0

Tak.

1

No i przekręt w dwumeczu z Chelsea (z czego wałki z pierwszego meczu na niekorzyść Barcelony są zawsze tajemniczo pomijane).

1

Możesz podać innego, niekoniecznie tego którego podawałeś przy zakładaniu konta.

4

"Enjoy the Silence" "Gimme All Your Lovin'"

0

Myślę, że wzrost wynagrodzeń zniwelowałby wzrost cen produktów, gdyby przełożyć to na liczby.

0

Wynagrodzenia też poszły w górę, sprawdź sobie płace minimalną sprzed kilku lat.

1

Nie wiem czemu coś mi się ubzdurało, że jakiś perm kiedyś nad nim wisiał :)

0

Owszem, ale nie wszystkie.

0

1) zgadza się
2) które też muszą zapłacić podatku Skarbowi Państwo przez co automatycznie wysoki procent tych pieniędzy wraca z powrotem do budżetu państwa.

1

A propos krawiectwa to kiedy będziecie szyli sobie garnitur to pilnujcie żeby materiał był z jak największą ilością wełny (najlepiej 100%) o gramaturze powyżej 250g, bo jeśli kupicie tkaninę cieńszą to po pierwsze szybko się przetrze, a po drugie strasznie się mnie i widać na niej każde najmniejsze zagniecenie.

2

Skoro znasz się na ekonomii to powiedz mi gdzie trafią pieniądze wydane przez beneficjentów programu 500+?

0

Marsylia - PSG - tutaj bym się zastanowił, reszta ok, pewnie sam skorzystam.

9

Nie ma co się przejmować komentarzami, ludzie tacy już są, że potrafią sprzedać zawodnika lub zwolnić trenera po jednym gorszym meczu. Ja np. czekałem aż pół sezonu żeby zacząć "sprzedawać" Gomesa ;)

To trochę jak w rodzinie - czasem się kłócimy, nie odzywamy się do siebie, ale wciąż jesteśmy rodziną :)

5

Może to znak że trzeba zacząć udzielać się więcej? :)

2

Bezkonfliktowy? Myślę, że Redakcja ma na ten temat inne zdanie ;)

0

Cwaniactwem byłoby gdybym tego nie zgłosił, poza tym zrobiłem to automatycznie i bezmyślnie stąd mój błąd.

0

Dziękuję :)

1

Szczerze się przyznam, że z rozpędu zagłosowałem z dwóch różnych adresów. Mam nadzieję, że uda się zrobić tak żeby ważne były głosy oddane chociaż z jednego konta (oczywiście nie głosowałem na siebie ;).

Chyba za dużo się na la Rambli naczytałem o masowych głosowaniach na transmisję meczu Barcelony w TVP :)

2

Jak rozumieć zdublowane głosowanie? Bo przecież jeśli wysyła się głosy z różnych adresów to teoretycznie wszystko jest w porządku, chyba że po IP będziecie sprawdzać wtedy to ma sens ;)

0

Zobacz sobie jeszcze heatmapy obydwu zawodników i zobacz w jakich sektorach boiska najczęściej przebywają.

2

Ja akurat w swoim poście odnosiłem się do Rakiticia, a nie do młodych zawodników ;) W każdym razie nie rozumiem gloryfikowania Denisa przy jednoczesnym wylewaniu pomyj na Chorwata, kiedy ich jakość gry zasadniczo jakoś bardzo się nie różni.

0

Faktycznie szału nie ma, ale patrząc przez pryzmat zadań jakie dostaje na boisku to i tak tragedii nie ma.

0

Jak wyglądają te statystyki w przypadku Rakiticia?

0

Ja nie mówię, że Gomis jest zły, ale nie stawiałbym go na równi z Dzeko czy Giroud.

0

Porównaj sobie to coś tam z wynikami Dzeko i Giroud.

3

Dla mnie wcześnie.

0

Ok, nie zauważyłem. Wcześnie jest, jestem głodny zaspany i zły.

0

Jakich porażek?

0

Mimo wszystko liga francuska to nie Serie A i Premier League. swoją drogą w Anglii Gomis się nie przebił tak jak Giroud i Dzeko.

6

Gomis to zdecydowanie nie ta półka co pozostała dwójka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?