JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Icardi dostał powołanie i zagrał parę meczów i nic nie pokazał dlatego Sampaoli zrezygnował z powoływania go.
0
U10 wystawiło aż dwie drużyny?
1
W końcu będą białe święta.
23
Dzień jak co dzień.
2
Miały być silne.
1
I pomyśleć że gdyby ten dzban Higuain wykorzystał swoją okazję to ten mecz mógłby mieć zupełnie inny przebieg...
13
Jak dobrze się ogląda mecz Argentyny z Hiszpanią po oglądaniu występu Polski z Koreą. Zupełnie inny poziom.
21
Higuain powinien dostać dożywotni zakaz gry w reprezentacji.
5
Pazdan jeszcze nie zaczął grać a już ma trawę na twarzy, prawdziwy fighter!
0
Na pewno ma lepszy stosunek popełnionych błędów do rozegranych minut (sekund) ;)
1
Zabiłbym gościa po takim wejściu, wracaj do zdrowia.
2
No to wygląda na to, że mamy kłopot bogactwa na tej pozycji, ciekawe jak to się potoczy dalej.
1
Właśnie się zastanawiam z czego wynika to faworyzowanie Mirandy kosztem Cucu, jak jest Twoja opinia na ten temat?
5
Wykonujesz kawał świetnej roboty z tymi podsumowaniami występów Barcy B. Kto według Ciebie oprócz Aleni jest najbliżej występów w pierwszej drużynie?
0
Ronnie O'Sullivan - 1 miejsce na liście najlepszych snookerzystów, w Grudniu kończy 43 lata...
0
Lukaku, bo jest jedynym napastnikiem wśród liczących się reprezentacji, który raczej nie ma konkurencji na swojej pozycji i zagra zapewne we wszystkich meczach (jeśli zdrowie pozwoli).
0
Na XP działa dużo fajnych starych gier, które niekoniecznie muszą działać na nowszych systemach.
3
Ktoś powinien powiedzieć Nike, że im więcej pasków tym niekoniecznie lepiej.
0
Bo do tej pory nie sprawiała mi żadnych problemów i byłem z niej zadowolony.
Edit: już nieaktualne :)
0
Wie ktoś moze skąd ściągnąć dodatek Windows Vista service pack 4 bo nie mogę nigdzie znaleźć?
0
Tylko Griezmann, ewentualnie jakiś młody obrońca środkowy.
0
Nie chodzi tylko o poziom gry, ale o postawę również poza boiskiem i o klasę jaką prezentował Puyol jako człowiek.
2
Skończ się kompromitować, proszę.
0
Nie oglądam tego typu widowisk :) Gdzieś kiedyś widziałem ten tekst i mi się spodobał :)
1
Grosz do grosza...
A tak na poważnie to mam nadzieję, że dobrze wykorzystał te 2 sekundy, które zaoszczędził skracając ten wyraz.
0
Poszła pisać dalej :)
1
Komentuję żeby skorzystać w przyszłości :)
0
Jest Coutinho, który świetnie wprowadził się do zespołu, jest młody świetnie zapowiadający się Dembele, przyjdzie Griezmann, Neymar nie ma już tutaj czego szukać.
7
List napisany lapidarnym językiem, nie widzę tu nic specjalnego. Najlepszym wyjściem będzie nie odpisywać na te popłuczyny.
0
Szkoda, że ubezpieczenie pojazdu i ceny nieruchomości nie stoją już tak kolorowo jak w wymienionych przez Ciebie przykładach.