1

PES 6, przejście z Fify na tę wersję PESa to był kosmos.

1

Z takimi wymaganiami finansowymi to prędzej pójdzie do PSG niż do Barcelony.

0

Podaj choć jeden sensowny argument, dla którego Liverpool miałby sprzedawać Coutinho w tym okienku.

0

Chyba wliczając bramki, które zdobywał w fawelach ;)

9

526 - to brzmi aż nierealnie... Brak słów żeby opisać geniusz Messiego.

4

A co jej się stało?

0

To jest moja druga ulubiona, też genialna :)

2

Ja mam taką przemianę materii, że mogę jeść do oporu i nie tyję, więc się nie ograniczam ;)

0

- moja ulubiona scena z obydwu części "Kevina".

0

Między kolacją a ciastem :)

1

Ja jeszcze oczywiście inne potrawy: grzybową, kapustę z grzybami, sałatkę jarzynową i śledzie, a zaraz wjedzie ciasto :)

32

Najlepsze święta jakie sobie można wyobrazić - wszyscy najbliżsi przy jednym stole, dobre jedzenie, dobra muzyka, prezenty pod pachnącą pięknie przystrojoną choinką, Barca wracająca z tarczą z Bernabeu - jest pięknie :)

36

Mój tegoroczny pierogowy licznik wigilijny zatrzymał się na 7 sztukach, ale nie powiedziałem jeszcze ostatniego słowa!

0

Wypłać

22

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia, chciałbym Wam wszystkim, drodzy Cules, życzyć dużo szczęścia, radości i zdrowia oraz rodzinnej atmosfery w ten magiczny czas, a także odpoczynku od codziennych spraw i żeby nasza Barcelona kontynuowała swoją wspaniałą passę :)

0

Owszem, chociaż aż tak dużo ostatecznie na plusie nie jestem, ale zawsze coś :)

4

Messi asystował bez buta?

8

Tak sobie myślę, że tę ostatnią bramkę to Carvajal by wyjął ;)

1

Od razu poszło na tapetę.

31

Roberto to jest mistrz - on tak dobrze wchodzi w wolne przestrzeni i niesamowicie dużo widzi. Chciałbym żeby na dobre zagościł w drugiej linii.

3

Zdarłem sobie gardło i nie mogę mówić, ale warto było! :) No i Barca win +2,5 gola wpadło :)

1

Co tam się dzieje na Emirates?!

0

Mówisz masz.

0

Jestem ciekawy co musiałoby się stać, żeby ZZ powiedział, że któryś z jego piłkarzy nie jest gotowy na 100% - ciekawe czy urwana noga to byłby wystarczający argument.

2

Ok :) Ja też lubię się wyspać, ale już do 13 spać to szkoda by mi było dnia. Co innego jak się późno wraca :)

1

Nocka, czy po prostu lubisz marnotrawić dzień? ;)

0

Niewątpię :)

11



Piękny pokaz gry z pierwszej piłki

0

To jest to, dzięki!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?