JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Myślałem, że po wczorajszym wyczynie trochę pójdzie w górę kurs.
0
Chodziło mi o awans w meczu z Juve, ale dzięki za typy na zwycięstwo LM bo to też mnie interesowało.
0
Jaki jest kurs na awans Realu, bo nie mam w tej chwili dostępu do Fortuny?
5
Dramat, wciąż nie mogę uwierzyć w to co się stało.
1
Nie porównuj samochodu do samolotu, którym możesz wylądować w warunkach zerowej widoczności dzięki odpowiednim systemom. Nie dostali odpowiednio wcześniej komendy żeby odejść i niestety próbowali lądować. Wyraźny zakaz lądowania BYĆ MOŻE pozwoliłby uniknąć tej katastrofy.
2
A kto wydaje zgodę na lądowanie na lotnisku?
2
Ale skąd możesz wiedzieć co by się działo gdyby to zrobili?
1
Mgła sama w sobie nie jest wyznacznikiem tego czy samolot może lądować czy nie. Pracowałem kilka lat na lotnisku i nie raz była taka mgła, że na 10 metrów nie było nic widać, a samoloty i tak lądowały dzięki odpowiednim systemom. Powtarzam jeszcze raz: Kontrola naziemna powinna stanowczo zabronić lądowania w tych warunkach, ale najwyraźniej bali się wziąć na siebie odpowiedzialności za tę decyzję.
9
Jak zostało wyjaśnione skoro nie wykonano nawet dokładnych oględzin wraku? Moje poglądy polityczne nie mają tu żadnego znaczenia, chciałbym po prostu żeby ta sprawa została raz na zawsze zamknięta.
9
Dla mnie nie wszystko jest wyjaśnione.
18
Skoro wszystko jest tak proste jak to piszesz to dlaczego do dzisiaj niczego nie wyjaśniono?
Żeby nie było, Twoja wersja jest bardzo prawdopodobna, ale kontrolerzy lotu powinni stanowczo powiedzieć, że nie zezwalają na lądowanie ze względu na panujące warunki, a z tego co wiem to taka komenda z ich strony nie padła.
4
Dlaczego nie? Jeżeli klub macierzysty będzie go opłacał to dlaczego taki klub nie miałby przyjąć takiego zawodnika żeby wzmocnić drużynę?
0
Też właśnie myślałem o kupnie nowej baterii, jeszcze muszę to przemyśleć.
0
No właśnie też mam z tym problem, boję się włączyć internet bo pewnie cała bateria zjedzie w dwie godziny...
0
Są tu jacyś posiadacze telefonu Samsung Galaxy S4, czy już nikt poza mną nie korzysta z takich zabytków? Jak długo trzyma Wam bateria przy normalnym użytkowaniu (zero internetu, tylko smsy i połączenia)?
0
Na jakiej stronie najlepiej kupić buty do piłki?
0
Jeśli to tylko przenośnia to bardzo trafna, jeśli nie to doraźnie polecam Flixonase, a w dłuższej perspektywie najlepiej zapisać się na odczulanie do alergologa. Co prawda jest to długi proces (kilka lat), ale daje dobre efekty.
2
Żarty z katastrofy, w której zginęło 96 osób zawsze spoko.
0
Dzisiaj słuchałem audycji w RMF Classic i był ciekawy felieton o początkach filmu w Polsce i pierwszy polski film pochodzi z 1902 roku i nosi tytuł "Powrót Birbanta" :)
2
Pan Samochodzik i Księga Strachów - cała seria zresztą jest bardzo ciekawa i co jakiś czas lubię sobie wrócić do przygód pana Tomasza :)
0
Trochę daleko idące rozważania ;)
0
Korzyść to coś realnego, namacalnego. Refleksja nie łapie się do takiej definicji.
2
Nic nie łykam, napisałeś że serial dał Ci korzyści i wyraziłem zdziwienie, że serial może dać jakąś korzyść.
Może gdyby temat tego serialu nie pojawił się po raz tysięczny to nikt by się nie spiął.
5
Napisanie czegoś głupiego niekoniecznie musi być tożsame z wkręceniem kogokolwiek w cokolwiek.
0
Korzyści nie ma żadnej, ani w oglądaniu meczu piłki nożnej ani w oglądaniu serialu, no chyba że ktoś Ci płaci za oglądanie każdego odcinka. Jest co najwyżej przyjemność, ale ja jakoś za serialami nie przepadam.
43
Jestem ciekaw jakie korzyści można mieć z oglądania serialu.
0
A nie latem?
0
Nie wiem czemu się dałem podpuścić na to Schalke.
4
Było blisko...
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDM4NDk3MzkzMjYwMDoVuPD9c%2FPXM0kMsOE%3D&kind=MAIN