0

Jaki kurs tej truskawki?

0

Właśnie o takie patologiczne przypadki mi chodziło, a niestety często takie widuję jeżdżąc komunikacją miejską.

0

Owszem, ale rzadko kiedy smartfon jest wykorzystywany w taki sposób jak napisałeś. Niejednokrotnie obserwowałem już sytuacje, kiedy dwoje ludzi rozmawia ze sobą patrząc w ekrany smartfonów zamiast w oczy. Smutne.

10

1

Ale wiesz, że taniec na rurze to wcale nie jest taka prosta sprawa? Wymaga ogromnych nakładów fizycznych i wielu godzin treningów żeby móc się utrzymać na rurze samymi nogami, np. głową w dół, ale zejść w takiej pozycji bez używania rąk.

0

Przy takim kursie podbija :)

0

Sebasek już to wrzucił powyżej :)

0

Ja też miałem go dać, ale się rozmyśliłem.

0

Wiem, ale liczę, że mimo wszystko dadzą radę.

0

To też mnie zawsze ciekawiło.

0

Tak, a co?

0

Liczę, że mimo wszystko dadzą radę.

1

http://www.newsweek.pl/polska/zabojstwo-jaroszewiczow-sledztwo-w-sprawie-morderstwa-jaroszewiczow-wznowione,95620,1,1.html - ciekawy artykuł o jednej z najbardziej zagadkowych spraw kryminalnych po 1989 roku.

1

Ja miałem dokładnie to samo :)

1

Juve obstawię jutro ;)

0

Talent wcale nie musi być zapisany w genach - najlepszy przykład to Johann Cruyff i Jordi Cruyff.

0

Nie.

0

Tam jest średnik, nie gra tylko Alli. Też się dałem nabrać, ale skasowałem komentarz :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Wygląda ok, chociaż nie wiem czy wszystkie potrzebne drużyny strzelą chociaż jednego gola w 1 połowie.

1

"cienkopisy" i "di Uszaty" - to było genialne!

3

I tak nikt Tobie w to nie uwierzy ;)

13

Nie.

Poza tym zdaje się, że ktoś już kolektywnie nominował całą społeczność FCBarca, więc możesz czuć się nominowany.

0

Obie strzelą.

5

I szkoda że Endlessa już nie ma...

1

I to grając w dziesiątkę.

6

Mało który środkowy pomocnik prezentuje magię w "wielkim" meczu. Jeśli mówimy również o zawodnikach ofensywnych to oczywiście należy wymienić Belga, Isco może Eriksena...

Chociaż dla mnie zawsze najlepszym środkowym pomocnikiem będzie Busquets, ponieważ idealnie zaprzecza dzisiejszym piłkarskim trendom - rzadko włącza się w akcje ofensywne, mało asystuje, jeszcze mnie strzela, nie ma szybkości, a mimo to jest artystą, którego pędzlem są nogi, a płótnem boisko. Trudno sobie wyobrazić Barcelonę bez niego a oglądanie go w akcji to czysta przyjemność.

4

KdB jest usposobiony bardziej ofensywnie. Chyba wybrałbym Thiago.

4

Żeby nie powtarzać nominacji wielu znamienitych użytkowników, których nicki przewijały się w komentarzach chciałbym nominować osobę, która poza tym że jest kibicem Barcelony udziela się charytatywnie i której akcje miałem przyjemność wesprzeć. No i poza tym obiecała mi piwo ;)



JacobFCB



Korzystając z okazji chciałbym pozdrowić (kolejność przypadkowa) następujących użytkowników: pax (genialny statystyk, na początku spierałem się z Tobą co do gry Alvesa, ale oczywiście miałeś rację - z wielką przyjemnością czytam Twoje merytoryczne posty), Cochise (przepiękna polszczyzna - każdy Twój post to intelektualna uczta), Don Corleone (Jedyny w swoim rodzaju, zdrowia Mistrzu! Argentyna jeszcze będzie wielka!), Cosinus90 (do tej pory jedyny użytkownik, z którym miałem przyjemność spotkać się w "realu" ;) oraz Mekston i StrawberryFields, którzy podobnie jak ja są fanatykami tenisa (pamiętajcie żeby grać jutro Shapovalova z Escobedo i Zvereva z Ymerem!)

edit: zapomniałem o użytkowniku kamilo0066, który obejrzał chyba wszystkie możliwe filmy i seriale!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?