JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Mecz, w którym Lahoz czegoś nie odpierdzieli to mecz stracony.
1
A jeszcze był Aguero.
4
Dlatego trzeba siedzieć do wiosny.
0
Jakiś czas temu przy okazji prezentacji Coutinho pojawił się temat takich fajnych kurtek w kolorze blaugrana, czy ktoś mógłby poratować linkiem do sklepu, gdzie mógłbym nabyć takową?
4
Świetny pomysł! :)
1
Zapominasz, że w każdym meczu w którym zagrał Vermaelen pokazywał się naprawdę z dobrej strony i nie rozumiem dlaczego młody, nieograny w Europie Mina ma stać wyżej w hierarchii niż doświadczony Belg.
10
A skąd pewność, że Griezmann, największa gwiazda Atletico i reprezentacji Francji, będzie chciał być rotowany?
13
Ten artykuł to prawdziwy kunszt Magdy. Lubię do niego wracać, choć w tych okolicznościach czynię to ze smutkiem.
0
Sprzedać samochód.
41
Jeden z najlepszych transferów ostatnich lat jeżeli chodzi o stosunek ceny do jakości.
38
Dobrze byłoby wyłączyć możliwość dodawania komentarzy pod tym smutnym newsem.
0
O nie :( Strasznie smutna wiadomość na wieczór...
14
Remis byłby dla mnie wystarczający.
1
Gratuluję :)
0
Chyba nie stawiałeś na Espanyol przed meczem ;)
33
Uwielbiam w ten sposób przegrywać kupony.
0
Czyli po kuponie.
0
To widzę, ale jak wygląda gra?
0
Jak gra Legia? Jest szansa, że coś wciśnie?
1
Ewentualnie Dani Alves.
2
Miałem kiedyś przyjemność podróżować takim tylko w wersji fastback - niezapomniane przeżycie...
2
Jak np tutaj:
I see a little silhouetto of a man,
Scaramouche, Scaramouche, will you do the Fandango?
Thunderbolt and lightning,
Very, very frightening me.
(Galileo) Galileo.
(Galileo) Galileo,
Galileo Figaro
Magnifico-o-o-o-o.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Pewnie będzie to dla Ciebie szokiem, ale ja myślę, że to wina kierowcy.
2
A mi się ten film bardzo podobał, zwłaszcza że nie była to typowo amerykańska produkcja z przewidywalnym przebiegiem wydarzeń. Jeśli chcesz iść na coś innego to polecam Disaster Artist.
Na pewno bardziej ambitna pozycja niż jakieś Pitbulle i inne filmy pornograficzne.
27
Widziałem to już dziesiątki razy...
I nadal mi się nie nudzi ;)
0
A samolotem z Radomia z przesiadką?
1
Po pierwsze, ostatni mecz graliśmy z Gironą, która zdjęła przed nami majtki, po drugie graliśmy czterema ofensywnymi zawodnikami, a nie pięcioma.
0
Za dużo ofensywnych zawodników, poza tym Messi od dawna nie gra już tak wysoko.
0
29 lat to 2 lata mniej niż Suarez ma teraz.