0

Oj, pozycja obowiązkowa u mnie, dzisiaj może jeszcze kupię.

1

Pozazdrościć :)

1

Kościelisko kolo Zakopanego? Moje ulubione miejsce wypoczynku i w dodatku blisko stąd do tatrzańskich szlaków wychodzących z Kirów i z Doliny Małej Łąki :)

1

Może inaczej: współczesna muzyka to dla mnie taki muzyczny fast food - czasem po nią sięgam, ale robię to beznamiętnie, bezrefleksyjnie, nie prezentuje dla mnie większej wartości. Kiedy mam ochotę na wykwintne danie, sięgam po klasyki. Cieszmy się, że to nic nie kosztuje ;)

0

To tylko pokazuje jaki obecnie jest poziom polskiej muzyki.

1

1. Pink Floyd - Sorrow (genialny tekst)
2. The Doors - Riders On The Storm
3. Jimi Hendrix - All Along The Watchtower

Ta lista jest bardzo płynna, ale myślę że właśnie te utwory najczęściej pojawiają się wśród słuchanych przeze mnie piosenek.

0

Jeśli chodzi o Mike'a Oldfielda to sprawdź sobie zwłaszcza to

no i klasyk

0

Prawda jest taka, że obecne pokolenie polskich muzyków nie umywa się do tych, których wymieniłaś (dodałbym jeszcze Republikę i Annę German) z prostego powodu. Kiedyś żeby się wypromować nie wystarczyło świecić dupą i pokazać się trzy razy na ściance i dwa razy w reklamie przeciwmiażdżycowego pumeksu do pięt (hiperbola) tylko trzeba było mieć ogromny talent poparty ciężką pracą. Do szerszej publiczności docierało się wtedy głównie podczas festiwali, a nie katowano ludzi zapętloną setlistą dwudziestu pozycji, dwadzieścia cztery godziny na dobę. Poza tym obecnie technologia stoi na takim poziomie, że dzięki elektronice byle wyjec może brzmieć całkiem znośnie dla przeciętnego zjadacza chleba. Sory gregory, ale ja tego nie kupuję - nie przepadam za nowoczesną muzyką, bo poza pewnymi wyjątkami i poza specyficznymi sytuacjami (wesele, wyjazd większą grupą ze znajomymi) jest sztuczna, plastikowa i beznamiętna. Nie zdarzyło mi się aby mieć ciarki słuchając współczesnych piosenek, tak jak np. kiedy słucham chociażby tego

i wyobrażam sobie, że siedzę za sterami odrzutowca.

Uff, ale się zdenerwowałem...

Niech każdy sobie słucha czego chce, ale stawianie jakiegoś Podsiadło na równi z Niemenem, Grechutą czy Ciechowskim, czy choćby wspomnienie o nim w tym samym zdaniu co o wyżej wymienionych to jak porównanie Ronaldo do Messiego biorąc aktualną formę obydwu zawodników.

3

1. Remontada z PSG
2. Iniesta w półfinale z Chel$ea
3. Barca - PSG na żywo na Parc des Princes w 2015r.

1

Prawie jak sweter w romby.

6

Piękna jest ta partnerka Andresa.

5

Przewraca się bo rzucił się w ciemno do piłki, akurat w tym przypadku dobrze się zachował.

0

Tak, jestem ciekawy czy to zaliczą czy anulują.

0

Pięknie, jakbyś to puścił za dychę...

0

Co za idiota...

0

Ech, nie mogli sobie innego meczu wybrać na zamieszki?...

0

Czy ktoś wie dlaczego przerwano meczu Lyonu z St Etienne i to w 90 minucie?

0

Naprawdę coś takiego powiedzieli?

4

To prawda, w końcu szczęście się do mnie uśmiechnęło :)

0

Pokaż co tam miałeś :)

2

U mnie zaraz siądzie 280 :)

5

Banega i Biglia to zwykli przeciętniacy, którzy nie potrafili się wybić w żadnym z klubów w których dotychczas grali, o reszcie pomocników nawet nie ma co gadać. Naprawdę potrzebny będzie cud żeby Argentyna sięgnęła po MŚ.

36

Eliminacje strefy Conmebol zrównały z ziemią Twoją tezę.

0

Fajny kurs był, też się skusiłem.

0

Ostatni mecz do kuponu, ciekawe w której minucie Porto straci bramkę...

48

przebiegnięty dystans 11,5 km, 6 odbiorów i asysta - kolejny świetny występ Rakiticia.

7

Ja na Twoim miejscu raczej modliłbym się żeby odzyskał formę...

0

Młody Ozil? Brzmi jak oksymoron.

0

Delpo też na razie do tyłu, chyba kiepski dzień na obstawianie tenisa dziś.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?