JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jaki kurs tej truskawki?
0
Właśnie o takie patologiczne przypadki mi chodziło, a niestety często takie widuję jeżdżąc komunikacją miejską.
0
Owszem, ale rzadko kiedy smartfon jest wykorzystywany w taki sposób jak napisałeś. Niejednokrotnie obserwowałem już sytuacje, kiedy dwoje ludzi rozmawia ze sobą patrząc w ekrany smartfonów zamiast w oczy. Smutne.
10
https://img3.dmty.pl//uploads/201710/1507750597_umqobc_600.jpg - jakże wymowne.
1
Ale wiesz, że taniec na rurze to wcale nie jest taka prosta sprawa? Wymaga ogromnych nakładów fizycznych i wielu godzin treningów żeby móc się utrzymać na rurze samymi nogami, np. głową w dół, ale zejść w takiej pozycji bez używania rąk.
0
Przy takim kursie podbija :)
0
Sebasek już to wrzucił powyżej :)
0
Ja też miałem go dać, ale się rozmyśliłem.
0
Wiem, ale liczę, że mimo wszystko dadzą radę.
0
To też mnie zawsze ciekawiło.
0
Tak, a co?
0
Liczę, że mimo wszystko dadzą radę.
1
http://www.newsweek.pl/polska/zabojstwo-jaroszewiczow-sledztwo-w-sprawie-morderstwa-jaroszewiczow-wznowione,95620,1,1.html - ciekawy artykuł o jednej z najbardziej zagadkowych spraw kryminalnych po 1989 roku.
1
Ja miałem dokładnie to samo :)
1
Juve obstawię jutro ;)
0
Talent wcale nie musi być zapisany w genach - najlepszy przykład to Johann Cruyff i Jordi Cruyff.
0
Spokojny kupon na dziś:
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDE3NjkwNDY1NzkwMDqK81ZQo68UmrPDaLM%3D&kind=MAIN
0
Nie.
0
Tam jest średnik, nie gra tylko Alli. Też się dałem nabrać, ale skasowałem komentarz :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Wygląda ok, chociaż nie wiem czy wszystkie potrzebne drużyny strzelą chociaż jednego gola w 1 połowie.
1
"cienkopisy" i "di Uszaty" - to było genialne!
3
I tak nikt Tobie w to nie uwierzy ;)
13
Nie.
Poza tym zdaje się, że ktoś już kolektywnie nominował całą społeczność FCBarca, więc możesz czuć się nominowany.
0
Obie strzelą.
5
I szkoda że Endlessa już nie ma...
1
I to grając w dziesiątkę.
6
Mało który środkowy pomocnik prezentuje magię w "wielkim" meczu. Jeśli mówimy również o zawodnikach ofensywnych to oczywiście należy wymienić Belga, Isco może Eriksena...
Chociaż dla mnie zawsze najlepszym środkowym pomocnikiem będzie Busquets, ponieważ idealnie zaprzecza dzisiejszym piłkarskim trendom - rzadko włącza się w akcje ofensywne, mało asystuje, jeszcze mnie strzela, nie ma szybkości, a mimo to jest artystą, którego pędzlem są nogi, a płótnem boisko. Trudno sobie wyobrazić Barcelonę bez niego a oglądanie go w akcji to czysta przyjemność.
4
KdB jest usposobiony bardziej ofensywnie. Chyba wybrałbym Thiago.
4
Żeby nie powtarzać nominacji wielu znamienitych użytkowników, których nicki przewijały się w komentarzach chciałbym nominować osobę, która poza tym że jest kibicem Barcelony udziela się charytatywnie i której akcje miałem przyjemność wesprzeć. No i poza tym obiecała mi piwo ;)
JacobFCB
Korzystając z okazji chciałbym pozdrowić (kolejność przypadkowa) następujących użytkowników: pax (genialny statystyk, na początku spierałem się z Tobą co do gry Alvesa, ale oczywiście miałeś rację - z wielką przyjemnością czytam Twoje merytoryczne posty), Cochise (przepiękna polszczyzna - każdy Twój post to intelektualna uczta), Don Corleone (Jedyny w swoim rodzaju, zdrowia Mistrzu! Argentyna jeszcze będzie wielka!), Cosinus90 (do tej pory jedyny użytkownik, z którym miałem przyjemność spotkać się w "realu" ;) oraz Mekston i StrawberryFields, którzy podobnie jak ja są fanatykami tenisa (pamiętajcie żeby grać jutro Shapovalova z Escobedo i Zvereva z Ymerem!)
edit: zapomniałem o użytkowniku kamilo0066, który obejrzał chyba wszystkie możliwe filmy i seriale!