do teraz bez większych sukcesów.
0
Jutro gram Nadala, Federera, Cilicia i znowu Kubot/Melo :)
45
Mnie osobiście interesowałaby aktywność członków Redakcji: ile czasu spędzają na stronie, kto redaguje najwięcej artykułów, itp. :)
1
Były emocje jak u Hitchcocka ;)
2
Sam nie wiem co mnie podkusiło, chyba to, że Lopez najpierw grał singla i myślałem, że w ten sam dzień zagra jeszcze debla dlatego chciałem spróbować i jakoś tak poszło :)