JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Łbem w sznur.
12
Vermaelen - Profesor
3
Nie tym razem, ale też figuruje na liście moich prywatnych leków "refundowanych" ;)
0
Aktualnie po gripexie, aspirynie, witaminie C i innych wynalazkach ;)
106
Barcelono!
Ty jesteś jak Ambrozja!
Ile Cię trzeba cenić ten tylko się dowie, kto oglądał rewanż z PSG w ubiegłym sezonie,
Dziś piękność Twą w całej swej ozdobie widzę i opisuję, bo kocham się w Tobie
Jak ja kocham ten Klub :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
W sumie racja, ale można zaryzykować.
0
Maldini, Nesta, Puyol, Lahm, Zambrotta, Koeman, Pasarella, Ayala, Hierro, Alba, De Boer x2 - paru niezłych białych by się znalazło...
4
Zapytaj kiedy ostatnio angielski klub wygrał coś w Europie, przy okazji możesz podpytać jakiej narodowości piłkarze najlepiej radzą sobie na Wyspach i skąd najczęściej tam przechodzą.
0
A to znam i stosuję, dzisiaj pewnie na noc sobie zrobię :)
0
Pić czy płukać?
0
Wszystkich sposobów na raz pewnie nie wypróbuję ;) ale dziękuję wszystkim za pomoc. Syrop z cebuli chyba nawet jeszcze mam.
0
Jakieś sprawdzone sposoby na przeziębienie (katar, kaszel, ból gardła i głowy, ogólne osłabienie, temperatury brak) ?
0
Mogli sprzedać, kiedy jeszcze coś grał... no, ale niestety jest jak jest.
0
Przypomina mi to nieudane tatuaże.
0
Lacoste Red - ciekawy, świeży i energetyczny zapach, długo się utrzymuje, nieczęsto pojawiający się na ulicach jak w przypadku np. Acqua di Gio, który de facto i tak bardzo lubię.
0
A kiedy Barcelona sprzedała kogoś z zyskiem (poza Neymarem)? Nie od dziś wiemy, że polityka sprzedażowa Barcelony to kpina, dlatego uważam że 15 mln EUR za zawodnika, który od kilku miesięcy praktycznie w ogóle nie gra, to nie jest tragedia.
52
Patrząc przez pryzmat liczby meczów rozegranych przez Ardę w ostatnich miesiącach to nie jest to zła cena.
6
Rewelacja.
0
Jak warunki? Dużo śniegu i ludzi?
0
Widziałem, myślałem że są już jakieś nowe doniesienia w tej sprawie.
59
"kwestia godzin" , "było"
0
Co z tą Miną? Przechodzi, czy nie przechodzi, bo żadnych newsów nie ma, a jak była saga transferowa pt. Coutinho to młodzi się prześcigali we wrzucaniu plotek i ploteczek z ćwierkacza.
0
Mój tata w dawnych czasach podchodził na Kasprowy z nartami na plecach i potem zjeżdżał, piękne czasy uwiecznione na slajdach. Ja może kiedyś też się wybiorę tylko odstraszają mnie te tłumy dlatego Tatry wybieram w ostatnich latach tylko jesienią. Wjeżdżałeś kolejką?
2
Miejsce Roberto jest tam gdzie wystawi go trener, a trener wystawia go na prawej obronie i to ze świetnym skutkiem, więc stety albo niestety Roberto najprawdopodobniej zagości na prawej obronie na dłużej. Dodając jeszcze do tego ewentualny awans Palencii (chociaż ja w to specjalnie nie wierzę) do pierwszego zespołu oraz rozwój Semedo to nie wydaje mi się żeby ta pozycja wymagała wzmocnienia.
10
Po co chcesz wzmacniać prawą obronę?
7
Obawiam się, że Roberto już nigdy nie zagra w pomocy, więc jednak ustawiłbym go na prawej obronie a w pomocy postawił na Rakiticia.
28
Uwierz mi, 6 cm robi różnicę (nie tylko na boisku).
56
Griezmann ma 170 cm? Skurczył się w praniu czy co?
4
Nie wiedziałem czego teraz posłuchać - teraz już wiem.