7

Mecz, w którym Lahoz czegoś nie odpierdzieli to mecz stracony.

1

A jeszcze był Aguero.

4

Dlatego trzeba siedzieć do wiosny.

0

Jakiś czas temu przy okazji prezentacji Coutinho pojawił się temat takich fajnych kurtek w kolorze blaugrana, czy ktoś mógłby poratować linkiem do sklepu, gdzie mógłbym nabyć takową?

4

Świetny pomysł! :)

1

Zapominasz, że w każdym meczu w którym zagrał Vermaelen pokazywał się naprawdę z dobrej strony i nie rozumiem dlaczego młody, nieograny w Europie Mina ma stać wyżej w hierarchii niż doświadczony Belg.

10

A skąd pewność, że Griezmann, największa gwiazda Atletico i reprezentacji Francji, będzie chciał być rotowany?

13

Ten artykuł to prawdziwy kunszt Magdy. Lubię do niego wracać, choć w tych okolicznościach czynię to ze smutkiem.

0

Sprzedać samochód.

41

Jeden z najlepszych transferów ostatnich lat jeżeli chodzi o stosunek ceny do jakości.

38

Dobrze byłoby wyłączyć możliwość dodawania komentarzy pod tym smutnym newsem.

0

O nie :( Strasznie smutna wiadomość na wieczór...

14

Remis byłby dla mnie wystarczający.

1

Gratuluję :)

0

Chyba nie stawiałeś na Espanyol przed meczem ;)

33

Uwielbiam w ten sposób przegrywać kupony.

0

Czyli po kuponie.

0

To widzę, ale jak wygląda gra?

0

Jak gra Legia? Jest szansa, że coś wciśnie?

1

Ewentualnie Dani Alves.

2

Miałem kiedyś przyjemność podróżować takim tylko w wersji fastback - niezapomniane przeżycie...

2

Jak np tutaj:

I see a little silhouetto of a man,
Scaramouche, Scaramouche, will you do the Fandango?
Thunderbolt and lightning,
Very, very frightening me.
(Galileo) Galileo.
(Galileo) Galileo,
Galileo Figaro
Magnifico-o-o-o-o.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Pewnie będzie to dla Ciebie szokiem, ale ja myślę, że to wina kierowcy.

2

A mi się ten film bardzo podobał, zwłaszcza że nie była to typowo amerykańska produkcja z przewidywalnym przebiegiem wydarzeń. Jeśli chcesz iść na coś innego to polecam Disaster Artist.

Na pewno bardziej ambitna pozycja niż jakieś Pitbulle i inne filmy pornograficzne.

27

Widziałem to już dziesiątki razy...



I nadal mi się nie nudzi ;)

0

A samolotem z Radomia z przesiadką?

1

Po pierwsze, ostatni mecz graliśmy z Gironą, która zdjęła przed nami majtki, po drugie graliśmy czterema ofensywnymi zawodnikami, a nie pięcioma.

0

Za dużo ofensywnych zawodników, poza tym Messi od dawna nie gra już tak wysoko.

0

29 lat to 2 lata mniej niż Suarez ma teraz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?