0

Chyba mówisz o bramce w Realu.

8

Dlaczego?

2

Mam dokładnie tak samo :)

0

Runners-up grają pierwsze mecze u siebie?

0

Hahahha, no się porobiło.

0

Hahahahha

1

Jesteś uczniem, czy nauczycielem?

Edit: w sumie gdybyś był nauczycielem to nie napisałbyś "Polskim".

0

Filmu nie oglądałem, ale proces powstawania tej kawy znam ;)

1

Nie za dużo tych wyjazdów? Potem będzie sporo zaległości w szkole do odrabiania ;)

Btw, fajne fotki.

4

Jeśli masz nieograniczny budżet to spróbuj kaw Blue Mountain i Kopi Luwak

3

0

Spoko, żartowałem :)

2

Widać, że jeszcze nie przechodził ;)

2

Ależ bym chciał zobaczyć dzisiaj Roberto w pomocy... Niestety obawiam się, że Valverde znów wystawi go na prawej obronie a w pomocy zagra trio magików Rakitić, Gomes i Paulinho.

0

Ok, czyli loteriada.

0

a skaczą w ogóle?

0

Świerczok drugi hat-trick z rzędu?

0

Twój?

0

Po co, skoro i tak żadnemu z nich nie da szansy. Model Cantery został porzucony już dawno. To śmieszne żeby taki zawodnik jak Palencia nie miał jeszcze okazji zadebiutować w pierwszym zespole.

4

Dajmy mu jeszcze trochę czasu.

1

Wydaje mi się, że Mbappe szybko zweryfikuje marzenia Neymara o złotej piłce, zwłaszcza, że wydaje się mieć dużo lepiej poukładane w głowie niż Brazylijczyk.

0

Pewnie Neymar albo Mbappe, ze wskazaniem na tego drugiego.

13

To po części wynika z tego, że od dawna wygrywają ciągle Ci sami zawodnicy. Mam wrażenie, że kiedy CR7 zakończy karierę to dalej będą na niego głosować.

6

Za rok Messi dostanie Złotą Piłkę i będzie ok. Nie ma co rozpaczać.

1

Zobaczymy, na pewno nie zagram za taką stawkę jak wczoraj ;)

0

O której te mecze?

3

Pierwszy komentarz: 16 stycznia 2009, 19:53. Konto zakładałem jeszcze z rok wcześniej.

0

Spróbuję to zagrać.

1

W tym roku już tylko czarny chleb i czarna kawa...

46

No nie siadło wczoraj nic... w tym roku świąt nie będzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?