JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
PES 6, przejście z Fify na tę wersję PESa to był kosmos.
1
Z takimi wymaganiami finansowymi to prędzej pójdzie do PSG niż do Barcelony.
0
Podaj choć jeden sensowny argument, dla którego Liverpool miałby sprzedawać Coutinho w tym okienku.
0
Chyba wliczając bramki, które zdobywał w fawelach ;)
9
526 - to brzmi aż nierealnie... Brak słów żeby opisać geniusz Messiego.
4
A co jej się stało?
0
To jest moja druga ulubiona, też genialna :)
2
Ja mam taką przemianę materii, że mogę jeść do oporu i nie tyję, więc się nie ograniczam ;)
0
0
Między kolacją a ciastem :)
1
Ja jeszcze oczywiście inne potrawy: grzybową, kapustę z grzybami, sałatkę jarzynową i śledzie, a zaraz wjedzie ciasto :)
32
Najlepsze święta jakie sobie można wyobrazić - wszyscy najbliżsi przy jednym stole, dobre jedzenie, dobra muzyka, prezenty pod pachnącą pięknie przystrojoną choinką, Barca wracająca z tarczą z Bernabeu - jest pięknie :)
36
Mój tegoroczny pierogowy licznik wigilijny zatrzymał się na 7 sztukach, ale nie powiedziałem jeszcze ostatniego słowa!
0
Wypłać
22
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia, chciałbym Wam wszystkim, drodzy Cules, życzyć dużo szczęścia, radości i zdrowia oraz rodzinnej atmosfery w ten magiczny czas, a także odpoczynku od codziennych spraw i żeby nasza Barcelona kontynuowała swoją wspaniałą passę :)
0
Owszem, chociaż aż tak dużo ostatecznie na plusie nie jestem, ale zawsze coś :)
14
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDI3NzU0NjQzODAwMDorMAtd%2B5v1dVQ4HXs%3D&kind=MAIN - no i ostatni kupon w roku udany.
4
8
Tak sobie myślę, że tę ostatnią bramkę to Carvajal by wyjął ;)
1
Od razu poszło na tapetę.
31
Roberto to jest mistrz - on tak dobrze wchodzi w wolne przestrzeni i niesamowicie dużo widzi. Chciałbym żeby na dobre zagościł w drugiej linii.
3
Zdarłem sobie gardło i nie mogę mówić, ale warto było! :) No i Barca win +2,5 gola wpadło :)
1
Co tam się dzieje na Emirates?!
0
Mówisz masz.
0
Jestem ciekawy co musiałoby się stać, żeby ZZ powiedział, że któryś z jego piłkarzy nie jest gotowy na 100% - ciekawe czy urwana noga to byłby wystarczający argument.
2
Ok :) Ja też lubię się wyspać, ale już do 13 spać to szkoda by mi było dnia. Co innego jak się późno wraca :)
1
Nocka, czy po prostu lubisz marnotrawić dzień? ;)
0
Niewątpię :)
11
Piękny pokaz gry z pierwszej piłki
0
To jest to, dzięki!