0

Łbem w sznur.

12

Vermaelen - Profesor

3

Nie tym razem, ale też figuruje na liście moich prywatnych leków "refundowanych" ;)

0

Aktualnie po gripexie, aspirynie, witaminie C i innych wynalazkach ;)

106

Barcelono!
Ty jesteś jak Ambrozja!
Ile Cię trzeba cenić ten tylko się dowie, kto oglądał rewanż z PSG w ubiegłym sezonie,
Dziś piękność Twą w całej swej ozdobie widzę i opisuję, bo kocham się w Tobie

Jak ja kocham ten Klub :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

W sumie racja, ale można zaryzykować.

0

Maldini, Nesta, Puyol, Lahm, Zambrotta, Koeman, Pasarella, Ayala, Hierro, Alba, De Boer x2 - paru niezłych białych by się znalazło...

4

Zapytaj kiedy ostatnio angielski klub wygrał coś w Europie, przy okazji możesz podpytać jakiej narodowości piłkarze najlepiej radzą sobie na Wyspach i skąd najczęściej tam przechodzą.

0

A to znam i stosuję, dzisiaj pewnie na noc sobie zrobię :)

0

Pić czy płukać?

0

Wszystkich sposobów na raz pewnie nie wypróbuję ;) ale dziękuję wszystkim za pomoc. Syrop z cebuli chyba nawet jeszcze mam.

0

Jakieś sprawdzone sposoby na przeziębienie (katar, kaszel, ból gardła i głowy, ogólne osłabienie, temperatury brak) ?

0

Mogli sprzedać, kiedy jeszcze coś grał... no, ale niestety jest jak jest.

0

Przypomina mi to nieudane tatuaże.

0

Lacoste Red - ciekawy, świeży i energetyczny zapach, długo się utrzymuje, nieczęsto pojawiający się na ulicach jak w przypadku np. Acqua di Gio, który de facto i tak bardzo lubię.

0

A kiedy Barcelona sprzedała kogoś z zyskiem (poza Neymarem)? Nie od dziś wiemy, że polityka sprzedażowa Barcelony to kpina, dlatego uważam że 15 mln EUR za zawodnika, który od kilku miesięcy praktycznie w ogóle nie gra, to nie jest tragedia.

52

Patrząc przez pryzmat liczby meczów rozegranych przez Ardę w ostatnich miesiącach to nie jest to zła cena.

6

Rewelacja.

0

Jak warunki? Dużo śniegu i ludzi?

0

Widziałem, myślałem że są już jakieś nowe doniesienia w tej sprawie.

59

"kwestia godzin" , "było"

0

Co z tą Miną? Przechodzi, czy nie przechodzi, bo żadnych newsów nie ma, a jak była saga transferowa pt. Coutinho to młodzi się prześcigali we wrzucaniu plotek i ploteczek z ćwierkacza.

0

Mój tata w dawnych czasach podchodził na Kasprowy z nartami na plecach i potem zjeżdżał, piękne czasy uwiecznione na slajdach. Ja może kiedyś też się wybiorę tylko odstraszają mnie te tłumy dlatego Tatry wybieram w ostatnich latach tylko jesienią. Wjeżdżałeś kolejką?

2

Miejsce Roberto jest tam gdzie wystawi go trener, a trener wystawia go na prawej obronie i to ze świetnym skutkiem, więc stety albo niestety Roberto najprawdopodobniej zagości na prawej obronie na dłużej. Dodając jeszcze do tego ewentualny awans Palencii (chociaż ja w to specjalnie nie wierzę) do pierwszego zespołu oraz rozwój Semedo to nie wydaje mi się żeby ta pozycja wymagała wzmocnienia.

10

Po co chcesz wzmacniać prawą obronę?

7

Obawiam się, że Roberto już nigdy nie zagra w pomocy, więc jednak ustawiłbym go na prawej obronie a w pomocy postawił na Rakiticia.

28

Uwierz mi, 6 cm robi różnicę (nie tylko na boisku).

56

Griezmann ma 170 cm? Skurczył się w praniu czy co?

4

Nie wiedziałem czego teraz posłuchać - teraz już wiem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?