JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chyba mówisz o bramce w Realu.
8
Dlaczego?
2
Mam dokładnie tak samo :)
0
Runners-up grają pierwsze mecze u siebie?
0
Hahahha, no się porobiło.
0
Hahahahha
1
Jesteś uczniem, czy nauczycielem?
Edit: w sumie gdybyś był nauczycielem to nie napisałbyś "Polskim".
0
Filmu nie oglądałem, ale proces powstawania tej kawy znam ;)
1
Nie za dużo tych wyjazdów? Potem będzie sporo zaległości w szkole do odrabiania ;)
Btw, fajne fotki.
4
Jeśli masz nieograniczny budżet to spróbuj kaw Blue Mountain i Kopi Luwak
3
Polecam:
https://www.pozegnanie.com/
0
Spoko, żartowałem :)
2
Widać, że jeszcze nie przechodził ;)
2
Ależ bym chciał zobaczyć dzisiaj Roberto w pomocy... Niestety obawiam się, że Valverde znów wystawi go na prawej obronie a w pomocy zagra trio magików Rakitić, Gomes i Paulinho.
0
Ok, czyli loteriada.
0
a skaczą w ogóle?
0
Świerczok drugi hat-trick z rzędu?
0
Twój?
0
Po co, skoro i tak żadnemu z nich nie da szansy. Model Cantery został porzucony już dawno. To śmieszne żeby taki zawodnik jak Palencia nie miał jeszcze okazji zadebiutować w pierwszym zespole.
4
Dajmy mu jeszcze trochę czasu.
1
Wydaje mi się, że Mbappe szybko zweryfikuje marzenia Neymara o złotej piłce, zwłaszcza, że wydaje się mieć dużo lepiej poukładane w głowie niż Brazylijczyk.
0
Pewnie Neymar albo Mbappe, ze wskazaniem na tego drugiego.
13
To po części wynika z tego, że od dawna wygrywają ciągle Ci sami zawodnicy. Mam wrażenie, że kiedy CR7 zakończy karierę to dalej będą na niego głosować.
6
Za rok Messi dostanie Złotą Piłkę i będzie ok. Nie ma co rozpaczać.
1
Zobaczymy, na pewno nie zagram za taką stawkę jak wczoraj ;)
0
O której te mecze?
3
Pierwszy komentarz: 16 stycznia 2009, 19:53. Konto zakładałem jeszcze z rok wcześniej.
0
Spróbuję to zagrać.
1
W tym roku już tylko czarny chleb i czarna kawa...
46
No nie siadło wczoraj nic... w tym roku świąt nie będzie.