1

jakoś w pierwszej rundzie nie zawalił. Zresztą takie tanie prowokacje to możesz uprawiać na onecie a nie tutaj.

1

U mnie właśnie na odwrót.

4

Super Stefan, słabo Stephan!

1

Brawo Maciek!

0

Klasa! Brawo Kamil, skok godny Mistrza Olimpijskiego.

Podobnie jak Wellinger :)

1

Brawo Dawid! Kapitalny skok!

0

Brąz.

2

Norwegia poza zasięgiem.

0

Już sprawdziłem, ale przez chwilę byłem mocno zdziwiony.

1

Nieśmiało przypominam się wiesz z czym, ale nie ma pośpiechu :)

10

Fred? TEN Fred?

1

Szkoda, że ten strzał Nahuela z pierwszej połowy wylądował na poprzeczce... Niemniej chłopak ładnie się pokazał i trzeba mu się bacznie przyglądać w przyszłości.

0

Ok, dzięki za informację :)

1

Arsenal de Sarandi pewnie. A obstawiałeś wczoraj czerwone kartki w tym słynnym już meczu ligi brazylijskiej? ;)

3

Niezły maraton, jeszcze jakby ktoś ważny im wypadł to mogiła.

2

Żebyś tylko nie pękł ;)

1

Ja na razie nawet żyję, a tu już południe. Byle do 16

0

Chodzi głównie o program, który będzie chronił przed wirusami przy wchodzeniu na różne strony, bo czasem człowiek gdzieś nieświadomie wejdzie a potem jest problem.

9

Nawet jedna strzelona bramka w Londynie będzie sukcesem przed rewanżem na Camp Nou.

0

To jest ten sam poziom kreatywności jaką mieli redaktorzy Marki przy pamiętnym "wymazywaniu" zawodnika przy spalonym.

1

https://www.youtube.com/watch?time_continue=30&v=F9aGEHWoXcg - tylko dla ludzi o mocnych nerwach.

0

Racja, jak mogłem zapomnieć.

0

Akurat z COMODO mam złe doświadczenia, bo to dziadostwo blokowało różne serwisy z filmami i ciężko było go odinstalować.

45

I pierwsze 5 dni przed...

27

19

Chyba, że chodzi o Espanyol.

0

Dzień dobry, jakie bezpłatne programy antywirusowe polecacie?

98

Hahahahahahaha, dzięki za poprawę humoru.

0

Świat się kończy, czas umierać.

0

W złą godzinę to napisałem ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?