JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ano
0
Wiem, dzięki temu weszło ;)
1
Normalnie jest tak:
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDI3Njg0NDk3NDUwMDrnlKi1nhp%2BYvPVqe0%3D&kind=MAIN
a teraz chciałem tego już uniknąć ;)
0
Tak, żeby ominąć podatek ;)
0
Tak, wydaje się dość pewny, ale emocji pewnie nie zabraknie.
6
Jak się bawić
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDI3NzQwNjk2MTkwMDqR3ciFrWPemCMFKcE%3D&kind=MAIN
To się bawić
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDI3NzQwNjk2NTEwMDorbb7Z6SFde8DslOs%3D&kind=MAIN
0
Dzięki, dam handi +2 z podpórką do tego dorzucę jednak Real z handi bo lepszy kurs niż na bramkę Ronaldo i będzie do wygrania 2260 z tysiąca :)
Chociaż jednak trochę się boję, że Lipsk nastrzela...
0
Potrzebuję pewniaka do kuponu, oprócz tego że CR strzeli bramkę. Co polecacie? (mogą być niskie kursy)
0
Dołączam się do prośby.
0
Gdybyś na chwilę przestał rzucać mierną ironią, a zastanowiłbyś się nad tym za jakimi drużynami będziemy grać to doszedłbyś do wniosku, że to wcale nie jest dobre losowanie. Nie rozumiem bagatelizowania Senegalu i Japonii.
3
Najlepsza drużyna Afryki, najlepsza drużyna Azji i jedna z najlepszych drużyn Ameryki Płd - uważasz że to dobre losowanie? Wszystkie te drużyny zjadają Polskę pod względem motorycznym i wytrzymałościowym i tylko taktycznie jesteśmy w stanie zrobić przewagę.
0
Ja bym aż tak nie liczył na tę przewagę.
0
Mam propozycję: jest temat o MŚ to może piszmy tam zamiast na La Rambli :)
13
Prawdę mówiąc polska grupa jest tak wyrównana, że każdy może z niej awansować.
1
Tego też nigdy nie zrozumiem, dlaczego nowy zawodnik z marszu dostaje więcej niż ikony będące w klubie od 15 lat i dłużej.
0
A to Hazard jest jakimś wyznacznikiem?
0
o 15:20 zaczyna się transmisja.
20
Oszaleli z tą ceną za Coutinho.
0
Najgorzej...
0
Tego nie znałem :)
1
Biednemu zawsze wiatr w oczy i gałęzią przez ryj.
0
Nie potrzebujemy kolejnego dreptacza tylko dzika, który rozrusza drewniane towarzystwo w pomocy.
1
Tak.
4
Betis na 3:4, dawać jeszcze dwie.
Dobra, nie było tematu.
2
Nie wiem co ten Betis odpierdzielił, ale wtapia mi kupon niepierwszy już raz.
1
Dokładnie, przydałby się ktoś młody, perspektywiczny, pracowity i w rytmie meczowym.
0
Jak dla mnie Najlepszy jest jedną z lepszych produkcji w ostatnich miesiącach.
0
Dlaczego paradoksalnie?
29
Warto dodać, że Mister Nice Guy w całej karierze nie obejrzał ani jednej kartki.
0
A jakiś krótki komentarz do gry każdego z nich? ;)