JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Może sprzedadzą Suareza.
0
No i super.
2
Ok, to jeden raz na te pół roku zbierz kilka newsów i zamieść je w jednym komentarzu zamiast spamować.
1
Mama Ci nie mówiła, że nie należy wierzyć we wszystko co jest napisane w internecie?
0
W ten sposób chciałem podkreślić absurdalność całej tej wypowiedzi.
0
Tak coś mi właśnie zapachniało google translatorem. Grunt, że coś się dzieje.
0
Co to za firma SPORT?
0
Przejdę się jeszcze po sklepach i może gdzieś się uda taniej zobaczyć, a jak nie to pewnie pójdę do Sizzera albo innego Sneakersa.
64
Tymczasem Messi imprezuje do 6 rano, wciąga kilometry koksu, a na treningach śpi na ławce.
Śmiech.
35
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/26195750_1201020513361435_8781048195750740362_n.jpg?oh=e52402f9b501090df6433095b1142efa&oe=5AC1EF2A
1
Myślałem, że uda się gdzieś taniej dostać, no ale jednak będzie trzeba sięgnąć głębiej do kieszeni.
0
A to ciekawe, że Besiktas wolał niższa ofertę.
2
Manchester City representatives have sat down with Samuel Umtiti and presented the club's project to him; player has asked for thinking time. [@GFFN via l'équipe]
Manchester City want Umtiti; his release clause is only €60 million. After Barça renew Sergi Roberto's contract, Barça will move their attention to Umtiti. [l'équipe]
0
Tosun jest świetny, strzela dużo bramek w rozgrywkach europejskich i w lidze tureckiej i mam nadzieję, że się odnajdzie na wyspach.
0
43
1
Nie byłoby stać, bo nie wszystkie pieniądze ze sprzedaży Neymara poszły na transfery.
0
Nie są tragiczne.
0
Gdzie najtaniej kupię buty Nike Air Force 1 low całe białe, bo patrzę na ceneo i nie ma mojego rozmiaru niestety...
0
Nike tak, Barcelona nie. Tylko około 10% ceny koszulki trafia do kasy klubu.
4
Oby nie na długo! ;)
0
Jakiś szerszy kontekst możesz dać?
2
Niesamowity zjazd zaliczył, ale zawsze był leniem tak jak Ben Arfa.
0
Film jest rewelacyjny, gorąco polecam. I nie trzeba wcześniej zagłębiać się w biografię głównego bohatera żeby wszystko rozumieć :)
Jeden z lepszych polskich filmów jaki wyszedł w ostatnim czasie.
1
To wiem, ale mam nadzieję, że uda się wynegocjować lepsze warunki.
0
Całkiem duża szansa, że wejdzie.
0
Sam nie wiem co sądzić o tym transferze... Mam tylko nadzieję, że nie będzie za bardzo przepłacony.
1
Po wygoglowaniu stwierdzam, że niespecjalnie mi się podoba, w dodatku sztuczna jak większość celebrytek.
0
Żadnego gola z rzutu wolnego? Ciekawe.
Poza tym, jak mamy strzelać zza pola karnego, skoro drużyny z którymi gramy zazwyczaj murują się na linii pola karnego?
0
Podrzuć mi też na priv jak możesz :)
1
Ale nikt tak nie stosuje no shoot shotów jak CR7 ;)