JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
ITP
11
Niektórzy myślą, że teraz każdy transfer będzie jak Paulinho.
0
Może jeszcze Di Marię w pakiecie...
0
Maldini w XX wieku.
1
Tottenham i Roma to trochę loteria, ale w sumie kursy ciekawe.
0
Śmiało bierz.
0
No powiem Tobie, że może Ci wreszcie wejdzie ten kupon, bo wygląda całkiem sensownie jak na Twoje standardy ;)
1
Ruskie są mocne u siebie, jeszcze jak przypierdzieli jakieś -10 to Maribor zostanie w szatni.
0
Tylko 10 złotych z poprzednich wygranych, a kursy mimo że wysokie, to nie tak znów mało prawdopodobne.
1
Z opóźnieniem, ale mam:
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDM3NzI0Nzk5NDYwMDrywDkT36%2BHX9S929E%3D&kind=MAIN
1
Priv, spróbujemy.
1
Udzielanie korepetycji z czegoś w czym jesteś dobry albo...
Bukmacherka.
1
Jutro gram tak:
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDM3NzI0Nzk5NDYwMDrywDkT36%2BHX9S929E%3D&kind=MAIN
1
To chyba nie mogę tego oglądać :(
0
Dużo ciekawych tytułów.
Czy któreś z tych tytułów to horrory?
0
Ślady zawsze można zamalować, ale faktycznie niestety rozporowy ma swoje ograniczenia.
0
Nie lepiej zwykły rozporowy? Chociaż pewnie nie zrobisz tylu ćwiczeń co na tym w linku.
30
Polecasz filmy z Karolakiem? Naprawdę?
4
Z francuskich polecam "Paryż może poczekać" i "Alibi.com" - pierwsza bardziej romantyczna w stonowanym stylu, druga pełna akcji i zwariowana. Obydwie z tego roku.
2
A ja znowu zapomniałem... Muszę sobie ustawić przypomnienie w telefonie, komputerze i kalendarzu.
0
No to chyba będziesz musiała skorzystać z rady TuraVera.
0
Nie zostawiłaś włączonych świateł, radia, światła w kabinie, ogrzewania postojowego itp. itd.?
0
Może faktycznie musiałabyś znaleźć kogoś z kablami i pożyczyć trochę prądu do swojego akumulatora.
0
Dziwne, bo jak mi się rozładował akumulator to mogłem normalnie otworzyć z pilota. Może kwestia modelu.
0
Akumulator raczej nie ma nic do pilota, który jest zasilany bateryjnie i powinien umożliwić otwarcie auta.
0
Może słaba bateria w pilocie, chociaż wtedy światła by się nie paliły. Masz gdzieś w pobliżu zapasowy pilot? Inną przyczyną może być rozkodowany pilot, ale nie znam się za bardzo na tym.
5
Dowie się jak zmartwychwstanie ;)
0
Nic się nie stało, tak tylko napisałem.
2
(czeska z małej litery, bo przymiotnik)
:(
0
Wrzucę coś koło 21.