1

ITP

11

Niektórzy myślą, że teraz każdy transfer będzie jak Paulinho.

0

Może jeszcze Di Marię w pakiecie...

0

Maldini w XX wieku.

1

Tottenham i Roma to trochę loteria, ale w sumie kursy ciekawe.

0

Śmiało bierz.

0

No powiem Tobie, że może Ci wreszcie wejdzie ten kupon, bo wygląda całkiem sensownie jak na Twoje standardy ;)

1

Ruskie są mocne u siebie, jeszcze jak przypierdzieli jakieś -10 to Maribor zostanie w szatni.

0

Tylko 10 złotych z poprzednich wygranych, a kursy mimo że wysokie, to nie tak znów mało prawdopodobne.

1

Priv, spróbujemy.

1

Udzielanie korepetycji z czegoś w czym jesteś dobry albo...
Bukmacherka.

1

To chyba nie mogę tego oglądać :(

0

Dużo ciekawych tytułów.

Czy któreś z tych tytułów to horrory?

0

Ślady zawsze można zamalować, ale faktycznie niestety rozporowy ma swoje ograniczenia.

0

Nie lepiej zwykły rozporowy? Chociaż pewnie nie zrobisz tylu ćwiczeń co na tym w linku.

30

Polecasz filmy z Karolakiem? Naprawdę?

4

Z francuskich polecam "Paryż może poczekać" i "Alibi.com" - pierwsza bardziej romantyczna w stonowanym stylu, druga pełna akcji i zwariowana. Obydwie z tego roku.

2

A ja znowu zapomniałem... Muszę sobie ustawić przypomnienie w telefonie, komputerze i kalendarzu.

0

No to chyba będziesz musiała skorzystać z rady TuraVera.

0

Nie zostawiłaś włączonych świateł, radia, światła w kabinie, ogrzewania postojowego itp. itd.?

0

Może faktycznie musiałabyś znaleźć kogoś z kablami i pożyczyć trochę prądu do swojego akumulatora.

0

Dziwne, bo jak mi się rozładował akumulator to mogłem normalnie otworzyć z pilota. Może kwestia modelu.

0

Akumulator raczej nie ma nic do pilota, który jest zasilany bateryjnie i powinien umożliwić otwarcie auta.

0

Może słaba bateria w pilocie, chociaż wtedy światła by się nie paliły. Masz gdzieś w pobliżu zapasowy pilot? Inną przyczyną może być rozkodowany pilot, ale nie znam się za bardzo na tym.

5

Dowie się jak zmartwychwstanie ;)

0

Nic się nie stało, tak tylko napisałem.

2

(czeska z małej litery, bo przymiotnik)

:(

0

Wrzucę coś koło 21.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?