JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szkoda, że ubezpieczenie pojazdu i ceny nieruchomości nie stoją już tak kolorowo jak w wymienionych przez Ciebie przykładach.
3
Formuła 1 i slalom w narciarstwie klasycznym.
2
To nawet nie o to chodzi, że "jak trwoga to do Boga" tylko o to, że niektórzy tkwią żyją w bezpodstawnym przeświadczeniu, że to oni mają rację, a wszyscy inni którzy mają inne zdanie to debile.
2
Brałem też udział w mszy podczas której odprawiane były egzorcyzmy i też szedłem tam sceptycznie nastawiony, ale po tym czego tam doświadczyłem wiem już, że to nie jest bujda. Zresztą, to nie jest miejsce na tego typu rozważania bo ani ja nie przekonam sceptyków, ani oni nie przekonają mnie, że się mylę (bo wiem czego doświadczyłem). Jeżeli ktoś utożsamia duchy ze stworami ze Scooby Doo pobrzękującymi łańcuchami, a egzorcyzmy z ludźmi latającymi po ścianach to trudno z taką osobą normalnie porozmawiać.
0
No właśnie nic nie ma wspólnego dlatego nie wiem czemu to przytoczyłeś. Być może gdybyś sam był świadkiem takiego zjawiska to zmieniłbyś zdanie.
2
No właśnie ja też brałem udział w modlitwach o uzdrowienie i od tamtej pory nie jestem tak sceptycznie nastawiony do tego typu spraw.
0
Jeżeli przez pozostałe dni odwalałbym robotę za trzech tak jak Verma w defensywie to tak, byłby ze mnie zadowolony.
4
Coś w tym jest. Skoro istnieje wiele udokumentowanych przykładów egzorcyzmów to myślę, że z duchami też jest coś na rzeczy. Ja bym nie był aż tak sceptycznie do tego nastawiony.
1
Co napisali?
0
Przy okazji polecam forum poświęcone perfumom, kopalnia wiedzy jeśli chodzi i kompozycje zapachów:
http://www.perfuforum.pl/
0
Na perfumy nie, na ładny zapach owszem.
0
https://image.ceneostatic.pl/data/products/593684/i-lacoste-red-style-in-play-woda-toaletowa-spray-125ml.jpg
https://fimgs.net/images/perfume/375x500.25780.jpg
https://fimgs.net/images/perfume/375x500.564.jpg
0
Sokker - gram non stop od 9 lat, jeśli będziesz miał jakiekolwiek pytania jak grać to zapraszam na priv.
5
To pies nie ma swojego rozumu?
3
Jest Rakitić, Paulinho i od biedy Gomes, niepotrzeba kolejnego zawodnika o podobnym profilu.
10
Ciekawostka:
Dzisiaj Inter strzelił pierwszą bramkę z akcji od 25 listopada.
0
Czemu nie ma kwalifikacji?
23
Jeśli wygra to tak.
0
Już skaczą? Teraz trening tak?
0
Alena w najlepszym razie dostanie parę minut...
11
Akurat Roberto jest jednym z najszybszych graczy w zespole i jako jeden z nielicznych może sobie pozwolić na pojedynki biegowe z rywalami.
0
To niewiele zmienia, Mundo też do najbardziej wiarygodnych źródeł nie należy.
0
Literówka :) dzięki za zwrócenie uwagi :)
3
Równie dobrze mogą jutro napisać, że ustalił warunki kontraktu z PSG. Pamiętaj, że onet to tier ostatni jeśli chodzi o wiarygodność.
5
Nie chcę być złym prorokiem, ale znając nastawienie Realu do LM to Juve nie będzie miało zbyt wielkich szans w dwumeczu, zwłaszcza w obliczu absencji Pjanicia i (w mniejszym stopniu) Benatii w pierwszym spotkaniu. Niemniej liczę na to, że Stara Dama pokusi się o niespodziankę.
0
Pewnie też bym poświęcił, ale tak czy inaczej dołożenie takiej kwoty jednorazowo na stół robi wrażenie.
0
Real - Juve
0
ROMA
0
To czemu mało który piłkarz tak robi skoro to takie proste? ;)
0
Zgadza się, pewnie po jakimś czasie mu się to zwróci, ale mimo wszystko wyłożyć jednorazowo taką kwotę - to jest coś.