JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wątpię żeby Coutinho przeszedł do Barcelony, prędzej spodziewałbym się Griezmanna.
0
A musisz iść na te zajęcia? Może godziny dziekańskie zrobią?
0
Przebiję was wszystkich - Gran Derbi w sobotę o 13...
0
Ale jest 7 lat młodszy, a i tak jego gra wygląda imponująco.
2
Arsenal pewnie remis.
4
Ale to jest specjalny plan Valverde żeby umiejętnie zarządzać siłami Iniesty, który mimo upływu lat wciąż jest jedynym pomocnikiem poza Busquetsem potrafiącym zrobić różnicę na boisku.
13
Nie przesadzaj, powietrze w Krakowie jest w porządku, trzeba je tylko dobrze pogryźć.
3
6% to rzeczywiście dużo, czas wyjść na ulice.
0
Po pierwsze najpierw musiałoby coś wejść, a po drugie nie przepadam za produktami Apple ;)
0
Generalnie na razie skupiam się na tych dwóch bo pojawiła się szansa na okazyjny zakup.
0
Może uda się obydwa okazyjnie dostać. Jak mniej więcej cenowo stoją obydwa? Nie mam teraz za bardzo możliwości sprawdzenia cen.
0
Są tu jacyś specjaliści od telefonów? Co moglibyście powiedzieć o takich urządzeniach jak Samsung Galaxy S4 i Samsung Galaxy J3?
0
Skorzystam w niedalekiej przyszłości.
36
Za ile ta Koka?
Ile za gram?
1
Dla mnie bezsprzecznie na pierwszym miejscu Wham! - Last Xmas. Co do listy brakuje mi tu Binga Crosby'ego z "I'm dreaming of a white christmas", "Jingle bell rock" Bobby'ego Helmsa i "Do they know it's christmas" Band Aid.
0
Jak piję jakieś sikacze z marketu to sobie dolewam coli, a jak piję coś dobrego to oczywiście bez :)
1
Dlatego nie mieszałem ;)
0
Z ciekawszych przygód to na pewno Chivas Regal 25-letni, aż chciałem zrobić psikusa barmanowi jak mi nalewał i poprosić z colą, ale się powstrzymałem ;) Niestety cena dość wysoka.
0
Ech, co mnie podkusiło żeby dawać Inter z handi...
3
Powinien jak najszybciej, bo brak nam zawodników potrafiących zrobić różnicę.
0
Może Fargo z Buscemim? Akurat dzisiaj oglądałem.
0
No właśnie pamiętałem, bo dałem się nieopatrznie na ten film wyciągnąć i potem musiałem siedzieć w kinie z zasłoniętymi oczami przez większość projekcji.
0
Uciekaj! to nie był przypadkiem horror?
58
Ależ to będzie dwumecz - od razu wracają wspomnienia z 2009 roku, kiedy po bramce Iniesty tak się darłem, że obudziłem mamę śpiącą w innym pokoju, która stwierdziła, że jestem, hmm, pojechany, a po wyjściu na balkon słyszałem jak mój kumpel dmucha w kibicowską trąbkę dwa bloki dalej - chyba najbardziej niesamowity moment w mojej kibicowskiej karierze.
1
Myślę, że jest to równie prawdopodobne jak to, że PSG przejdzie Real - każdy wynik jest tu możliwy.
0
Faktycznie, ale nie mogę już edytować.
2
I tak pewnie poleci bo Lewandowski.
0
Jeśli nie poprawią obrony to raczej ciężko będzie im się tam dostać.
50
Kalendarz Chelsea:
Feb 13th: Chelsea vs. Barça
Feb 24th: Man Utd vs. Chelsea
Mar 3rd: City vs. Chelsea
Mar 6th: Barça vs. Chelsea
3
Dla niego pewnie nowym.