0

Ano

0

Wiem, dzięki temu weszło ;)

0

Tak, żeby ominąć podatek ;)

0

Tak, wydaje się dość pewny, ale emocji pewnie nie zabraknie.

0

Dzięki, dam handi +2 z podpórką do tego dorzucę jednak Real z handi bo lepszy kurs niż na bramkę Ronaldo i będzie do wygrania 2260 z tysiąca :)

Chociaż jednak trochę się boję, że Lipsk nastrzela...

0

Potrzebuję pewniaka do kuponu, oprócz tego że CR strzeli bramkę. Co polecacie? (mogą być niskie kursy)

0

Dołączam się do prośby.

0

Gdybyś na chwilę przestał rzucać mierną ironią, a zastanowiłbyś się nad tym za jakimi drużynami będziemy grać to doszedłbyś do wniosku, że to wcale nie jest dobre losowanie. Nie rozumiem bagatelizowania Senegalu i Japonii.

3

Najlepsza drużyna Afryki, najlepsza drużyna Azji i jedna z najlepszych drużyn Ameryki Płd - uważasz że to dobre losowanie? Wszystkie te drużyny zjadają Polskę pod względem motorycznym i wytrzymałościowym i tylko taktycznie jesteśmy w stanie zrobić przewagę.

0

Ja bym aż tak nie liczył na tę przewagę.

0

Mam propozycję: jest temat o MŚ to może piszmy tam zamiast na La Rambli :)

13

Prawdę mówiąc polska grupa jest tak wyrównana, że każdy może z niej awansować.

1

Tego też nigdy nie zrozumiem, dlaczego nowy zawodnik z marszu dostaje więcej niż ikony będące w klubie od 15 lat i dłużej.

0

A to Hazard jest jakimś wyznacznikiem?

0

o 15:20 zaczyna się transmisja.

20

Oszaleli z tą ceną za Coutinho.

0

Najgorzej...

0

Tego nie znałem :)

1

Biednemu zawsze wiatr w oczy i gałęzią przez ryj.

0

Nie potrzebujemy kolejnego dreptacza tylko dzika, który rozrusza drewniane towarzystwo w pomocy.

1

Tak.

4

Betis na 3:4, dawać jeszcze dwie.

Dobra, nie było tematu.

2

Nie wiem co ten Betis odpierdzielił, ale wtapia mi kupon niepierwszy już raz.

1

Dokładnie, przydałby się ktoś młody, perspektywiczny, pracowity i w rytmie meczowym.

0

Jak dla mnie Najlepszy jest jedną z lepszych produkcji w ostatnich miesiącach.

0

Dlaczego paradoksalnie?

29

Warto dodać, że Mister Nice Guy w całej karierze nie obejrzał ani jednej kartki.

0

A jakiś krótki komentarz do gry każdego z nich? ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?