0

Może sprzedadzą Suareza.

0

No i super.

2

Ok, to jeden raz na te pół roku zbierz kilka newsów i zamieść je w jednym komentarzu zamiast spamować.

1

Mama Ci nie mówiła, że nie należy wierzyć we wszystko co jest napisane w internecie?

0

W ten sposób chciałem podkreślić absurdalność całej tej wypowiedzi.

0

Tak coś mi właśnie zapachniało google translatorem. Grunt, że coś się dzieje.

0

Co to za firma SPORT?

0

Przejdę się jeszcze po sklepach i może gdzieś się uda taniej zobaczyć, a jak nie to pewnie pójdę do Sizzera albo innego Sneakersa.

64

Tymczasem Messi imprezuje do 6 rano, wciąga kilometry koksu, a na treningach śpi na ławce.

Śmiech.

1

Myślałem, że uda się gdzieś taniej dostać, no ale jednak będzie trzeba sięgnąć głębiej do kieszeni.

0

A to ciekawe, że Besiktas wolał niższa ofertę.

2

Manchester City representatives have sat down with Samuel Umtiti and presented the club's project to him; player has asked for thinking time. [@GFFN via l'équipe]

Manchester City want Umtiti; his release clause is only €60 million. After Barça renew Sergi Roberto's contract, Barça will move their attention to Umtiti. [l'équipe]

0

Tosun jest świetny, strzela dużo bramek w rozgrywkach europejskich i w lidze tureckiej i mam nadzieję, że się odnajdzie na wyspach.

0

43

1

Nie byłoby stać, bo nie wszystkie pieniądze ze sprzedaży Neymara poszły na transfery.

0

Nie są tragiczne.

0

Gdzie najtaniej kupię buty Nike Air Force 1 low całe białe, bo patrzę na ceneo i nie ma mojego rozmiaru niestety...

0

Nike tak, Barcelona nie. Tylko około 10% ceny koszulki trafia do kasy klubu.

4

Oby nie na długo! ;)

0

Jakiś szerszy kontekst możesz dać?

2

Niesamowity zjazd zaliczył, ale zawsze był leniem tak jak Ben Arfa.

0

Film jest rewelacyjny, gorąco polecam. I nie trzeba wcześniej zagłębiać się w biografię głównego bohatera żeby wszystko rozumieć :)

Jeden z lepszych polskich filmów jaki wyszedł w ostatnim czasie.

1

To wiem, ale mam nadzieję, że uda się wynegocjować lepsze warunki.

0

Całkiem duża szansa, że wejdzie.

0

Sam nie wiem co sądzić o tym transferze... Mam tylko nadzieję, że nie będzie za bardzo przepłacony.

1

Po wygoglowaniu stwierdzam, że niespecjalnie mi się podoba, w dodatku sztuczna jak większość celebrytek.

0

Żadnego gola z rzutu wolnego? Ciekawe.

Poza tym, jak mamy strzelać zza pola karnego, skoro drużyny z którymi gramy zazwyczaj murują się na linii pola karnego?

0

Podrzuć mi też na priv jak możesz :)

1

Ale nikt tak nie stosuje no shoot shotów jak CR7 ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?