1

Dobrze wiedzieć, jak następnym razem wpadnie mi do jeziora to zrobię tak jak mówisz.

71

0

W sensie, że też by działał gdyby nie leżał w ryżu?

8

Ja bym jeszcze zerwał wszelkie kontakty, zapuścił brodę i uciekł do Meksyku hodować mustangi.

0

Mój stary Samsung w ten sposób został uratowany, więc nie do końca zgodzę się, że to mit. Być może nowszych telefonów nie da się w ten sposób reanimować, ale starsze jak najbardziej.

0

Nie każdy spędza wakacje na Atacamie.

0

Ładnie wyszły.

0

Sam robiłeś te zdjęcia?

0

3 lata nawet

0

cda, popcorn time

18

Zamień "w" z "f".

17

Jedyną interwencją w takiej sytuacji powinno być zepchnięcie w przepaść i nasłuchiwanie gruchnięcia o skały.

1

Nie po to też został kupiony żeby wychodzić w najważniejszych meczach w podstawowym składzie, zwłaszcza na początku swojej przygody z Barceloną i europejską piłką w ogóle.

0

Nie wiem czy debiut Miny w takim meczu to dobry pomysł.

0

Prędzej zagra tam Busquets.

0

Niedobrze... To będzie wielka próba dla Vermaelena.

0

Przywoływanie tego "żartu" przy każdej możliwej okazji to rzeczywiście przykład ogarniania.

0

Kiedy ostatnio widziałeś nurkowanie Alby? Btw, Suarez nie ma startu do Ronaldo jeśli chodzi o nury w polu karnym.

1

Super skład, Roberto idealnie będzie się uzupełniał na prawej stronie z Semedo.

0

Tymczasem Ramsey hat-trick dziś...

11

34 letni Pazzini w debiucie wyrobil 50% Benzemy z sezonu.

1

Faktycznie, minimalnie ją cofnął przed kontaktem i to go pewnie uratowało przed czerwem.

0

Mogła być czerwona, ostre niebezpieczne wejście wyprostowaną nogą, chociaż nie było to celowe.

3

popraw to, proszę.

5

Umtiti czyści lepiej niż Fairy i Vizir razem wzięte.

3

Imprezuj w tygodniu po szkole.

2

Ładnie zmieściłeś herb Girony.

12

Doba ma 24 godziny, można pogodzić jedno i drugie ;)

0

Jest zestresowany, a to niestety dobre środowisko do łapania kontuzji.

1

Dzięki za rekomendację, pewnie się wybiorę :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?