JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dobrze wiedzieć, jak następnym razem wpadnie mi do jeziora to zrobię tak jak mówisz.
71
https://pbs.twimg.com/media/DVN2pAJWsAEKocm.jpg:large
Hipokryzja Marki po raz kolejny.
0
W sensie, że też by działał gdyby nie leżał w ryżu?
8
Ja bym jeszcze zerwał wszelkie kontakty, zapuścił brodę i uciekł do Meksyku hodować mustangi.
0
Mój stary Samsung w ten sposób został uratowany, więc nie do końca zgodzę się, że to mit. Być może nowszych telefonów nie da się w ten sposób reanimować, ale starsze jak najbardziej.
0
Nie każdy spędza wakacje na Atacamie.
0
Ładnie wyszły.
0
Sam robiłeś te zdjęcia?
0
3 lata nawet
0
cda, popcorn time
18
Zamień "w" z "f".
17
Jedyną interwencją w takiej sytuacji powinno być zepchnięcie w przepaść i nasłuchiwanie gruchnięcia o skały.
1
Nie po to też został kupiony żeby wychodzić w najważniejszych meczach w podstawowym składzie, zwłaszcza na początku swojej przygody z Barceloną i europejską piłką w ogóle.
0
Nie wiem czy debiut Miny w takim meczu to dobry pomysł.
0
Prędzej zagra tam Busquets.
0
Niedobrze... To będzie wielka próba dla Vermaelena.
0
Przywoływanie tego "żartu" przy każdej możliwej okazji to rzeczywiście przykład ogarniania.
0
Kiedy ostatnio widziałeś nurkowanie Alby? Btw, Suarez nie ma startu do Ronaldo jeśli chodzi o nury w polu karnym.
1
Super skład, Roberto idealnie będzie się uzupełniał na prawej stronie z Semedo.
0
Tymczasem Ramsey hat-trick dziś...
11
34 letni Pazzini w debiucie wyrobil 50% Benzemy z sezonu.
1
Faktycznie, minimalnie ją cofnął przed kontaktem i to go pewnie uratowało przed czerwem.
0
Mogła być czerwona, ostre niebezpieczne wejście wyprostowaną nogą, chociaż nie było to celowe.
3
popraw to, proszę.
5
Umtiti czyści lepiej niż Fairy i Vizir razem wzięte.
3
Imprezuj w tygodniu po szkole.
2
Ładnie zmieściłeś herb Girony.
12
Doba ma 24 godziny, można pogodzić jedno i drugie ;)
0
Jest zestresowany, a to niestety dobre środowisko do łapania kontuzji.
1
Dzięki za rekomendację, pewnie się wybiorę :)