La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1436 Culés

5

Tosun na przejść z Besiktasu do Evertonu za ponad 20 milionów euro. Prezydent tureckiego klubu wybiera się dziś do Anglii. [Paul Joyce]

Pozycja inna, ale może w ten sposób uruchomią jakieś fundusze na transfer Ardy.

0

@hen0x Tosun jest świetny, strzela dużo bramek w rozgrywkach europejskich i w lidze tureckiej i mam nadzieję, że się odnajdzie na wyspach.

0

@JimMorrisonFCB Ponoć miał także ofertę z Chin opiewającą na 35 milionów euro, ale klub się nie zgodził.

0

@hen0x A to ciekawe, że Besiktas wolał niższa ofertę.

0

@JimMorrisonFCB Tak z ciekawości dlaczego to prezydent Besiktasu leci do Anglii a nie odwrotnie?

1

@JimMorrisonFCB O ofercie z Chin też ponoć informował prezydent. Zrobił to przed wyjazdem do Anglii, żeby zapewne wynegocjować więcej. :P

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?