0

Wątpię żeby Coutinho przeszedł do Barcelony, prędzej spodziewałbym się Griezmanna.

0

A musisz iść na te zajęcia? Może godziny dziekańskie zrobią?

0

Przebiję was wszystkich - Gran Derbi w sobotę o 13...

0

Ale jest 7 lat młodszy, a i tak jego gra wygląda imponująco.

2

Arsenal pewnie remis.

4

Ale to jest specjalny plan Valverde żeby umiejętnie zarządzać siłami Iniesty, który mimo upływu lat wciąż jest jedynym pomocnikiem poza Busquetsem potrafiącym zrobić różnicę na boisku.

13

Nie przesadzaj, powietrze w Krakowie jest w porządku, trzeba je tylko dobrze pogryźć.

3

6% to rzeczywiście dużo, czas wyjść na ulice.

0

Po pierwsze najpierw musiałoby coś wejść, a po drugie nie przepadam za produktami Apple ;)

0

Generalnie na razie skupiam się na tych dwóch bo pojawiła się szansa na okazyjny zakup.

0

Może uda się obydwa okazyjnie dostać. Jak mniej więcej cenowo stoją obydwa? Nie mam teraz za bardzo możliwości sprawdzenia cen.

0

Są tu jacyś specjaliści od telefonów? Co moglibyście powiedzieć o takich urządzeniach jak Samsung Galaxy S4 i Samsung Galaxy J3?

0

Skorzystam w niedalekiej przyszłości.

36

Za ile ta Koka?

Ile za gram?

1

Dla mnie bezsprzecznie na pierwszym miejscu Wham! - Last Xmas. Co do listy brakuje mi tu Binga Crosby'ego z "I'm dreaming of a white christmas", "Jingle bell rock" Bobby'ego Helmsa i "Do they know it's christmas" Band Aid.

0

Jak piję jakieś sikacze z marketu to sobie dolewam coli, a jak piję coś dobrego to oczywiście bez :)

1

Dlatego nie mieszałem ;)

0

Z ciekawszych przygód to na pewno Chivas Regal 25-letni, aż chciałem zrobić psikusa barmanowi jak mi nalewał i poprosić z colą, ale się powstrzymałem ;) Niestety cena dość wysoka.

0

Ech, co mnie podkusiło żeby dawać Inter z handi...

3

Powinien jak najszybciej, bo brak nam zawodników potrafiących zrobić różnicę.

0

Może Fargo z Buscemim? Akurat dzisiaj oglądałem.

0

No właśnie pamiętałem, bo dałem się nieopatrznie na ten film wyciągnąć i potem musiałem siedzieć w kinie z zasłoniętymi oczami przez większość projekcji.

0

Uciekaj! to nie był przypadkiem horror?

58

Ależ to będzie dwumecz - od razu wracają wspomnienia z 2009 roku, kiedy po bramce Iniesty tak się darłem, że obudziłem mamę śpiącą w innym pokoju, która stwierdziła, że jestem, hmm, pojechany, a po wyjściu na balkon słyszałem jak mój kumpel dmucha w kibicowską trąbkę dwa bloki dalej - chyba najbardziej niesamowity moment w mojej kibicowskiej karierze.

1

Myślę, że jest to równie prawdopodobne jak to, że PSG przejdzie Real - każdy wynik jest tu możliwy.

0

Faktycznie, ale nie mogę już edytować.

2

I tak pewnie poleci bo Lewandowski.

0

Jeśli nie poprawią obrony to raczej ciężko będzie im się tam dostać.

50

Kalendarz Chelsea:

Feb 13th: Chelsea vs. Barça
Feb 24th: Man Utd vs. Chelsea
Mar 3rd: City vs. Chelsea
Mar 6th: Barça vs. Chelsea

3

Dla niego pewnie nowym.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?