JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Tak
1
Chyba najgorsza ;)
0
Bayern nie musi już nic ;)
1
Ostatecznie coś takiego skleiłem:
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDE4NDcxODQ1NjgwMDprnhY%2FxYoJxVUofz4%3D&kind=MAIN
0
Dałem już Romę, teraz jeszcze coś z Utd i mecze środowe.
0
Socjopato, co proponujesz grać w meczu Utd z Sevilla?
0
Zdążyłeś?
1
Może niekoniecznie mało znane, ale lubiane - orzechówka z mlekiem, tzw. monte. Z tegorocznego wyjazdu w góry mocno zapadła mi tez w pamięć żołądkowa gorzka z piwem.
2
0
Jeszcze parę minut, też czekam ;)
0
Jutro wszyscy zapłacą Kamilowi rachunek ;)
0
Dwie klasy wyżej od pozostałych, piękny skok!
0
Czy ktoś jest w stanie mi wyjaśnić dlaczego za tak daleki skok, wyładowany pięknym telemarkiem, sędzia z Niemiec daje Stochowi tylko 18,5?
0
Przynajmniej wszystkim solidarnie wtopi ;) To może ja zacznę:
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDM4NDcxNjUzNzkwMDojJCKbmNWlzUpockA%3D&kind=MAIN
1
Panie i Panowie, jakie typy na dziś?
0
Dzięki za informację, może wypróbuję :)
0
Właśnie tam patrzyłem, ale byłem ciekaw osób, które to już piły ;)
0
Pił ktoś może piwa Deer Bear Big Papa i Rogi Boruty? Jak oceniacie?
2
Chciałbym awansu Romy i Sevilli, ale przypuszczam, że niestety United wyjdzie zwycięsko ze starcia z Hiszpanami.
4
Zdecydowanie Najlepszy - jedna z najlepszych polskich produkcji ostatnich lat.
1
Szczęście to nie wysokie saldo na koncie.
2
Głowa, głowa i jeszcze raz głowa. Tak samo jest w tenisie. Mam wielu znajomych, którym na treningu wszystko wchodzi, a jak przychodzi do turnieju to hebel w ręce.
0
Dzięki :)
0
Ja też nie :) Zawsze jakoś zapomniałem obejrzeć :)
0
Dzięki, obejrzę :)
1
Wygląda na to, że oglądałeś już wszystko ;)
0
Wiek Adaline jest spoko, przypadkowo oglądałem podczas podróży autokarem i polecam, to samo Trainspotting, który dodatkowo ma genialną ścieżkę dźwiękową.
0
Las Vegas Parano - nie oglądałem jeszcze, ale przymierzam się do niego, podobno świetny film.
5
D'Alessandro jeszcze gra? Pamiętam jak jeszcze grał w Wolfsburgu, nieprzeciętny talent, niestety głowa nie nadążała za umiejętnościami...
2
Ciekawe jaki jest kurs, że strzeli bramkę, myślę że warto byłoby spróbować.