JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Podajcie jakieś fajne strony, gdzie można obejrzeć bezpłatnie filmy (bez cda.pl bo niestety nie działa na komputerze, z którego korzystam w tej chwili).
1
Dzięki za wyczerpujący komentarz, też nie spodziewałem się fajerwerków w jego wykonaniu. Liczę, że z Levante też dostanie parę minut.
0
Grunt, że zakończył mecz cały i zdrowy.
0
Nie oglądałem meczu, jak zaprezentował się Dembele?
1
też ją dodałem :)
0
Hazardziści, czemu jest tak wysoki kurs na Sampdorię z Benevento?
0
Naprawdę zdolnych mamy tutaj użytkowników, piękna robota! :) Wybiorę sobie tapetę Marcianka, bo już wcześniej miałem to zdjęcie na tapecie.
1
Nokaut. Grande Kamil.
0
Zgadzam się. Jeszcze większa tragedia jest jak komentuje Szczęsny - fanboj niemieckich skoczków, który podnieca się każdym skokiem powyżej punktu K.
1
Wielkie dzięki :)
0
A gdzie napisałem, że przestałby istnieć?... Pisałem tylko, że nie wszystkie pieniądze z transferów przeznaczane są na kolejne transfery.
0
Możesz wrzucić na priv :)
1
Złamałeś pierwszą zasadę Fight Clubu.
2
Zobaczę, czy po sylwestrze mi jeszcze trochę zostało i sobie dzisiaj zjem.
0
Jasne, najlepiej wszystkie pieniądze przeznaczać na transfery, a klub utrzyma się z koszulek, a zadłużenie spłaci się z biletów.
2
Bigos to piękna sprawa, do tego dużo witaminy C w kapuście. A te ziarenka to raczej ziele angielskie, zależy jeszcze według jakiego przepisu był robiony.
0
Pieniądze w klubie są potrzebne nie tylko na transfery.
0
A kto Ci powiedział, że cała kasa z Neymara poszła na transfery, a nie do kasy klubu?
0
O tym nawet nie wspomnę.
0
Dlaczego ja mam to robić? Ja wchodzę tu poczytać ciekawe informacje, a nie szukać drobinek złota w tonach informacyjnego błota. A opcja zablokuj nie jest tak dopracowana, bo i tak widać posty, tyle że bez treści, tak jak napisał wojto.
38
Typowy skład na 0:0 jak z Juve i potem na Camp Nou przyjdą konkrety. Ufam Valverde, bo już niejednokrotnie w tym sezonie udowodnił, że wie co robi.
5
Gdyby wrzucający weryfikowali treści, które tu publikują to może i by miało to sens, ale jak widzę kolejne nic nie wnoszące plotki, jakie są tu bezrefleksyjnie powielane, to nie budzi to we mnie tak pozytywnych uczuć jak u Ciebie.
10
Czego się dowiedzieć? Bo czytanie po raz enty, że Coutinho jutro nie zagra, albo że Bartomeu poleciał do Londynu, albo że oferta jeszcze nie wpłynęła jest średnio pasjonujące.
Rozumiem wrzucić coś ważnego, ale to wygląda na wyścig kto pierwszy przepisze pierwszą lepszą głupotę z ćwierkacza, czy innego źródła.
21
Czy teraz co minutę każdy będzie tutaj wrzucał super hiper breaking newsy?
0
Nie wiem, bo nie oglądałem, widziałem tylko że strzelił gola. Mówię w kontekście całego sezonu.
2
Valencia na 1:1, szkoda.
0
Jako zmiennik Alby idealny.
2
Marcos Alonso jest niesamowity, powinien wreszcie zagrać w reprezentacji Hiszpanii.
0
Trudne pary Pilcha i Żyły niestety.
7
Klasa - jak zawsze.