1

Tak

1

Chyba najgorsza ;)

0

Bayern nie musi już nic ;)

0

Dałem już Romę, teraz jeszcze coś z Utd i mecze środowe.

0

Socjopato, co proponujesz grać w meczu Utd z Sevilla?

0

Zdążyłeś?

1

Może niekoniecznie mało znane, ale lubiane - orzechówka z mlekiem, tzw. monte. Z tegorocznego wyjazdu w góry mocno zapadła mi tez w pamięć żołądkowa gorzka z piwem.

2

0

Jeszcze parę minut, też czekam ;)

0

Jutro wszyscy zapłacą Kamilowi rachunek ;)

0

Dwie klasy wyżej od pozostałych, piękny skok!

0

Czy ktoś jest w stanie mi wyjaśnić dlaczego za tak daleki skok, wyładowany pięknym telemarkiem, sędzia z Niemiec daje Stochowi tylko 18,5?

1

Panie i Panowie, jakie typy na dziś?

0

Dzięki za informację, może wypróbuję :)

0

Właśnie tam patrzyłem, ale byłem ciekaw osób, które to już piły ;)

0

Pił ktoś może piwa Deer Bear Big Papa i Rogi Boruty? Jak oceniacie?

2

Chciałbym awansu Romy i Sevilli, ale przypuszczam, że niestety United wyjdzie zwycięsko ze starcia z Hiszpanami.

4

Zdecydowanie Najlepszy - jedna z najlepszych polskich produkcji ostatnich lat.

1

Szczęście to nie wysokie saldo na koncie.

2

Głowa, głowa i jeszcze raz głowa. Tak samo jest w tenisie. Mam wielu znajomych, którym na treningu wszystko wchodzi, a jak przychodzi do turnieju to hebel w ręce.

0

Dzięki :)

0

Ja też nie :) Zawsze jakoś zapomniałem obejrzeć :)

0

Dzięki, obejrzę :)

1

Wygląda na to, że oglądałeś już wszystko ;)

0

Wiek Adaline jest spoko, przypadkowo oglądałem podczas podróży autokarem i polecam, to samo Trainspotting, który dodatkowo ma genialną ścieżkę dźwiękową.

0

Las Vegas Parano - nie oglądałem jeszcze, ale przymierzam się do niego, podobno świetny film.

5

D'Alessandro jeszcze gra? Pamiętam jak jeszcze grał w Wolfsburgu, nieprzeciętny talent, niestety głowa nie nadążała za umiejętnościami...

2

Ciekawe jaki jest kurs, że strzeli bramkę, myślę że warto byłoby spróbować.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?