JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Też nie lubię, ale to było akurat fajne, a akcja działa się na ziemi.
0
A jak się nazywał ten film, w którym przylecieli kosmici i jakaś babka dostała zadanie aby podjąć próbę komunikacji z nimi w ich statku kosmicznym?
Sam to oglądałem, ale zapomniałem tytułu a jeszcze raz bym sobie obejrzał.
0
Zmiany są wprowadzane stopniowo, cierpliwości.
1
Ja mam podobnie i tez na przekór używam formy "czcionka" z pełną świadomością jej niepoprawności :)
52
Czy ten czerwony przewód prowadzi do butli z tlenem? ;)
1
Jako grafik nie powinieneś używać formy "font" zamiast "czcionka"? ;) Znajoma graficzka zawsze się gotuje jak używam przy niej właśnie słowa "czcionka", ale może w różnych środowiskach to inaczej wygląda :)
0
Miewałem chyba nawet dłuższe serie kiedyś na bwinie, ale ostatnio lepiej mi idzie - chyba tylko z 15 pod rząd nie weszło.
28
Gdzie Busquets?
0
Barca win +2,5 gola w meczu - kurs 3,9
4
O panie, co tu się zadziało ze stroną? Pewnie będę potrzebował kilka tygodni żeby się przyzwyczaić, ale dobrze że Góra dba o stronę.
13
Ja najbardziej czuję w powietrzu smog.
0
To dobrze, można równie dobrze napisać, że wezmą ślub w Rzeszów w Kraków, albo w Gdańsk i też zrozumiesz ;)
0
Wiedziałem, że Girona to filia City, ale myślałem że też mają z tego jakieś profity.
1
Czyli oficjalnie Las Palmas spada do Segunda.
0
Jeżeli tak wygląda sytuacja, to faktycznie mój entuzjazm był przedwczesny.
2
*w Tel Awiwie - można odmienić :)
0
Fajnie, że takie pieniądze zasilą Gironę. Być może kataloński klub na dłużej zagości w La Liga.
0
Dokąd odchodzi Vela?
3
Miejmy nadzieję, że zagra - będzie łatwiej.
0
Może to i lepiej, bo ostatnio niezła loteria z tą PL ;)
7
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDI3NzU0NjQzODAwMDorMAtd%2B5v1dVQ4HXs%3D&kind=MAIN - ostatni kupon w tym roku.
1
Nie ze wszystkimi kwestiami się zgadzam, ale artykuł całkiem zgrabny :) Żałuję, że nie miałem czasu, bo też bym coś naskrobał (i to nie karpia)...
0
Właśnie czytałem, że to debiut Kinga w kryminałach, dlatego się zainteresowałem bo inaczej pewnie nawet bym na to nie spojrzał.
0
Dzięki, tylko 12 złotych kosztuje więc jak raz sobie odmówię kuponu to akurat będzie.
0
Czytałeś "Pana Merdesa"? W poniedziałek miałem ją w ręce, ale duża kolejka była i nie chciało mi się czekać. Polecasz?
0
A umiesz liczyć do trzech?
0
Popytaj w pubie u Bociana na Dąbrowskiego.
0
Nie ma tylu miejsc dla graczy bez paszportu UE.
1
Nie da się wymienić jednego, ale za to jest jeden, na którym wzorowali się wszyscy - Jimi Hendrix.
6
W krótkich przerwach kiedy o tym nie myślę to nie :)