1

Icardi dostał powołanie i zagrał parę meczów i nic nie pokazał dlatego Sampaoli zrezygnował z powoływania go.

0

U10 wystawiło aż dwie drużyny?

1

W końcu będą białe święta.

23

Dzień jak co dzień.

2

Miały być silne.

1

I pomyśleć że gdyby ten dzban Higuain wykorzystał swoją okazję to ten mecz mógłby mieć zupełnie inny przebieg...

13

Jak dobrze się ogląda mecz Argentyny z Hiszpanią po oglądaniu występu Polski z Koreą. Zupełnie inny poziom.

21

Higuain powinien dostać dożywotni zakaz gry w reprezentacji.

5

Pazdan jeszcze nie zaczął grać a już ma trawę na twarzy, prawdziwy fighter!

0

Na pewno ma lepszy stosunek popełnionych błędów do rozegranych minut (sekund) ;)

1

Zabiłbym gościa po takim wejściu, wracaj do zdrowia.

2

No to wygląda na to, że mamy kłopot bogactwa na tej pozycji, ciekawe jak to się potoczy dalej.

1

Właśnie się zastanawiam z czego wynika to faworyzowanie Mirandy kosztem Cucu, jak jest Twoja opinia na ten temat?

5

Wykonujesz kawał świetnej roboty z tymi podsumowaniami występów Barcy B. Kto według Ciebie oprócz Aleni jest najbliżej występów w pierwszej drużynie?

0

Ronnie O'Sullivan - 1 miejsce na liście najlepszych snookerzystów, w Grudniu kończy 43 lata...

0

Lukaku, bo jest jedynym napastnikiem wśród liczących się reprezentacji, który raczej nie ma konkurencji na swojej pozycji i zagra zapewne we wszystkich meczach (jeśli zdrowie pozwoli).

0

Na XP działa dużo fajnych starych gier, które niekoniecznie muszą działać na nowszych systemach.

3

Ktoś powinien powiedzieć Nike, że im więcej pasków tym niekoniecznie lepiej.

0

Bo do tej pory nie sprawiała mi żadnych problemów i byłem z niej zadowolony.

Edit: już nieaktualne :)

0

Wie ktoś moze skąd ściągnąć dodatek Windows Vista service pack 4 bo nie mogę nigdzie znaleźć?

0

Tylko Griezmann, ewentualnie jakiś młody obrońca środkowy.

0

Nie chodzi tylko o poziom gry, ale o postawę również poza boiskiem i o klasę jaką prezentował Puyol jako człowiek.

2

Skończ się kompromitować, proszę.

0

Nie oglądam tego typu widowisk :) Gdzieś kiedyś widziałem ten tekst i mi się spodobał :)

1

Grosz do grosza...

A tak na poważnie to mam nadzieję, że dobrze wykorzystał te 2 sekundy, które zaoszczędził skracając ten wyraz.

0

Poszła pisać dalej :)

1

Komentuję żeby skorzystać w przyszłości :)

0

Jest Coutinho, który świetnie wprowadził się do zespołu, jest młody świetnie zapowiadający się Dembele, przyjdzie Griezmann, Neymar nie ma już tutaj czego szukać.

7

List napisany lapidarnym językiem, nie widzę tu nic specjalnego. Najlepszym wyjściem będzie nie odpisywać na te popłuczyny.

0

Szkoda, że ubezpieczenie pojazdu i ceny nieruchomości nie stoją już tak kolorowo jak w wymienionych przez Ciebie przykładach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?